لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اتاقک

کد تخفیف اتاقک

هتل و بومگردی
15 تخفیف
1444

درباره اتاقک اتاقک یک سایت اجاره محل اقامت برای مسافرانی که علاقه به بومگردی دارند است و در بیشتر از 250 شهر کشور فعالیت دارد

امتیاز دهید
(امتیاز 3.7 از 3 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف اتاقک 150 هزارتومانی برای رزرو سوییت و اقامتگاه

کد تخفیف اتاقک 150 هزارتومانی برای رزرو سوییت و اقامتگاه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف برای رزرو بالای 2 میلیون تومان برای اجاره سوییت و اقامتگاه از وبسایت اتاقک بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

2 میلیون تومان حداقل خرید
150,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 5% از سایت اتاقک ویژه رزرو

کد تخفیف 5% از سایت اتاقک ویژه رزرو

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 5% تخفیف ویژه برای رزرو انواع ویلا و سوییت و اقامتگاه و ... تا سقف 100 هزارتومان برای رزرو بالای 1 میلیون بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
5% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف سایت اتاقک 250 هزارتومانی

تخفیف سایت اتاقک 250 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 250 هزارتومان تخفیف ویژه برای رزرو بالای 4 میلیون تومان از وبسایت اتاقک بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

4 میلیون تومان حداقل رزرو
250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
 دریافت کد تخفیف اتاقک تا 100 هزار تومان

دریافت کد تخفیف اتاقک تا 100 هزار تومان

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 100 هزارتومان تخفیف ویژه برای رزرو اقامتگاه بالای 1 میلیون و 650 هزارتومان از وبسایت اتاقک بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

100,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف اتاقک جدید 130 هزارتومانی ویژه رزرو

کدتخفیف اتاقک جدید 130 هزارتومانی ویژه رزرو

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 130 هزارتومان تخفیف برای رزرو بالای 2 میلیون تومان رزرو رامسر از وبسایت اتاقک بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

2 میلیون تومان حداقل رزرو
130,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
 کد تخفیف اتاقک تا 120 هزار تومان ویژه اجاره سوئیت، آپارتمان و ویلا

کد تخفیف اتاقک تا 120 هزار تومان ویژه اجاره سوئیت، آپارتمان و ویلا

شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف می ‌توانید از 120 هزار تومان تخفیف اتاقک برای رزرو آنلاین ویلا، سوئیت و آپارتمان در شهرهای توریستی ایران برای سفارش های بیش از 2 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اتاقک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

120,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اتاقک 7% برای رزرو انواع اقامتگاه

کد تخفیف اتاقک 7% برای رزرو انواع اقامتگاه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 7% تخفیف ویژه برای رزرو بالای 1 میلیون و 500 هزارتومان از وبسایت اتاقک بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

1 میلیون و 500 هزارتومان حداقل خرید
7% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد هدیه اتاقک تا 85 هزارتومان ویژه رزرو اقامتگاه

کد هدیه اتاقک تا 85 هزارتومان ویژه رزرو اقامتگاه

از طریق سایت تخفیف هات، از 85000 هزارتومان تخفیف، ویژه رزرو های بالای 1 میلیون تومان ویلا و سوئیت در اکثر شهرها بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت اتاقک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

1 میلیون تومان حداقل رزرو
85,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف اتاقک 55 هزارتومانی

کدتخفیف اتاقک 55 هزارتومانی

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 55000 تومان برای رزرو های بالای 750 هزارتومان بهره‌ مند شوید. برای ورود به وب سایت اتاقک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

750 هزارتومان حداقل رزرو
55,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كدتخفيف اتاقك 200 هزارتومانی

كدتخفيف اتاقك 200 هزارتومانی

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 200 هزارتومان تخفیف برای رزرو بالای 2 میلیون و 500 هزارتومان بهره‌ مند شوید. برای ورود به وب سایت اتاقک بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

2 میلیون و 500 هزارتومان حداقل رزرو
200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف اتاقك تا 30000 هزار تومان ویژه رزرو آنلاین ویلا و سوئیت

كد تخفيف اتاقك تا 30000 هزار تومان ویژه رزرو آنلاین ویلا و سوئیت

شما از طریق سایت تخفیف هات و با ثبت نام در سایت اتاقک میتوانید از 30000 هزارتومان اعتبار ویژه اولین رزرو هتل یا سوئیت برای سفارش های بالای 200 هزارتومان بهره مند شوید.جهت ثبت نام با لینک اختصاصی تخفیف هات می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک کنید تا بتوانید از اعتبار بهره مند شوید.

30,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

درباره اتاقک

اتاقک یک سایت اجاره محل اقامت برای مسافرانی که علاقه به بومگردی دارند است و در بیشتر از 250 شهر کشور فعالیت دارد. اتاقک، هدف خود را بهبود سفرهای ارزان قیمت و مناسب برای همه اقشار جامعه اعلام کرده است. با استفاده از این سایت و اپلیکیشن آن، می توانید در سفرهای مختلف از امکانات بوم گردی مقصد و رزرو هتل استفاده کنید.

 

مثلا در سفر به مشهد، می توانید از امکان رزرو هتل مشهد استفاده نمایید. یا در سفر به کیش خیالتان از بابت رزرو هتل کیش آسوده باشد. اتاقک، به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت مشتریان خود است و می توان از روش های متعددی برای برقراری ارتباط با همکاران این سایت رزرو محل اقامت استفاده کرد.

 

خدمات اتاقک

خدمات این شرکت، مربوط به یافتن محل اقامت اعم از بوم گردی یا ررزو هتل و دیگر اماکن اقامتی است که افراد می توانند با توجه به میزان بودجه مورد نظر و سبک سفر خود یکی از این گزینه ها را انتخاب کنند. مثلا برخی از افراد ترجیح می دهند محل اقامت خود را در مراکز بوم گردی انتخاب کنند تا به آنها فرصت زندگی محلی و آشنایی با رسوم و آداب مقصد مسافرت شان نیز در کنار دیگر امکانات سفر داده شود. با استفاده از خدمات اتاقک می توانید سفر ارزان قیمت یا مناسبی از نظر اقتصادی تجربه کنید. همچنین یافتن هتل و مرکز اقامتی را در شهرهای خاص مانند یافتن هتل مشهد یا هتل کیش تسهیل بخشیده است.

 

نظر مشتریان در خصوص خدمات اتاقک

رزرو هتل مخصوصا هتل مشهد یا هتل کیش که از شهرهایی هستند که مقصد بسیاری از ایرانیان به شمار می روند به خصوص در ایام پیک مسافرت کار مشکلی است. اما اتاقک توانسته است به میزان مطلوبی، رضایت مشتریان را در این قسمت جلب کرده و نیاز آنها به رزرو هتل یا یافتن مکان های اقامتی دیگر مانند رزرو مرکز بوم گردی را با قیمت های مناسب و متنوع مرتفع سازد.

 

ارائه کد تخفیف های ویژه اتاقک در سایت تخفیف هات

با استفاده از سایت تخفیف هات می توانید از امکان تخفیف و یا استفاده از کد تخفیف، هنگام رزرو هتل یا مرکز بوم گردی و سایر اماکن اقامتی بهره مند شوید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد