لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اسنپ اکسپرس

کد تخفیف اسنپ اکسپرس

سوپرمارکت
39 تخفیف
131480

خرید های سوپرمارکتی خود را از اسنپ اکسپرس به راحتی و با سرعت انجام دهید. جدیدترین کد تخفیف های اسنپ اکسپرس را به صورت رایگان و معتبر از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 203 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف اکسپرس مارکت 35 هزارتومان ویژه سفارش اول

کد تخفیف اکسپرس مارکت 35 هزارتومان ویژه سفارش اول

با کپی کردن کد تخفیف اسنپ اکسپرس و کلیک روی دکمه "خرید کنید" می توانید از 35 هزار تومان تخفیف، برای سفارش بالای 120 هزارتومان برای اولین سفارش خود بهره مند شوید.

120 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
35,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف اولین سفارش اسنپ اکسپرس سوپرمارکت 25 هزارتومانی

کوپن تخفیف اولین سفارش اسنپ اکسپرس سوپرمارکت 25 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف از 25 هزارتومان تخفیف برای اولین خرید تمامی محصولات اسنپ اکسپرس برای سفارش بالای 50 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد اسنپ اکسپرس 40 هزارتومانی ویژه خرید اول

کد اسنپ اکسپرس 40 هزارتومانی ویژه خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین سفارش بالای 140 هزارتومان برای انواع خرید از فروشگاه اسنپ اکسپرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

140 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف اسنپ اکسپرس تا 30 هزار تومانی ویژه سفارش اول

کدتخفیف اسنپ اکسپرس تا 30 هزار تومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای اولین بالای 70 هزارتومان از 30 هزارتومان تخفیف ویژه اسنپ اکسپرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

ویژه سفارش اول
70 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف سوپرمارکت اکسپرس 30% ویژه انواع محصولات منتخب

کد تخفیف سوپرمارکت اکسپرس 30% ویژه انواع محصولات منتخب

برای خرید شیر و لبنیات گیاهی میتوانید تا 30% تخفیف ویژه از اسنپ اکسپرس دریافت نمایید. جهت دریافت این تخفیف ها میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف اکسپرس 20% ویژه خرید سوپرمارکتی

کدتخفیف اکسپرس 20% ویژه خرید سوپرمارکتی

برای دریافت کد تخفیف 20% ویژه صبحانه اسنپ اکسپرس میبایست بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
كد تخفيف اسنپ اكسپرس تا 50% ویژه تخفیف های روزانه

كد تخفيف اسنپ اكسپرس تا 50% ویژه تخفیف های روزانه

در انواع خرید روزانه خود از اسنپ اکسپرس میتوانید از 50% تخفیف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ اکسپرس خرید غیر اول 34% از برند گلستان

کد تخفیف اسنپ اکسپرس خرید غیر اول 34% از برند گلستان

جهت دریافت کد تخفیف 34% محصولات گلستان از اسنپ اکسپرس فقط بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

34% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اکسپرس ویژه خرید روزانه

کد تخفیف اکسپرس ویژه خرید روزانه

با کلیک بر روی "خرید سوپری" میتوانید از تخفیف های روزانه اسنپ اکسپرس برای انواع محصولات بهره مند شوید.

20,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ اکسپرس سوپرمارکت 6% خرید سازمانی

کد تخفیف اسنپ اکسپرس سوپرمارکت 6% خرید سازمانی

مشتریان سازمانی اسنپ اکسپرس سالانه میتوانید با خرید 20 تا 25 میلیون تومان از 2% تخفیف، 50 تا 100 میلیون تومان 3% تخفیف، 100 تا 250 میلیون تومان 4% تخفیف، 250 تا 500 میلیون تومان 5% تخفیف و 500 تا 1 میلیارد تومان از 6% تخفیف برخوردار شوید. جهت استفاده از این تخفیف ها و ثبت نام در پنل سازمانی بر روی "خرید سازمانی" کلیک نمایید.

6% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
اسنپ اکسپرس کد تخفیف 60% در طرح تخفیف نارنجی

اسنپ اکسپرس کد تخفیف 60% در طرح تخفیف نارنجی

کاربران عزیز میتوانید روزانه تعدادی کالا را در طرح تخفیف نارنجی تا 60% تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "تخفیف نارنجی" کلیک نمایید تا بتوانید از تخفیف ها استفاده نمایید.

60% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ اکسپرس خرید دوم و... 10 هزار تومان

کد تخفیف اسنپ اکسپرس خرید دوم و... 10 هزار تومان

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10 هزارتومان تخفیف ویژه بدون محدودیت سفارش اول برای سفارش بالای 40 هزارتومان از اسنپ اکسپرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

40 هزارتومان حداقل خرید
10,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف اسنپ اکسپرس | معتبر، تست شده و رایگان | snap express

حالا که به کمک اینترنت و گوشی های تلفن همراهی که در دست داریم میتوانیم به دنیای مجازی وارد شویم، بسیاری از کار ها آسانتر شده اند. شیوه انجام کار ها تغییر کرده است و اغلب مردم، انجام آنلاین کار ها را به روش های سنتی ترجیح می دهند. یکی از کسب و کار هایی که در دنیای آنلاین بسیار پیشرفت کرده است، اسنپ است. اسنپ با سرویس های مختلف خود به انجام کار های مختلف سرعت بخشیده است. اسنپ اکسپرس هم یکی از سرویس های مخصوص همین استارتاپ است. شما با کد تخفیف اسنپ اکسپرس میتوانید ارزانتر از خدمات این سرویس استفاده کنید.
 

اسنپ اکسپرس

معرفی فروشگاه اسنپ اکسپرس

همانطور که احتمالا میدانید، اسنپ یک فروشگاه نیست، اما کمک می کند شما راحت تر به فروشگاه های مختلف دسترسی داشته باشید. اسنپ اکسپرس هم کمک می کند تا خدماتی که شما از فروشگاه های اطرافتان دریافت می کنید، با کیفیت تر باشد. زمانی که سفارشتان به صورت اکسپرس ارسال می شود، علاوه بر سرعت بالاتر در رسیدن سفارش، از مزایای دیگری هم بهره مند می شوید. سفارشی که اکسپرس باشد، در تمام مراحل ارسال بر روی نقشه قابل پیگیری است و پشتیبانی مسئولیت پذیر و حرفه ای دارد. اگر می خواهید غذایی که سفارش داده اید، در کم تر از دوازده دقیقه مسیر را طی کند و به دستتان برسد، باید رستوران هایی را انتخاب کنید که با علامت اکسپرس در اسنپ مشخص شده اند.
 

 

در چه شهر هایی می توانیم از فروشگاه اسنپ اکسپرس استفاده کنیم؟

اسنپ فود در بیشتر از ۱۰۰ شهر در کشور فعال است. در هر شهری که اسنپ فود فعال داشته باشد، شما می توانید رستوران ها و فروشگاه هایی را پیدا کنید که دارای پیک های اکسپرس اسنپ هستند. برخی از این شهر ها عبارتند از: تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، بندر عباس، گرگان، اراک، بجنورد و ...
 

اکسپرس

 

چطور در سایت اسنپ اکسپرس سفارش ثبت کنیم؟

سفارش در اسنپ اکسپرس مثل همه ی سفارش های دیگر در اسنپ فود است. شما باید ابتدا وارد اسنپ فود یا سوپر اپلیکیشن اسنپ و بعد قسمت سوپر مارکت یا غذا شوید. سپس فیلتر اکسپرس را انتخاب کنید. در میان نتایج بهترین گزینه را انتخاب کرده و از میان منو و محصولات موجود آن هایی را که میخواهید به سبد خریدتان اضافه کنید. حالا به سبد رفته تکمیل خرید را بزنید. تا پرداخت پیش بروید. بعد از پرداخت هزینه سفارشتان، خرید نهایی شده و کافی است منتظر باشید تا به دستتان برسد. شما می توانید با با کد تخفیف داروخانه اسنپ می توانید داروهای خود را با تخفیف تهیه کنید.
 

سرویس اسنپ

تحویل سریع با اسنپ اکسپرس

گروه اسنپ با راه اندازی سرویس اسنپ اکسپرس این امکان را ایجاد کرده اند تا افراد تمامی خدمات اسنپ از سفارش غدا گرفته تا خرید های سوپرمارکتی و… را با اسنپ اکسپرس در سریع ترین زمان تحویل بگیرند. شما می توانید خرید های سوپرمارکتی را با کد تخفیف سوپر مارکت اسنپ با قیمتی به صرفه خریداری کنید و با سرویس اسنپ اکسپرس سریع آن ها را تحویل بگیرید.

