لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اسنپ فود

کد تخفیف اسنپ فود

اسنپ فود بزرگترین سرویس آنلاین سفارش غذا در ایران است که روزانه تخفیف های ویژه را برای خرید به صرفه تر عرضه می کند. شما می توانید جدیدترین تخفیف های اسنپ فود را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 3.9 از 194 رای)
کوپن و کد تخفیف
تخفیف اولین سفارش اسنپ فود 30 هزارتومانی ویژه سفارش غذا

تخفیف اولین سفارش اسنپ فود 30 هزارتومانی ویژه سفارش غذا

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین سفارش غذای بالای 100 هزارتومان از اسنپ فود بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "سفارش غذا" کلیک نمایید تا تخفیف در اسنپ فود برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف شیرینی اسنپ فود 25 هزارتومانی ویژه سفارش اول

کد تخفیف شیرینی اسنپ فود 25 هزارتومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25 هزارتومان تخفیف ویژه اولین خرید بالای 70 هزارتومان شیرینی از اسنپ فود بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید شیرینی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف نان اسنپ فود 8 هزارتومانی ویژه سفارش اول

کد تخفیف نان اسنپ فود 8 هزارتومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 8 هزارتومان تخفیف ویژه اولین خرید نان بالای 14 هزارتومان از اسنپ فود بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید نان" کلیک نمایید.

ویژه سفارش اول
14 هزارتومان حداقل خرید
8,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف اسنپ فود 20 هزارتومانی ویژه اولین سفارش میوه

کوپن تخفیف اسنپ فود 20 هزارتومانی ویژه اولین سفارش میوه

کاربران تخفیف هات میتوانید برای اولین سفارش میوه از 20 هزارتومان تخفیف برای سفارش بالای 60 هزارتومان بهره مند شوند. جهت استفاده از این تخفیف ویژه میبایست بر روی "خرید میوه" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما منظور گردد.

60 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ فود 30 هزارتومانی ویژه اولین خرید پروتئین

کد تخفیف اسنپ فود 30 هزارتومانی ویژه اولین خرید پروتئین

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزارتومان تخفیف اولین خرید پروتئین تا سقف 80 هزارتومان از اسنپ فود بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف می بایست ابتدا کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا در سایت و یا اپلیکیشن تخفیف را دریافت کنید.

سفارش اول
80 هزارتومان حداکثر تخفیف
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف سفارش غذا اسنپ فود 30% ویژه اولین سفارش

کد تخفیف سفارش غذا اسنپ فود 30% ویژه اولین سفارش

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30% تخفیف ویژه اولین سفارش غذا تا سقف 30 هزارتومان برای سفارش بالای 100 هزارتومان از اسنپ فود بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "سفارش غذا" کلیک نمایید.

30 هزارتومان حداکثر تخفیف
100 هزارتومان حداقل خرید
30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اسنپ 30 هزارتومانی

تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اسنپ 30 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین خرید بالای 70 هزارتومان از اسنپ اکسپرس دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
70 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف شیرینی اسنپ فود تا 10 هزارتومان ویژه اولین سفارش

کد تخفیف شیرینی اسنپ فود تا 10 هزارتومان ویژه اولین سفارش

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10 هزارتومان خرید نان از اسنپ فود بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف غذا اسنپ فود تا 500 هزارتومان در بازی فودکینگز

تخفیف غذا اسنپ فود تا 500 هزارتومان در بازی فودکینگز

کاربران عزیز با شرکت در مسابقه فودکینگز میتوانید تا 500 هزارتومان تخفیف خرید غذا و شیرینی و ... از اسنپ فود دریافت نمایید. جهت شرکت در بازی و دریافت کد تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

500,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد 70% تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود و فود پارتی

کد 70% تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود و فود پارتی

کاربران با مراجعه به سایت و اپلیکیشن اسنپ فود میتوانید از 70% تخفیف فود پارتی در رستوران های منتخب شهر های تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، اصفهان، رشت، کرج، قم و قزوین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "سفارش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

70% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ فود اولین سفارش 25% غذا

کد تخفیف اسنپ فود اولین سفارش 25% غذا

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید از 25% تخفیف ویژه سفارش سازمانی از اپلیکیشن اسنپ فود تا سقف 20 هزارتومان بهره مند شوید. شرکت ها و سازمان ها میتوانند در قسمت پنل سازمانی اسنپ فود ثبت نام کنند و از تخفیف ها بهره مند شوند. در ساعات 12:30 تا 13:30 سفارش ها رایگان برایتان ارسال خواهد شد. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کنید و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20 هزارتومان حداکثر تخفیف
25% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف غذا اسنپ تا 40 هزار تومان بدون محدودیت

کد تخفیف غذا اسنپ تا 40 هزار تومان بدون محدودیت

با استفاده از امتیاز های خود در اسنپ کلاب میتوانید با صرف 1300 امتیاز از 40 هزارتومان تخفیف اولین خرید و با صرف 1300 امتیاز 2 تخفیف 15 هزارتومانی و با صرف 1200 امتیاز دو تخفیف 20 هزارتومانی ویژه سفارش از اسنپ فود بهره مند شوید. لازم به توضیح است به ازای هر 1000 تومان استفاده از خدمات اسنپ 10 امتیاز دریافت میکنید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "دریافت کد تخفیف" کلیک نمایید تا کدتخفیف را دریافت نمایید.

40,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

درباره اسنپ فود:

اسنپ ‌فود، فرهنگ جدید سفارش غذا است که برای اولین بار در ایران معرفی و اجرا شده است. سفارش آنلاین غذا در ايران تا قبل از راه ‌اندازی اسنپ تنها یک رویا بود و کمتر کسی از مزایای آن خبر داشت. این رويا در سال ۱۳۸۸ به واقعيت تبديل شد و در این مدت طرفداران زیادی نيز بین مردم ایران پيدا كرده است. زود فود اولین وب‌ سایت ایرانی و متعلق به شرکت آوا نگار اطلس تجارت است که سفارش آنلاین غذا را از بهترین رستوران های تهران برای مردم ایران به ارمغان آورده است. شما می توانید از طریق کد اسنپ فود،کد تخفیف اولین خرید اسنپ فود ، کد تخفیف آبمیوه، کد تخفیف عطاویچ، کد تخفیف مامان پز در هر لحظه و هرجا به غذای مورد علاقه خود با تخفیف دسترسی داشته باشید.

 

کد اسنپ فود

 

خدمات و کد اسنپ فود:

زود فود سفارش آنلاین غذا را از بهترین رستوران های تهران برای مردم ایران به ارمغان آورده است و امکانات متعددی به منظور راحتی هر چه بيشتر مردم و رستوران‌ ها تدارک دیده و روز به روز بر اين امكانات خواهد افزود. تنوع غذاها در زود فود شامل غذا های ایرانی، سنتی، فرنگی، چینی، دریایی، ایتالیایی، مغولی، فست فود، گیاهی، رژیمی و ... است. روش های پرداخت به صورت پرداخت حضوری، پرداخت آنلاین و پرداخت اعتباری است. قیمت غذا ها در سایت زود فود با قیمت غذا ها در بهترین رستوران های تهران یکی می باشد. در اسنپ فود منوی به روز بهترین رستوران های تهران و عکس غذا ها را می توانید مشاهده کنید. سایت اسنپ فود با داشتن کد تخفیف هایی مانند کد تخفیف اولین خرید اسنپ فود، کد تخفیف آبمیوه، کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود، اسنپ فود تهران تخفیف و...بسیار به نفع مشتریان کار می کند.

با نصب نرم افزار اسنپ در گوشی های خود کد تخفیف اسنپ فود، کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود را دریافت می کنید و تا 30 % و... ارزان تر سفارش غذا می دهید. در این نرم افزار تمامی غذاهای را با دریافت کد تخفیف اسنپ فود، کد تخفیف اولین سفارش اسنپ فود با تخفیف سفارش می دهید. بیشترین کد تخفیف اسنپ فود برای انواع خرید از رستوران، سوپرمارکت، کافه، نانوایی، شیرینی و آجیل و ... ویژه سفارش اول و غیراول از تخفیف هات.

برای مشاهده راهنمای سفارش از اسنپ فود و نحوه استفاده از کد تخفیف اسنپ فود به وبلاگ تخفیف هات مراجعه فرمایید.

