معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف 8 هزار تومانی نرم افزار رستوران اسنپ فود

آخرین و شگفت انگیزترین تخفیف استثنائی نرم افزار رستوران اسنپ فود تا 8 هزار تومان تخفیف ویژه سفارش شبانه را از تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اسنپ فود تا 6 هزار تومان ویژه فست فود سیب و...

آخرین و شگفت انگیزترین تخفیف ویژه فست فود سیب و...از اپلیکیشن اسنپ فود را به صورت معتبر از تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اسنپ فود (zood food) تا 30% تخفیف در فود پارتی

آخرین و معتبرترین کد تخفیف ویژه اسنپ فود(zoodfood) تا 30%تخفیف ویژه فود پارتی را از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اسنپ فود تست شده و رایگان

درباره اسنپ فود

اسنپ ‌فود، فرهنگ جدید سفارش غذا است که برای اولین بار در ایران معرفی و اجرا شده است. سفارش آنلاین غذا در ايران تا قبل از راه ‌اندازی اسنپ  تنها یک رویا بود و کمتر کسی از مزایای آن خبر داشت. این رويا در سال ۱۳۸۸ به واقعيت تبديل شد و در این مدت طرفداران زیادی نيز بین مردم ایران پيدا كرده است. زود فود اولین وب‌ سایت ایرانی و متعلق به شرکت آوا نگار اطلس تجارت است که سفارش آنلاین غذا را از بهترین رستوران های تهران برای مردم ایران به ارمغان آورده است . شما میتوانید از طریق کد تخفیف اسنپ فود درهرلحظه و هرجا به غذای مورد علاقه خود با تخفیف دسترسی داشته باشید.

خدمات اسنپ فود

زود فود سفارش آنلاین غذا را از بهترین رستوران های تهران برای مردم ایران به ارمغان آورده است و امکانات متعددی به منظور راحتی هر چه بيشتر مردم و رستوران‌ ها تدارک دیده و روز به روز بر اين امكانات خواهد افزود. تنوع غذاها در زود فود شامل غذا های ایرانی، سنتی، فرنگی، چینی، دریایی، ایتالیایی، مغولی، فست فود، گیاهی، رژیمی و ... است. روش های پرداخت به صورت پرداخت حضوری، پرداخت آنلاین و پرداخت اعتباری است. قیمت غذا ها در سایت زود فود با قیمت غذا ها در بهترین رستوران های تهران یکی می باشد. در اسنپ فود منوی به روز بهترین رستوران های تهران و عکس غذا ها را می توانید مشاهده کنید. سایت اسنپ فود با داشتن کد تخفیف بسیار به نفع مشتریان کار میکند. با نصب نرم افزار این رستوران در گوشی های خود کد تخفیف اسنپ فود را دریافت میکنید و تا 30 % و... ارزان تر سفارش غذا میدهید. در این نرم افزار  تمامی غذاهای ایرانی و خارجی از جمله ایرانی، ایتالیایی، هندی و... را با دریافت کد تخفیف اسنپ فود  تا 30 % تخفیف سفارش میدهید.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات اسنپ فود

رایگان بودن هزینه پست در بعضی مواقع از جمله ویژگی های زود فود بوده که کاربران به ان اشاره کرده اند. و اجرای کمپین های جالبی مثل (( قرمه سبزی یا پیتزا ؟ )) که کد تخفیف های خوب و در کل مشارک خوبی بین افراذ و اپ برقرار میکنه از دیگر ویژگی های این سایت است که کاربران به ان اشاره کرده اند.

ارائه کد تخفیف های ویژه اسنپ فود در سایت تخفیف هات

 با استفاده از تخفیف های بی نظیر و فوق العاده سایت تخفیف هات میتوانید غذاهای مورد نظر خود را از سوپر مارکت آنلاین اسنپ مارکت و با کد تخفیف اسنپ فود با قیمتی استثنایی تهیه کنید.