لوگو تخفیف هات

تخفیف نت برگ تا 80% ویژه دوره آموزش icdl

80% تخفیف
0
88
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 80% تخفیف سایت نت برگ ویژه دوره آموزش icdl بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این تخفیف و سایر تخفیف های بی نظیر سایت نت برگ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

دوره ها و آموزش icdl :

به طور کلی می‌توان گفت که دوره icdl از دوره‌های فنی و حرفه‌ای است که در طی آن، سواد اولیه و مورد نیاز برای کار با کامپیوتر را یاد می‌گیرد و هفت مهارت اصلی کامپیوتر آموزش داده می‌شود. در آموزش icdl کلیاتی از مبانی کامپیوتر، ویندوز، اینترنت، ورد، اکسل، پاورپوینت و اکسس توضیح داده می‌شود و برای یادگیری جامع‌تر و تخصصی‌تر می‌توان در دوره‌های دیگری شرکت کرد.

 

دوره icdl
 

 

دوره icdl :

این دوره‌ها معمولا به دو شکل ارائه می‌شود، یا به صورت جامع و یا به صورت دو مرحله ای. در مرحله اول سه مهارت مبانی اولیه کامپیوتر، ویندوز و ورد آموزش داده می‌شود و در مرحله دوم نیز چهار مهارت اکسل، اینترنت، پاورپوینت و اکسس. در دوره‌های جامع هر هفت مهارت به صورت یک جا آموزش داده می‌شوند. اگر شما قصد ثبت نام در هر یک از این مدل دوره‌های آموزش icdl را دارید می‌توانید از پیشنهاد ویژه‌ای که نت برگ ویژه دوره آموزش icdl فراهم کرده است، استفاده کنید. از طریق کد تخفیف نت برگ از سایت تخفیف هات تا سقف تخفیف بگیرید و شهریه‌ای با قیمت مناسب پرداخت کنید. این دوره جزء دوره‌های فنی و حرفه‌ای به حساب می‌آید و برای ثبت نام باید به موسسه مربوطه مراجعه کنید.

 

مدرک icdl ، یک مدرک بین‌المللی:

مدرک icdl یک مدرک معتبر در سطح جهانی و طبق استاندارد های بین المللی می‌باشد. شما می‌توانید با ارائه این مدرک در انواع شرکت‌های خارجی یک امتیاز مثبت برای خود کسب کنید. در حال حاضر اتحادیه اروپا و ۱۴۹ کشور این مدرک را معتبر می‌شناسند و برای دارندگان آن امتیاز مثبت قائل می‌شوند. امروزه سواد کامپیوتری به شدت مورد نیاز است چرا که تمامی شرکت‌ها از حداقل‌های تکنولوژی استفاده می‌کنند. بنابراین نیاز است که سواد کار کردن با آن را یاد گرفت. با ارائه این مدرک در هر شرکت و یا سازمانی کلاس کاری خود را نسبت به رقبا، افزایش می دهید.

 

دوره های فنی حرفه ای


 

 

ارتباط آموزش icdl و IT :

آموزش icdl اولین قدم برای ورود به دنیای IT است. قطعا IT نیازمند دانش تخصصی‌تری نسبت به icdl است. اما شما می‌توانید با فراگیری icdl نشان دهید که پتانسیل ورود و ارتقا در دنیای IT را دارید و در صورت اعتماد کارفرمایان و بهره بردن از تجربه افراد مجرب، می‌توانید پیشرفت کنید.

 

مروری بر مهارت‌های هفت‌گانه دوره آموزش icdl:

 

همان طور که پیش‌تر گفته شد، کلیت استفاده از هر مهارت آموزش داده می‌شود و برای توضیحات یادگیری بیش‌تر باید در دوره‌های تخصصی هر مهارت شرکت کرد.

 

• مهارت اول، مبانی و مفاهیم کلی در فناوری اطلاعات

 

همان گونه که از نام آن مشخص است، کلیاتی درباره نرم‌افزار، سخت افزار، سیستم عامل‌ها و تفاوت آن‌ها، شبکه‌های اطلاعاتی و ... در اختیار شخص قرار می‌گیرد.

 

• مهارت دوم، آشنایی با ویندوز

 

در این مهارت، نحوه استفاده از ویندوز و اصلی‌ترین کارها آموزش داده می‌شود. هوف در این دوره آموزش نصب ویندوز نیست بلکه ساده‌ترین کارهایی که لازم است هنگام کار با ویندوز بلد باشیم را یاد می‌گیریم. مانند آشنایی کلی با محیط دسکتاپ و قسمت‌های مختلف آن، کنترل پنل، ایجاد فایل‌های جدید و مدیریت آن‌ها، جستجو بین فایل‌های موجود و ...

 

• مهارت سوم، نرم‌افزار واژه پرداز یا word

 

نرم افزاری که عموما برای ایجاد متن‌ها، جداول و نمودار‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مهارت نحوه قالب‌بندی، شماره گذاری صفحه‌ها، تنظیمات نوشته‌ها، رسم اشکال مختلف، رسم جداول و نمودارها و ... آموزش داده می‌شود.

 

• مهارت چهارم، نرم‌افزار صفحه گسترده یا excel

 

نرم‌افزار excel برای مدیریت داده‌ها و دریافت گزارش و تحلیل آن‌ها است. در این مهارت مبانی فرمول نویسی و فرمول‌های پرکاربرد، ایجاده داده‌ها، قالب‌بندی، تنظیمات مربوط به نوشته، ایجاد نموارد، فیلتر کردن داده‌ها و... در اختیار فرد قرار داده می‌شود.

 

• مهارت پنجم، اینترنت:

 

مفاهیم کلی موجود در این مهارت عبارت است از: آشنایی با محیط وب، نحوه جست‌و‌جو در مرورگر‌ها، ساختن یک پست الکترونیک، نحوه تنظیم و ارسال پست‌‌های الکترونیک، مدیریت دانلود، تنظیمات مربوط به تاریخچه جست‌وجوها و ...

 

• مهارت ششم، نرم‌افزار ارائه مطالب یا powerpoint

 

در محیط powerpoint نحوه ایجاد و تزئین اسلایدهای مختلف، اضافه کردن عکس و نوشته به اسلایدها، انیمیشن گذاری روی مطالب هر اسلاید، انیمیشن گذاری برای جا‌به‌جا شدن اسلایدها، تنظیمات کلی برای پخش پاورپوینت و مطالبی از این دست فراهم است و آموزش داده می‌شود.

 

• مهارت هفتم، نرم‌افزار پایگاه داده یا access

 

اولیه‌ترین مطالب پایگاه داده در این مهارت توضیح داده می‌شود و شاید بتوان گفت که سخت‌ترین مهارت است. چرا که محیط آن به کلی با سه مهارت ورد، اکسل و پاورپوینت متفاوت است.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد