کد تخفیف فرادرس تا 40% برای آموزش مجازی

منقضی شد
کد تخفیف فرادرس تا 40% برای آموزش مجازی
.

 • دیگر تخفیف های :

 • کد تخفیف فرادرس تا 40% برای آموزش مجازی

  40%
  3533 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : SMR99


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از 40% تخفیف دوره‌های آموزشی فرادرس بدون محدودیت سفارش اول و برای هر چند تعداد سفارش بهره مند می شوید . برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی فرادرس ، ارائه دهنده آموزش مجازی :

  با استفاده از کد تخفیف فرادرس ، انواع فیلم آموزشی، آموزش زبان  انگلیسی، آموزش گیتار و... با تدریس بهترین استاد ها تا 40% تخفیف در سایت فرادرس ارائه میشود. 
  خصوصیات آموزش مجازی: 
  سایت فرادرس یکی از سایت های اینترنتی آموزش مجازی است که گام های اولیه راه اندازی این سایت در سال 1378 با ارائه آموزش های مرتبط و هوش مصنوعی و برنامه نویسی برداشته شد. پس از مدت زمان کوتاهی این سایت توانست عنوان بهترین پروژه آنلاین آموزشی ایران به انتخاب کاربران را در چهارمین جشنواره وب ایران کسب کرد. در ادامه این مسیر سایت فرادرس تبدیل به بزرگترین پلتفرم دروس دانشگاهی و آموزش مجازی از جمله : آموزش زبان انگلیسی، آموزش گیتار و انواع فیلم آموزشی شده است.
  امروزه علاوه بر دانشجویان ایرانی، دانشجویانی از کشورهای دیگر مانند افغانستان، تاجیکستان، عراق و اقلیم کردستان از آموزش مجازی و انواع فیلم آموزشی فرادرس استفاده میکنند. با کمک آموزش مجازی فرادرس هم اکنون دانشجویان در هر 6 ماه، بیش از یک میلیون ساعت مطالعه دانشگاهی توسط دروس و انواع فیلم آموزشی فرا درس دارند. هدف این تیم نه تنها تغییر اکنون و تعریف آینده آموزش دانشگاهی در ایران، بلکه توسعه همین تغییر به کل دنیا است. نسخه بین المللی فرادرس در دست برنامه ریزی است و کارهای ابتدایی و اولیه آن در شهر سندیگو ایالت کالیفرنیای آمریکا توسط تیم اجرایی فرادرس مستقر از خارج از ایران در حال پیشبرد است. با مراجعه به این سایت حرفه ای و بسیار کاربردی میتوانید آموزش زبان انگلیسی را به صورت کامل با 40% تخفیف خریداری کنید.
  این آموزش زبان انگلیسی بسیار کامل است و توسط استادهایی ماهر آموزش داده میشود و به راحتی با مراجعه به این سایت میتوانید مکالمه ای قوی پیدا کنید. همچنین آموزش گیتار را میتوانید از این سایت خریداری کنید. تمامی نت ها و ریتم های گیتار توسط ماهر ترین و با تجربه ترین استادان برای شما عرضه میشود و با استفاده از آموزش گیتار فرادرس پس از مدت زمان کوتاهی بسیار عالی گیتار بزنید. در هر رشته ای از دانشگاه که هستید میتوانید اموزش درس های خود را از فرا درس خرید کنید و همه ی درس های خود را به راحتی پاس شوید. علاوه بر فرادرس از کد تخفیف مکتبخونه ، کد تخفیف ایسمینار و... نیز برا ی آموزش آنلاین استفاده کرد.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهفرادرس
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %40