لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اسنپ شاپ

کد تخفیف اسنپ شاپ

اسنپ شاپ یکی دیگر از خدمات اسنپ به عنوان فروشگاه آنلاین می باشد. جدید ترین کد تخفیف های اسنپ شاپ را به صورت آنلاین و معتبر از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.5 از 18 رای)
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف اسنپ شاپ تا 50 هزارتومانی ویژه خرید اول

کدتخفیف اسنپ شاپ تا 50 هزارتومانی ویژه خرید اول

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزارتومان تخفیف ویژه خرید اول برای حداقل خرید 200 هزارتومان از اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200 هزارتومان حداقل خرید
سفارش اول
50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف فروشگاه اسنپ شاپ تا 70 هزارتومان ویژه اولین خرید

کد تخفیف فروشگاه اسنپ شاپ تا 70 هزارتومان ویژه اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 70 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین خرید از وبسایت اسنپ شاپ برای خرید بالای 300 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

300 هزارتومان حداقل خرید
70,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ شاپ تا 30 هزارتومان ویژه خرید اول

کد تخفیف اسنپ شاپ تا 30 هزارتومان ویژه خرید اول

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزارتومان تخفیف برای خرید اول از اسنپ شاپ با حداقل خرید 200 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200 هزارتومان حداقل خرید
سفارش اول
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف خرید اول اسنپ شاپ 15 درصدی

کد تخفیف خرید اول اسنپ شاپ 15 درصدی

با استفاده از کد تخفیف از 15% تخفیف ویژه برای خرید بالای 200 هزارتومان از وبسایت اسنپ شاپ بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
200 هزارتومان حداقل خرید
15% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ شاپ ۴۰ هزار تومانی

کد تخفیف اسنپ شاپ ۴۰ هزار تومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 200 هزارتومان ویژه خرید از محصولات مد و پوشاک از اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 80% تخفیف فروشگاه اسنپ

کد 80% تخفیف فروشگاه اسنپ

برای دریافت کد تخفیف 80% بدون محدودیت اسنپ شاپ صرفا میبایست بر روی"خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت مورد نظر برای شما اعمال شود.

80% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ فروشگاه 40 هزارتومانی

کد تخفیف اسنپ فروشگاه 40 هزارتومانی

با کسب امتیاز در اپلیکیشن اسنپ میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف برای سفارش بالای 100 هزارتومان بهره مند شوید. به ازای هر هزارتومان انجام خدمات اسنپ 10 امتیاز به شما تعلق میگیرد و در نهایت با کسب 1200 امتیاز میتوانید از این کد در فروشگاه اسنپ شاپ بهره مند شوید. برای دریافت کد تخفیف به بخش اسنپ کلاب اپلیکیشن اسنپ مراجعه نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 30% اولین خرید فروشگاه اسنپ شاپ

کد تخفیف 30% اولین خرید فروشگاه اسنپ شاپ

با وارد کردن کد تخفیف می توانید برای خرید انواع کالاهای اسنپ شاپ از 30% تخفیف برای حداقل خرید 200 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست پس از کپی کردن کد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد اسنپ شاپ ویژه بازی گل یا پوچ

کد اسنپ شاپ ویژه بازی گل یا پوچ

با شرکت در کمپین "گل یا پوچ" میتوانید شانس برنده شدن یک دستگاه PS5، قهوه ساز بوش، عطر اونتوس کرید، یک سال نا رایگان، یک سال میوه رایگان، و یک سال شیرینی رایگان بهره مند شوید. هر کاربر یکبار شانس شرکت در کمپین را دارد و با خرید از اسنپ فود و اسنپ شاپ شانس مجدد دریافت نماید. با انتخاب خانه های پوچ کد تخفیف از اسنپ فود یا اسنپ شاپ به شما تعلق میگیرد. جهت شرکت در این بازی میبایست بر روی "گل یا پوچ" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد نحفیف برنامه اسنپ شاپ 35% ویژه خرید کتاب

کد نحفیف برنامه اسنپ شاپ 35% ویژه خرید کتاب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 35% تخفیف ویژه برای خرید انواع کتاب از وبسایت اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ شاپ خرید اول تا 20 هزارتومان

کد تخفیف اسنپ شاپ خرید اول تا 20 هزارتومان

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه در اولین خرید برای حداقل خرید 100 هزارتومان از اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید اسنپ شاپ تا 25 درصد

کد تخفیف اولین خرید اسنپ شاپ تا 25 درصد

با وارد کردن کد تخفیف از 25% تخفیف ویژه اسنپ شاپ برای حداقل خرید 100 هزارتومان از انواع محصولات بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف اسنپ شاپ | معتبر، تست شده و رایگان | snapp shop

خرید اینترنتی یک روش محبوب در زندگی مدرن برای خرید کردن است. اپلیکیشن ها و سایت های مختلف به شما این دسترسی را میدهند که از هر جایی که هستید، فقط با داشتن یک تلفن همراه و اینترنت رایگان، خریدتان را انجام دهید. این روز ها کم تر کسی را می شود پیدا کرد که با اسنپ و سرویس های مختلف آن آشنا نباشد. فروشگاه اسنپ یا همان اسنپ شاپ هم یکی از سرویس های این سوپر اپلیکیشن است. شما هم به آسانی میتوانید از این برنامه و امکاناتش استفاده کنید. با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ ارزان تر از قبل و راحت تر از راه های دیگر خرید کنید.
 

کد تخفیف اسنپ شاپ

برنامه اسنپ شاپ فروشگاه اینترنتی محصولات مختلف

برنامه اسنپ شاپ یا سرویس فروشگاه اپلیکیشن اسنپ در واقع یک بستر برای فروشگاه های مختلف است تا محصولاتشان را برای کاربران به نمایش بگذارند. در واقع مزیتی که اسنپ شاپ به نسبت دیگر فروشگاه های اینترنتی دارد این است که محصول مورد نظرتان دقیقا از مراکز فروش ارسال می شود. شما به عنوان کاربر مشتری می توانید به کمک سایت اسنپ شاپ از فروشگاه های معتبر سطح شهر خرید کنید. به کمک اسنپ شاپ، شما خرید هایتان را در کم تر از دو ساعت دریافت می کنید. فروشگاه اسنپ شاپ در شهر های مختلفی مثل تهران، اصفهان و شیراز فعال است. اعضای این تیم می کوشند تا مناطق بیشتری را تحت پوشش اپلیکیشن قرار دهند. کدهای تخفیف اسنپ شاپ را می توانید مانند کد تخفیف اسنپ اکسپرس ، کد تخفیف پیلتن شاپ، کد تخفیف مو تن رو و.. از تخفیف هات دریافت نمایید.
 

در سایت اسنپ شاپ چه محصولاتی به فروش می رسد؟

کاربران می توانند محصولات موجود در سه دسته بندی را مشاهده کنند: 

  •  آرایشی و بهداشتی
  •  فرهنگ و هنر
  •  دیجیتال 
  •  مد و پوشاک
     

البته ممکن است برخی از دسته بندی ها در بعضی شهر ها فعال نباشند، اما با قولی که تیم اسنپ داده است، به زودی تمام دسته بندی ها برای همه شهر ها فعال خواهد شد. 
 

سایت اسنپ شاپ

چطور در برنامه اسنپ شاپ ثبت سفارش کنیم؟

برای استفاده از این سرویس باید وارد اپلیکیشن اسنپ و قسمت فروشگاه بشوید. در همان قسمت بالایی صفحه اسنپ شاپ میتوانید دسته بندی محصول را انتخاب کنید. وارد صفحه بعد که شوید میتوانید محصولات مختلف را ببینید و انتخاب کنید. اگر هم این روش به نظرتان زمان بر است از فیلتر کالا و برند استفاده کنید. 
بعد از مشاهده کالا های مختلف با استفاده از ایکون افزودن میتوانید آن را به سبد خریدتان اضافه کنید. بعد از انتخاب کردن محصولات، تکمیل خرید را بزنید. در صفحه بعد محصولاتی که سفارش داده اید را خواهید دید و میتوانید ان ها را تغییر دهید. بعد از آن تعیین شیوه ارسال را کلیک کنید. شما میتوانید سریعترین زمان را انتخاب کنید یا زمانی مشخص را معین کنید تا کالا به دستتان برسد. در مرحله بعد پرداخت را انجام میدهید و خریدتان نهایی میشود.

 

نحوه ارسال کالا در فروشگاه اسنپ شاپ به چه صورت است؟

از آن جایی که فروشگاه اسنپ شاپ یکی از زیرمجموعه های گروه اسنپ است، بدیهی است که حمل و نقل کالا ها و سفارش های مشتریان این فروشگاه نیز توسط گروه اسنپ انجام می شود. پیک ها و رانندگان گروه اسنپ، محصول را از فروشنده تحویل گرفته و در سریع ترین زمان ممکن به خریدار می رسانند. شما می توانید جدیدترین کد تخفیف اسنپ شاپ و سایر خدمات اسنپ را از تخفیف هات به صورت رایگان و معتبر دریافت کنید.

فروشگاه اسنپ شاپ

چطور ارزان از فروشگاه اسنپ شاپ خرید کنیم؟- کدتخفیف اسنپ شاپ

اسنپ در زمان های مختلف برای کاربران سرویس های مختلفش تخفیف های متنوعی در نظر می گیرد. شما می توانید برای اسنپ شاپ هم کد تخفیف اسنپ شاپ تهیه کنید و ارزان تر به خرید بپردازید. برای تهیه کد تخفیف اسنپ شاپ کافی است به تخفیف هات مراجعه کنید. تخفیف هات یک مرجع ارائه تخفیف برند ها و کالا های مختلف مانند کد تخفیف داروخانه اسنپ، تخفیف اسنپ مارکت و… است. به تخفیف هات سر بزنید و ارزان تر خرید کنید. 
 

چطور از کدتخفیف اسنپ شاپ استفاده کنیم؟

برای استفاده از کدتخفیف اسنپ شاپ ابتدا باید به تخفیف هات بروید و بهترین گزینه را در میان تخفیف های فعال و موجود برای خودتان انتخاب کنید. کد تخفیف فروشگاه اسنپ را کپی کنید و به برنامه snapp shop بروید. در اسنپ شاپ به خرید بپردازید و مراحل خرید را تا تایید نهایی و پرداخت طی کنید. زمانی که روش پرداخت را انتخاب کردید، در پایین این قسمت، “کد تخفیف دارید؟” را مشاهده خواهید کرد. کلید وارد کردن را فشار دهید. کد تخفیف را وارد کنید و بررسی کد را بزنید. حالا مبلغ تخفیف از فاکتورتان کسر خواهد شد. علاوه بر کد تخفیف اسنپ شاپ، میتوانید از کد تخفیف اسنپ تیکت برای خرید بلیط اماکن تفریحی استفاده نمایید.

 

کد تخفیف اسنپ شاپ از کجا پیدا کنیم؟

شما وارد سایت تخفیف هات شوید و به سادگی به کد های تخفیف اختصاصی و ویژه اسنپ شاپ دسترسی پیدا نمایید.

چه کالاهایی را می توان از اسنپ شاپ خرید؟

 دسته بندی اسنپ شاپ بسیار گسترده است و تقریبا از همه جا همه چیز می توان خرید.

چگونه از اسنپ شاپ خرید کنم؟

همانطور که در وبلاگ تخفیف هات بصورت تصویری و گام به گام توضیح داده شده است، شما به سادگی می توانید از اسنپ شاپ خرید نمایید.

ارسال نظرات