 

مزایای استفاده از اسنپ فود تهران برای سفارش آنلاین غذا:

یکی از خصوصیات اسنپ فود تهران در زمینه سفارش غذا به صورت اینترنتی، دسترسی کامل داشتن به مجموعه های غذایی مختلف است؛ به این ترتیب می توانید از میان مجموعه‌های غذایی گوناگون، از غذاهای ایرانی گرفته تا انواع و اقسام فست فود، غذاهای خانگی و سنتی به بررسی غذاها بپردازید. حتما برایتان پیش آمده است که موقعیت و یا فرصت آشپزی کردن ندارید و به این نتیجه رسیده اید که غذا اینترنتی سفارش دهید. شما می توانید جزئیات مربوط به هر مجموعه‌ غذایی را بررسی کنید و به راحتی سفارش غذا را ثبت کنید. در نتیجه در روش سفارش اینترنتی؛ از طریق سایت های سفارش آنلاین غذا و اپلیکشن به راحتی و بدون هیچ گونه معطلی سفارش مورد نظر خودتان را به ثبت می رسانید. سرویس جدید اسنپ، اسنپ کیچن نام دارد.که همانند اسنپ فود می توانید از آن غذا سفارش دهید. کد تخفیف اسنپ کیچن نیز در سایت تخفیف هات موجود است.

 

دسته بندی سفارشات اسنپ فود:

شما با اسنپ فود انواع غذا را می توانید سفارش دهید. در ادامه به بیان دسته بندی غذاهایی که می توان از اسنپ فود با تخفیف سفارش داد، می پردازیم:

  • انواع ساندویچ
  • انواع سالاد
  • انواع غذای ایرانی
  • انواع سوخاری
  • انواع برگر و استیک
  • انواع پیتزا
  • انواع صبحانه
  • انواع غذا های هندی، لبنانی، ایتالیایی و...


 

تخفیف اسنپ فود

اسنپ فود، بهترین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا:

اسنپ فود را می توان جز بهترین اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا دانست. دلایلی مختلفی برای برتری این آپ نسبت به سایر سفارش های آنلاین غذا وجود دارد. از جمله آن ها می توان به این مزیت اشاره کرد که در اپلیکیشن اسنپ فود شما با انتخاب شهر خود، تمام رستوران ها و کافی شاپ های فعال نزدیک به خود و شهر خود را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب رستوران مورد نظر ، تمام تخفیف های اسنپ فود مرتبط به آن رستوران برای شما نمایش داده می شود و این برتری اسنپ فود نسبت به سایر است. شما به صورت آنلاین می توانید با کد تخفیف اولین خرید اسنپ فود، تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید. همچنین می توانید از سایر کد تخفیف های اسنپ فود مانند اسنپ فود تهران تخفیف، کد تخفیف آبمیوه، کد تخفیف شیرینی ، کد تخفیف نان، کد تخفیف دلینو و... در تخفیف هات نیز استفاده کنید.

 

روش های خرید؛ امکانات سیستم سفارش آنلاین غذا:

در وب سایت های سفارش آنلاین غذا نظیر snappfood لیستی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین رستوران ها وجود دارد. در این سامانه ها نزدیک ترین رستوران های محیط کار و یا منزل به شما پیشنهاد می شود. به طوری که در ابتدای صفحه سایت و اپلیکشن، مجموعه‌های غذایی تخفیف دار، در صدر نشان داده می‌شود. معمولا این وب سامانه ها، اپلیکشن هایی را برای کاربری آسان ارائه می کنند که هم برای اندروید و هم آی‌اواس قابلیت اجرا یی دارد. در این روش امکان پیگیری سفارش ها توسط مشتری در لحظه موجود می باشد و این نکته از مزیت های این سامانه ها به شمار می روند. در این راستا شما در قسمت پیگیری سفارش snappfood در صورت هرگونه تغییر در سفارش یا تاخیر در ارسال آن می‌توانید مستقیما با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا به سرعت درخواست شما پیگیری شود.

 

دریافت کد تخفیف اسنپ فود به صورت معتبر و رایگان:

