کد تخفیف استادکار تا 50% برای خدمات و نظافت

معتبر تا 3 هفته بعد
کد تخفیف ویژه استادکار
.

 • دیگر تخفیف های : استادکار

 • *توضیحات سایت استادکار، ارائه دهنده خدمات نظافت و...:

  برای سفارش خدماتی مانند نظافت منزل، نظافت شرکت و ... می توانید به سایت و اپلیکیشن استاد کار مراجعه کنید و با داشتن کد تخفیف استاد کار برای دریافت خدمات تخفیف های ویژه بگیرید.
  * خصوصیات سایت استادکار:
  استادکار بازار آنلاین خدمات است. این وب سایت طیف گسترده ای از خدمات خانه، ساختمان، نظافت منزل، نظافت شرکت، خودرو، سلامت و زیبایی را در بر می گیرید. استادکار هزاران متخصص قابل اعتماد و با تجربه های متنفاوت را در اختیار قرار می دهد.
  خدمات استادکار به چند دسته تقسیم شده است؟
  خدمات استاد کار به 9 دسته ی کلی تقسیم شده است. این 9 دسته شامل خدمات تاسیسات، خدمات خودرو و حمل و نقل، خدمات دکوراسیون و ساختمانی، خدمات شستشو و نظافت، خدمات کامپیوتر و موبایل، خدمات آموزشی، خدمات خانه و آشپزخانه، خدمات پزشکی و دامپزشکی و خدمات پذیرایی و مراسم می شود.خدمات تاسیسات خدماتی مانند سرمایش و گرمایش، لوله کشی، برق و الکترونیک، گازسوز، تلفن و اینترنت می باشد. خدمات خودرو و حمل و نقل، سرویس و تعمیر خودرو، کارواش، باربری و اسباب کشی، حمل خودرو و خدمات اسپرت را شامل می شود. خدمات دکوراسیون و ساختمانی، دکوراسیون، ساختمانی، باغبانی، هوشمند سازی و بازسازی را شامل می شود.

  خدمات شستشو و نظافت شامل نظافت منزل و نظافت شرکت، خشکشویی، قالیشویی و مبل شویی، سم پاشی و کارواش می شود. خدمات کامپیوتر و موبایل در دسته بندی موبایل تبلت، خدمات کامپیوتری ماشین اداری، امنیت و شبکه و اینترنت تقسیم شده است. خدمات آموزشی در وب سایت استادکار شامل آموزش دروس مدرسه می باشد. دسته بندی خدمات خانه و آشپزخانه شامل سرمایش و گرمایش، یخچال و فریزر، لوازم نظافت، لوازم پخت و پز و صوتی و تصویری است.خدمات نظافت در سایت استادکار نظافت منزل، نظافت ساختمان و مشاعات، نظافت شرکت و اداره، سمپاشی مسکونی، نماشویی و کفسابی را شامل می شود.از مزایای وب سایت و اپلیکیشن استاد کار این است که کاربران این سامانه می توانند تمامی خدماتی که نیاز دارند را به صورت آنلاین سفارش دهند و با داشتن کد تخفیف استاد کار برای دریافت خدمات از تخفیف ویژه برخوردار شوند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهاستادکار
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف استادکار تا 50% برای خدمات و نظافت

  50%
  460 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : Ostk1250


  نحوه استفاده :
  با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف استادکار حداکثر تخفیف تا 25 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
  کد تخفیف دوم: Ostkfirst شامل %50 تخفیف استادکار تا 25 هزار تومان جهت سفارش اول برای خدمات خانه،‌ ساختمان، خودرو و ... می باشد.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, خانه و بهداشت, خدمات و نظافت, استادکار, 50%