لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اسنپ تریپ

کد تخفیف اسنپ تریپ

با اسنپ تریپ به راحتی می توانید بلیط های هواپیمایی، اتوبوس و... خود را به صورت آنلاین رزرو کنید. برای دریافت جدید ترین کد تخفیف های اسنپ تریپ به تخفیف هات مراجعه کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.1 از 47 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف پرواز اسنپ تریپ 90 هزارتومانی ویژه اولین بلیط پرواز داخلی

کد تخفیف پرواز اسنپ تریپ 90 هزارتومانی ویژه اولین بلیط پرواز داخلی

با استفاده از کد تخفیف های اختصاصی می توانید از 90 هزارتومان تخفیف برای بلیط پرواز داخلی ویژه اولین خرید از اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

ویژه خرید اول
90,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اتوبوس اسنپ تریپ 10 هزارتومانی ویژه اولین خرید بلیط

کد تخفیف اتوبوس اسنپ تریپ 10 هزارتومانی ویژه اولین خرید بلیط

برای دریافت کد تخفیف 10 هزارتومانی اولین خرید بلیط اتوبوس از وبسایت اسنپ تریپ میتوانید کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه اولین خرید
10,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 75 هزارتومانی پرواز داخلی سایت اسنپ تریپ

کد تخفیف 75 هزارتومانی پرواز داخلی سایت اسنپ تریپ

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای خرید بلیط پرواز داخلی از 75 هزارتومان تخفیف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

75,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ هتل داخلی 60 هزارتومانی

کد تخفیف اسنپ هتل داخلی 60 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 60 هزارتومان تخفیف ویژه برای رزرو هتل داخلی بدون محدویت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید.

60,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 200 هزارتومانی برای اسنپ تریپ هتل خارجی ویژه اولین رزرو

کد تخفیف 200 هزارتومانی برای اسنپ تریپ هتل خارجی ویژه اولین رزرو

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 200 هزارتومان تخفیف رزرو هتل خارجی برای اولین رزرو از وبسایت اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی نمایید و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ تریپ اتوبوس تا 5 هزارتومان

کد تخفیف اسنپ تریپ اتوبوس تا 5 هزارتومان

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 5 هزارتومان برای خرید بلیط اتوبوس از اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

5,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ تریپ پرواز خارجی 80 هزارتومانی

کد تخفیف اسنپ تریپ پرواز خارجی 80 هزارتومانی

برای دریافت کد تخفیف 80 هزارتومانی پرواز خارجی میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ تریپ برای شما اعمال شود.

80,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف هتل اسنپ تریپ 135 هزارتومانی

کد تخفیف هتل اسنپ تریپ 135 هزارتومانی

برای دریافت کد تخفیف 135 هزارتومانی رزرو هتل خارجی بدون محدودیت اولین رزرو میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

135,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
كدتخفيف اسنپ تريپ 295 هزارتومان خدمات تفریحی کیش

كدتخفيف اسنپ تريپ 295 هزارتومان خدمات تفریحی کیش

برای دسترسی به تخفیف های تفریح‌گاه های کیش مانند: شاتل، پاراسل، غواصی، گشت دریایی، جنگ شبانه، پارک دلفین ها و ... کافی است بر روی "تفریح پرتخفیف" کلیک نمایید.

295,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ تریپ هتل صباغیان 40 درصدی

کد تخفیف اسنپ تریپ هتل صباغیان 40 درصدی

با استفاده از کد تخفیف اختصاصی از 40% تخفیف ویژه هتل صباغیان کاشان اسنپ تریپ به تعداد محدود بهره مند شوید. این کد تخفیف بدون محدودیت ریالی است. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در وبسایت اسنپ تریپ اعمال شود.

40% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ تریپ 150 هزارتومانی ویژه اولین بلیط پرواز خارجی

کد تخفیف اسنپ تریپ 150 هزارتومانی ویژه اولین بلیط پرواز خارجی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف خرید اول بلیط پرواز خارجی از اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف هتل اسنپ تریپ کیش 200 هزارتومانی

کد تخفیف هتل اسنپ تریپ کیش 200 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 200 هزارتومان تخفیف ویژه هتل شایان کیش از اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت رزو هتل در کیش کد را کپی کرده و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید.

200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

از کد تخفیف اسنپ تریپ چگونه استفاده کنیم؟

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما به مقاصد داخلی و خارجی هستید نیز می‌توانید از بخش خرید بلیط هواپیما در اسنپ تریپ بهره ببرید. سایت تخفیف هات بستری است که در آن جا می توانید از پیشنهاد های تخفیف دار بهره مند شوید و خریدهایتان را ارزان تر به انجام برسانید. در این قسمت مراحلی که بایستی برای استفاده از کدتخفیف اسنپ تریپ در سایت تخفیف هات طی کنید آورده شده است:

 •  ابتدا وارد صفحه برند و کد تخفیف اسنپ تریپ در تخفیف هات شوید.
 •  سپس بر روی یکی از کدهای تخفیف دار اسنپ تریپ که مطابق نیاز شما می باشد،کلیک کنید.
 •  مشاهده نحوه استفاده و کلیک بر رو ی دکمه "خرید کنید" گام بعدی می باشد.
 •  این گونه به سایت اسنپ تریپ منتقل خواهید شد.
 •  سپس وارد بخش مرتبط با کد تخفیف خود شوید.
 •  اطلاعات خودتان را در این بخش وارد کنید.
 •  کد تخفیف را در قسمت مربوطه وارد نمایئد.
 •  و در آخر مشخصات مورد نیاز را ارائه و سفارش خود را تکمیل کنید.