روش‌های گوناگون جستجوی غذا ها، یکسان بودن قیمت منو ها بر اساس نوع رستوران، منطقه، غذای دلخواه در اسنپ فود تهران، از مزایای این مجموعه محسوب می شوند. علاوه بر این ها شما می توانید رستوران‌های حوالی آن مکانی که هستید را جست و جو کنید و به منوی کامل و به روز دسترسی داشته باشید و از نظرات و دیدگاه سایر مشتریان در خصوص انواع غذا ها با خبر شوید. همچنین که در این روش امکان مشاهده تصویر واقعی غذا، توسط کاربرانی که غذا را تحویل گرفته اند وجود دارد. شما می توانید با خیال راحت غذای خودتان را سفارش دهید. اگر نیازمند کد تخفیف اسنپ فود تا 200 هزار تومان بدون محدودیت هستید وارد تخفیف هات شوید و با استفاده از تخفیف های بی نظیر و فوق العاده سایت تخفیف هات مانند کد تخفیف اسنپ فود ، اسنپ فود تهران تخفیف، کد تخفیف شیلا ،کد تخفیف نان ، کد تخفیف شیرینی و... می توانید غذاهای مورد نظر خود را از بهترین رستوران ها و فست فود ها با قیمت های مقرون به صرفه تهیه کنید.

 

کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود:

تخفیف اسنپ فود برای مشتریان به صورت پیامک اعلام می شود و کاربران می توانند با كد تخفيف اسنپ فود و کد تخفیف اولین سفارش اسنپ فود به راحتی و به صرفه خرید نمایند. اسنپ فود دارای سوپرمارکت نیز می باشد که با کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود می توان از این تخفیف استفاده کرد. اسنپ فود در بعضی شهرها طرفداران بیشتری دارد، در اصفهان به دلیل استفاده زیاد مردم از کد تخفیف اسنپ فود اصفهان می توان به این نتیجه رسید که طرفداران کد تخفیف در اصفهان زیاد است. ممکن است تخفیف اولین سفارش اسنپ فود بیشتر از دفعات بعدی باشد و این به عنوان پاداشی است که برای اولین بار این خرید را انجام می دهید. با کد تخفیف اسنپ تیکت میتوانید برای خرید بلیط سینما و تئاتر از تخفیف استفاده نمایید.

 

نظر مشتریان در خصوص خدمات و کد تخفیف اسنپ فود:

رایگان بودن هزینه پست در بعضی مواقع و کد تخفیف اولین سفارش اسنپ فود از جمله ویژگی های این سامانه بوده است که کاربران به آن اشاره کرده اند. اجرای کمپین های جالبی مثل (( قرمه سبزی یا پیتزا ؟ )) که کد تخفیف های خوب و در کل مشارکت خوبی بین افراد و اپلیکیشن این سامانه برقرار می کند از دیگر ویژگی های این سایت است که کاربران به ان اشاره کرده اند. لازم به توضیح است علاوه بر اسنپ فود در تخفیف هات کد تخفیف اسنپ اکسپرس، فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه ، کد تخفیف دیجی کالا ، کد تخفیف دیجی استایل ، کدهای رایگان همراه اول ، کد تخفیف ایران هاست ، کدهای رایگان ایرانسل ، کد تخفیف اکالا ، کد تخفیف اسنپ ، کد تخفیف باسلام ، کد تخفیف اسنپ شاپ و کد تخفیف داروخانه اسنپ حتی کد تخفیف سوپرمارکت اینترنتی نیز موجود می باشد.

ارسال نظرات
عکس-کاربر
ز غ
/
شنبه , ۲۵ دی ۱۴۰۰
آخرین سفارشم دیشب بود کوکتل مخصوص و ژامبون گوشتممنون از سایت خوبتون@zahra__72gh@takhfifhot
عکس-کاربر
. admin .
/
جمعه , ۸ بهمن ۱۴۰۰
نوش جان، با استفاده از کد تخفیف اسنپ فود میتونید انواع سفارش هاتون رو با تخفیف بیشتر ثبت کنید.
عکس-کاربر
حامد
/
شنبه , ۲۵ دی ۱۴۰۰
از تله پیتزا پیزا و سیب زمینی سفارش دادم @hamed__.__
عکس-کاربر
. admin .
/
جمعه , ۸ بهمن ۱۴۰۰
خیلیم عالی نوش جان، با تخفیف اسنپ فود بهترین و با کیفیت ترین غذا هارو میشه با تخفیف سفارش داد.
عکس-کاربر
محسن امامی
/
پنجشنبه , ۷ بهمن ۱۴۰۰
تخفیفات عالیه من همیشه ازکدهاشون استفاده میکنم
عکس-کاربر
. admin .
/
جمعه , ۸ بهمن ۱۴۰۰
ممنون از شما همراه های همیشگی تخفیف هات
عکس-کاربر
علی ایلامی
/
جمعه , ۸ بهمن ۱۴۰۰
برگر