 

خرید بهینه و به صرفه با اسنپ اکسپرس

یکی از چالش های خرید های حضوری از سوپر مارکت ها و فروشگاه ها جدال بین احساسات برای خریدن انواع خوراکی ها است. برای همه ما پیش آمده است به قصد خرید یک کالا به سوپرمارکت رفته ایم اما با دیدن آن همه تنوع با تو کیسه از خرید مواد غذایی از سوپر مارکت خارج شده ایم. خرید از سوپر مارکت های انلاین این فرصت را ایجاد می کند که با خیال راحت تر و مطمئن تر بتوانید انتخاب کنید و غیر کالا های غیر حضوری که تحت تاثیر هیجانات بودند، اجتناب کنید. با اسنپ مارکت می توانید خرید بهینه ای را تجربه کنید.

خرید آنلاین با اسنپ اکسپرس

چطور از اسنپ اکسپرس ارزان تر خرید کنیم؟- کدتخفیف اسنپ اکسپرس

برای خرید ارزانتر از اسنپ اکسپرس، آسان ترین راه این است که یک کد تخفیف اسنپ اکسپرس مناسب تهیه کنید. شما میتوانید تخفیف را بر روی صورتحسابتان اعمال کنید تا به مقدار مبلغ کد تخفیف اسنپ اکسپرس از آن کم شده و ارزانتر خرید کنید. برای تهیه کد تخفیف اسنپ اکسپرس کافی است به تخفیف هات سر بزنید تا جدیدترین کد معتبر را پیدا کنید.
 

چطور از كد تخفيف اسنپ اكسپرس استفاده کنیم؟

استفاده از کدتخفیف اسنپ اکسپرس آسان است. مراحل خرید با تخفیف خیلی تفاوتی با خرید معمولی ندارد. شما باید در ابتدا به تخفیف هات بروید و اسنپ اکسپرس را جست و جو کنید. سپس در نتایج بهترین گزینه را انتخاب کرده و آن را کپی کنید. حالا به سایت اسنپ اکسپرس رفته و مراحل خرید را طی کنید. قبل از اینکه وارد درگاه شوید، در آخرین مرحله، قسمت مخصوص كد تخفيف اسنپ اكسپرس را مشاهده خواهید کرد. کد را در همین قسمت به صورت صحیح وارد و اعمال کنید. حالا صورتحسابتان کاهش پیدا کرده و می توانید پرداخت را انجام دهید تا خرید نهایی شود.
خرید سوپرمارکتی خود را با کد تخفیف اسنپ اکسپرس و کد تخفیف سوپر مارکت اسنپ به راحتی و با سرعت انجام دهید.استفاده از کد تخفیف خرید را برای همگان آسان کرده است. اسنپ اکسپرس همان سوپرمارکت اسنپ هست که همه آن را می شناسند و افراد زیادی از آن خرید کرده اند. با کد تخفیف اسنپ تیکت میتوانید برای خرید انواع بلیط سینما و اماکن تفریحی استفاده نمایید.

سرویس اکسپرس

ارتباط با پشتیبانی snap express

شماره تماس با تلفن ثابت: 021- 96612
ادرس ایمیل: info@snappfood.ir
آدرس: تهران، جردن، بالا تر از اسفندیار، خیابان سعیدی، نبش تقاطع خیابان مهرداد، پلاک یک، طبقه پنجم، واحد ۱۰
همچنین میتوانید در سایت اسنپ پیام خود را برای گروه مدنظرتان ارسال کنید.
 

 

چگونه کد تخفیف اسنپ اکسپرس بدست بیاوریم

شما نیاز نیست کاری انجام دهید، تخفیف هات بصورت اختصاصی از اسنپ اکسپرس کد تخفیف گرفته و در اختیار شما قرار خواهد داد.

درباره اسنپ اکسپرس

شاید بد نباشد بگوییم گسترده ترین سوپر مارکت آنلاین فعال در ایران که سرویس ویژه و بی نظیر دارد.

در چه شهر هایی می توانیم از فروشگاه اسنپ اکسپرس استفاده کنیم؟

 شاید بیراه نباشد که بگوییم در کل شهر های ایران، شما می توانید به راحتی از اسنپ اکسپرس سفارش دهید.

آیا آموزش آنلاین برای دریافت کد تخفیف و استفاده از آن

خیلی ساده، برای این کار در وبلاگ تخفیف هات آموزش های کاملی قرار داده ایم.

مدت زمان تحویل سفارش در اسنپ اکسپرس چگونه است؟

اسنپ اکسپرس معمولا در کمتر از 20 دقیقه خرید شما را تحویل می دهد.

ارسال نظرات