 

اسنپ تریپ، رزرو هتل و بلیط هواپیما:

برای رزرو آنلاین هتل در سراسر کشور امروزه برنامه های کاربردی به وجود آمده است که اسنپ تریپ یکی از آنهاست. در ابتدا این استارتاپ کارش را با سایت پین تاپین آغاز کرد. سپس در سال 94 به نقل از وب سایت این شرکت، به خواهر خواندگی اسنپ درآمد. با استفاده از snaptrip می توان علاوه بر رزرو هتل به صورت آنلاین از مراکز و اماکن دیدنی شهرهای مختلف نیز مطلع شد و برنامه ریزی بهتری برای سفر انجام داد. همچنین امکان خرید بلیط هواپیما نیز از طریق این شرکت وجود دارد. هدف این شرکت تحت پوشش قرار دادن همه مراحل سفر اعلام شده است. برای رزرو هتل و اقامتگاه با کد تخفیف سفرمارکت و کد تخفیف اسنپ تیکت از تخفیف های ویژه استفاده نمایید.

 

خدمات اسنپ تریپ چیست؟

خدمات این شرکت مرتبط با مرحله ها و فازهای مختلف سفر است. این خدمات از گرفتن بلیط هواپیما گرفته تا رزرو هتل و معرفی جاهای دیدنی مقصد می تواند متنوع باشد. به وسیله سایت و اپلیکیشن این سامانه می‌توانید تنها با چند کلیک ساده به خدمات بی نظیر این سامانه دسترسی پیدا کنید.

 

از خدمات اسنپ تریپ می توان به :

 1. امکان رزرو هتل های خارجی
 2.  خرید بلیت هواپیما داخلی و خارجی، قطار و اتوبوس
 3.  رزرو آسان و سریع
 4.  همچنین می توان با استفاده از اسنپ تریپ کیش و ... اشاره کرد و سفر ارزان تری را تجربه کرد.

 

ویژگی های snaptrip عبارت اند از :

 •  جستجوی هتل بر اساس شهر مقصد (داخلی و خارجی)
 •  مقایسه هتل‎ ها، امکان مقایسه قیمت پرواز ایرلاین های مختلف و مشاهده همه پروازها از طریق اپلیکشن
 •  فیلترهای دقیق بر اساس ساعت حرکت، صندلی خالی و ...
 •  و امکان کنسلی آنلاین بلیت هواپیما اعم از داخلی و خارجی
 •  انواع اقامتگاه برای بودجه‎ های مختلف
 •  نمایش موقعیت مکانی هتل ها بر روی نقشه
 •  امکان اشتراک گذاری اطلاعات هتل
 •  پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام طول هفته
 •  پرداخت از درگاه بانک و یا اعتبار
 •  امکان پرداخت هزینه رزرو با کارت های بین المللی
 •  دریافت امتیاز پس از خرید و ارائه تخفیف

 

برنامه اسنپ تریپ برای چه کسانی مناسب است؟

برنامه اسنپ تریپ برای آن دسته از افرادی کاربردی است که قصد سفر به شهرهای داخلی و یا خارجی را دارند، از این رو یک اپلیکشن مناسب برای آن ها محسوب می شود. همچنین این برنامه امکان رزرو هتل های خارج از کشور بدون نیاز به کارت های بین المللی را هم فراهم می‌آورد. برنامه اسنپ تریپ یک امکان جالب به نام مرتب سازی و فیلتر کردن نتایج سرچ دارد که بر اساس آن می توانید نتایج جستجو را بر اساس قیمت، بازدید، فروش و ... مشاهده کنید. کد تخفیف تراولا به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات اسنپ تریپ:

معمولا مشتریان از خدماتی که باعث شود امور برای آنها تسهیل شده و قیمت تمام شده برایشان مناسب تر درآید استقبال می کنند. مشتریان اسنپ تریپ هم از این که امکان استفاده از کد تخفیف نظیر اسنپ تریپ قشم را دارند و بتوانند هزینه کمتری برای خدماتی چون خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل بپردازند رضایت دارند. اما به نظر می رسد همان طور که خود شرکت در وب سایت اعلام کرده است snaptrip، همچنان باید خدماتش را توسعه و گسترش دهد تا بتواند پوشش گسترده تری راجع به ارائه خدمات خود داشته باشد.

 


کد تخفیف اسنپ تریپ به صورت تست شده در سایت تخفیف هات:

با استفاده از سایت تخفیف هات می توانید کد تخفیف اسنپ تریپ را دریافت نمایید. این گونه می توانید خدماتی نظیر خرید بلیط هواپیما اسنپ تریپ کیش، اسنپ تریپ قشم و... را با قیمتی ارزان تر خریداری کرد. تمامی کد تخفیف های ارائه شده در تخفیف هات کاملا رایگان می باشد. کد تخفیف داروخانه اسنپ، کد تخفیف شب ، کد تخفیف بلیط هواپیما ، کد تخفیف اسنپ شاپ و ... نیز برای رزرو اقامتگاه و ... در تخفیف هات در دسترس است.

جمع بندی:

اگر بخواهیم به طور مختصر به مطالب بیان‌شده نگاهی داشته باشیم باید بگوییم در اصل اسنپ تریپ یک سامانه اینترنتی است که به شما عزیزان خدمات سفر را ارائه می کند شما می توانید با نصب اسنپ تریپ به آسانی از مزایا و خدمات آن بهره مند شوید. و حتی اگر در خبرنامه آن عضو شوید تخفیف های ویژه ای شامل حال شما می شود و همین طور اخبار اسنپ تریپ را از طریق ایمیل خود می توانید دریافت کنید.

 

ارسال نظرات