لوگو تخفیف هات
کد تخفیف اسنپ شاپ

کد تخفیف اسنپ شاپ

اسنپ شاپ یکی دیگر از خدمات اسنپ به عنوان فروشگاه آنلاین می باشد. جدید ترین کد تخفیف های اسنپ شاپ را به صورت آنلاین و معتبر از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.5 از 12 رای)
کارنامه
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 30% اولین خرید فروشگاه اسنپ شاپ

کد تخفیف 30% اولین خرید فروشگاه اسنپ شاپ

با وارد کردن کد تخفیف می توانید برای خرید انواع کالاهای اسنپ شاپ از 30% تخفیف برای حداقل خرید 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست پس از کپی کردن کد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ شاپ تا 30 هزارتومان ویژه خرید اول

کد تخفیف اسنپ شاپ تا 30 هزارتومان ویژه خرید اول

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزارتومان تخفیف برای خرید اول از اسنپ شاپ با حداقل خرید 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
سفارش اول
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ فروشگاه 40 هزارتومانی

کد تخفیف اسنپ فروشگاه 40 هزارتومانی

با کسب امتیاز در اپلیکیشن اسنپ میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف برای سفارش بالای 100 هزارتومان بهره مند شوید. به ازای هر هزارتومان انجام خدمات اسنپ 10 امتیاز به شما تعلق میگیرد و در نهایت با کسب 1200 امتیاز میتوانید از این کد در فروشگاه اسنپ شاپ بهره مند شوید. برای دریافت کد تخفیف به بخش اسنپ کلاب اپلیکیشن اسنپ مراجعه نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ شاپ ۴۰ هزار تومانی برای خرید اول

کد تخفیف اسنپ شاپ ۴۰ هزار تومانی برای خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید اول بالای 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
100 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف اسنپ شاپ تا 25 هزارتومانی ویژه خرید اول

کدتخفیف اسنپ شاپ تا 25 هزارتومانی ویژه خرید اول

با وارد کردن کد تخفیف از 25000 هزارتومان تخفیف ویژه خرید اول برای حداقل خرید 100 هزارتومان از اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
سفارش اول
25,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید اسنپ شاپ تا 25 درصد

کد تخفیف اولین خرید اسنپ شاپ تا 25 درصد

با وارد کردن کد تخفیف از 25% تخفیف ویژه اسنپ شاپ برای حداقل خرید 100 هزارتومان از انواع محصولات بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد نحفیف برنامه اسنپ شاپ 35% ویژه خرید کتاب

کد نحفیف برنامه اسنپ شاپ 35% ویژه خرید کتاب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 35% تخفیف ویژه برای خرید انواع کتاب از وبسایت اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فروشگاه اسنپ شاپ تا 60% ویژه انواع خرید

کد تخفیف فروشگاه اسنپ شاپ تا 60% ویژه انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 60% تخفیف ویژه برای انواع خرید از وبسایت اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

60% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
اسنپ شاپ کد تخفیف 55 درصدی برای خرید عطر

اسنپ شاپ کد تخفیف 55 درصدی برای خرید عطر

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 55% تخفیف ویژه برای سفارش خرید انواع عطر بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

55% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف خرید اول اسنپ شاپ 55 هزارتومانی

کد تخفیف خرید اول اسنپ شاپ 55 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف از 55 هزارتومان تخفیف از وبسایت اسنپ شاپ بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

55,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف فروشگاه اسنپ شاپ 35% برای خرید کتاب

کدتخفیف فروشگاه اسنپ شاپ 35% برای خرید کتاب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 35% تخفیف ویژه برای سفارش انواع محصولات از وبسایت اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ شاپ خرید اول تا 50 هزارتومان برای خرید کتاب

کد تخفیف اسنپ شاپ خرید اول تا 50 هزارتومان برای خرید کتاب

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید انواع کتاب از اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
اکسپرس اسنپ تریپ
توضیحات

کد تخفیف اسنپ شاپ | معتبر، تست شده و رایگان | snapp shop

خرید اینترنتی یک روش محبوب در زندگی مدرن برای خرید کردن است. اپلیکیشن ها و سایت های مختلف به شما این دسترسی را میدهند که از هر جایی که هستید، فقط با داشتن یک تلفن همراه و اینترنت رایگان، خریدتان را انجام دهید. این روز ها کم تر کسی را می شود پیدا کرد که با اسنپ و سرویس های مختلف آن آشنا نباشد. فروشگاه اسنپ یا همان اسنپ شاپ هم یکی از سرویس های این سوپر اپلیکیشن است. شما هم به آسانی میتوانید از این برنامه و امکاناتش استفاده کنید. با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ ارزان تر از قبل و راحت تر از راه های دیگر خرید کنید.
 

برنامه اسنپ شاپ فروشگاه اینترنتی محصولات مختلف

برنامه اسنپ شاپ یا سرویس فروشگاه اپلیکیشن اسنپ در واقع یک بستر برای فروشگاه های مختلف است تا محصولاتشان را برای کاربران به نمایش بگذارند. در واقع مزیتی که اسنپ شاپ به نسبت دیگر فروشگاه های اینترنتی دارد این است که محصول مورد نظرتان دقیقا از مراکز فروش ارسال می شود. شما به عنوان کاربر مشتری می توانید به کمک سایت اسنپ شاپ از فروشگاه های معتبر سطح شهر خرید کنید. به کمک اسنپ شاپ، شما خرید هایتان را در کم تر از دو ساعت دریافت می کنید. فروشگاه اسنپ شاپ در شهر های مختلفی مثل تهران، اصفهان و شیراز فعال است. اعضای این تیم می کوشند تا مناطق بیشتری را تحت پوشش اپلیکیشن قرار دهند. کدهای تخفیف اسنپ شاپ را می توانید مانند کد تخفیف اسنپ اکسپرس ، کد تخفیف پیلتن شاپ، کد تخفیف مو تن رو و.. از تخفیف هات دریافت نمایید.
 

در سایت اسنپ شاپ چه محصولاتی به فروش می رسد؟

کاربران می توانند محصولات موجود در سه دسته بندی را مشاهده کنند: 

  •  آرایشی و بهداشتی
  •  فرهنگ و هنر
  •  دیجیتال 
  •  مد و پوشاک
     

البته ممکن است برخی از دسته بندی ها در بعضی شهر ها فعال نباشند، اما با قولی که تیم اسنپ داده است، به زودی تمام دسته بندی ها برای همه شهر ها فعال خواهد شد. 
 

فروشگاه اسنپ شاپ

چطور در برنامه اسنپ شاپ ثبت سفارش کنیم؟

برای استفاده از این سرویس باید وارد اپلیکیشن اسنپ و قسمت فروشگاه بشوید. در همان قسمت بالایی صفحه اسنپ شاپ میتوانید دسته بندی محصول را انتخاب کنید. وارد صفحه بعد که شوید میتوانید محصولات مختلف را ببینید و انتخاب کنید. اگر هم این روش به نظرتان زمان بر است از فیلتر کالا و برند استفاده کنید. 
بعد از مشاهده کالا های مختلف با استفاده از ایکون افزودن میتوانید آن را به سبد خریدتان اضافه کنید. بعد از انتخاب کردن محصولات، تکمیل خرید را بزنید. در صفحه بعد محصولاتی که سفارش داده اید را خواهید دید و میتوانید ان ها را تغییر دهید. بعد از آن تعیین شیوه ارسال را کلیک کنید. شما میتوانید سریعترین زمان را انتخاب کنید یا زمانی مشخص را معین کنید تا کالا به دستتان برسد. در مرحله بعد پرداخت را انجام میدهید و خریدتان نهایی میشود.
 

چطور ارزان از فروشگاه اسنپ شاپ خرید کنیم؟- کدتخفیف اسنپ شاپ

اسنپ در زمان های مختلف برای کاربران سرویس های مختلفش تخفیف های متنوعی در نظر می گیرد. شما می توانید برای اسنپ شاپ هم کد تخفیف اسنپ شاپ تهیه کنید و ارزان تر به خرید بپردازید. برای تهیه کد تخفیف اسنپ شاپ کافی است به تخفیف هات مراجعه کنید. تخفیف هات یک مرجع ارائه تخفیف برند ها و کالا های مختلف مانند کد تخفیف داروخانه اسنپ، تخفیف اسنپ مارکت و… است. به تخفیف هات سر بزنید و ارزان تر خرید کنید. 
 

چطور از کدتخفیف اسنپ شاپ استفاده کنیم؟

برای استفاده از کدتخفیف اسنپ شاپ ابتدا باید به تخفیف هات بروید و بهترین گزینه را در میان تخفیف های فعال و موجود برای خودتان انتخاب کنید. کد تخفیف فروشگاه اسنپ را کپی کنید و به برنامه snapp shop بروید. در اسنپ شاپ به خرید بپردازید و مراحل خرید را تا تایید نهایی و پرداخت طی کنید. زمانی که روش پرداخت را انتخاب کردید، در پایین این قسمت، “کد تخفیف دارید؟” را مشاهده خواهید کرد. کلید وارد کردن را فشار دهید. کد تخفیف را وارد کنید و بررسی کد را بزنید. حالا مبلغ تخفیف از فاکتورتان کسر خواهد شد. علاوه بر کد تخفیف اسنپ شاپ، میتوانید از کد تخفیف اسنپ تیکت برای خرید بلیط اماکن تفریحی استفاده نمایید.

 

کد تخفیف اسنپ شاپ از کجا پیدا کنیم؟

شما وارد سایت تخفیف هات شوید و به سادگی به کد های تخفیف اختصاصی و ویژه اسنپ شاپ دسترسی پیدا نمایید.

چه کالاهایی را می توان از اسنپ شاپ خرید؟

 دسته بندی اسنپ شاپ بسیار گسترده است و تقریبا از همه جا همه چیز می توان خرید.

چگونه از اسنپ شاپ خرید کنم؟

همانطور که در وبلاگ تخفیف هات بصورت تصویری و گام به گام توضیح داده شده است، شما به سادگی می توانید از اسنپ شاپ خرید نمایید.

ارسال نظرات