لوگو تخفیف هات

تخفیف نت برگ تا 45% ویژه آموزش شنا

45% تخفیف
0
384
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 45% تخفیف سایت نت برگ ویژه آموزش شنا بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

آموزش شنا برای کودکان و بزرگسالان:

ورزش شنا یکی از محبوب ترین ورزش ها در بین مردم است. امروزه استخر شنا مشتاقان زیادی دارد. مردم برای رفع خستگی ورزش کردن و حتی درمان برخی بیماری ها به استخر ها مراجعه میکنند. آموزش شنا هم امروزه بسیار پرطرفدار است. همانطور که در احادیث پیامبر اکرم آمده است که به فرزندان خود سوارکاری، تیراندازی و شنا بیاموزید. مردم از طریق شنا احساس راحتی و آرامش می‌کنند و توانایی های جسمانی خود مانند عملکرد دستگاه تنفسی و گوارشی، استقامت بدن و قدرت در ماهیچه ها و مفاصل را بهبود می‌بخشند. از ویژگی های مثبت ورزش شنا می‌توان به این اشاره کرد که شنا کردن محدودیت سنی ندارد و از سنین پایین تا کهنسالی میتوان با مراجعه به استخر ها از انجام آن لذت برد و انرژی مضاعفی برای انجام سایر امور به دست آورد. مهم ترین مسئله در آموزش، به دست آوردن توانایی غوطه ور ماندن بر روی آب می‌باشد.

 

شاید عده ای تصور کنند که فقط آموزش زبان خارجی و آموزش درس ها اهمیت است، اما کلاس های ورزشی نیز تأثیر خیلی زیادی در زندگی افراد دارد.

 

شنا
 

 

نقش درجه حرارت آب استخر در آموزش شنا:
 

 

مدت زمانی که ما می‌توانیم از آب برای شنا کردن استفاده کنیم به درجه حرارت آب بستگی دارد. برای این که آموزش شنا موفقیت آمیز باشد باید فردی که تحت آموزش قرار گرفته است کاملاً احساس آرامش کند. برای مثال اگر آب سرد باشد باعث لرزش کارآموز شده و میتواند بر روند یادگیری تاثیر منفی بگذارد. به طور معمول درجه حرارت آب برای بزرگسالان باید بین 25 تا 27 درجه سانتی گراد و برای کودکان بین 28 تا 30 درجه باشد. به همین دلیل به محض اینکه کارآموزان احساس راحتی در آب نکردند باید آموزش لغو بشود و کلاس را تعطیل کنند.

 

سن مناسب برای یادگیری شنا:

 

آموزش شنا ربطی به سن و سال ندارد. معمولا افراد با شرایط بدنی و سن های مختلف این سوال را مطرح می‌کنند. در پاسخ به این سوال باید گفت که هر فردی با هر سن و سالی می‌تواند مهارت شنا را به خوبی فرا بگیرد. زیرا شنا یک ورزش و فعالیت بدنی است و هر چقدر فرد تمرین بیشتری داشته باشد میتواند مهارت خود را بهبود بخشد. البته باید به این نکته دقت کرد که با بالا رفتن سن رفلکس های طبیعی بدن کاهش می‌یابد و ممکن است فرآیند یادگیری مدت زمان بیشتری طول بکشد. اما در نهایت فرد به راحتی می‌تواند شنا کند. بنابراین سن بالا و یا شرایط خاص بدنی مثل نقص عضو به هیچ وجه نمی‌تواند مانع یادگیری بشود. این عوامل فقط مدت زمان یادگیری را افزایش می‌دهند.

 

انتخاب استخر مناسب:

 

یکی از عوامل موثر در یادگیری شنا انتخاب یک استخر مناسب است. معمولا استخرهای سربسته به دلیل پایدار بودن شرایط مثل درجه حرارت و ... نسبت به استخر های سرباز برای اموزش شنا مناسب تر هستند. شرایط محیطی و بهداشتی استخر نیز نکته دیگری است که حتماً باید مورد توجه قرار بگیرد. برای مثال آب استخر نباید کدر باشد و یا میزان کلر آب باید متعادل باشد. اگر کلر آب زیاد باشد باعث ایجاد سوزش در چشم ها می‌شود و اگر کلر آب کم باشد باعث می‌شود آلودگی احتمالی استخر شنا برطرف نشود و موجب بیماری های مختلفی از جمله بیماری های پوستی شود.

 

شنا بزرگسالان
 

 

انتخاب مربی مناسب و کاربلد:
 

 

یکی دیگر از عوامل مهم در فراگیری ورزش شنا انتخاب مربی کاربلد می‎‌باشد. هنگام انتخاب مربی باید به سابقه کار مربی، شاگردانی که توسط این مربی تربیت شده اند، نحوه برخورد مربی با شاگردان و ... توجه نمود. همچنین باید به این نکته دقت کنید که سابقه قهرمانی های زیاد نشان از برجسته بودن یک مربی و کاربلد بودن و توانایی آموزش مربی نمی‌باشد.

 

کد تخفیف نت برگ ویژه اموزش شنا:

 

یکی از معتبرترین سایت هایی که امروزه در زمینه تخفیف های گروهی فعالیت می‌کند وب سایت نت برگ می‌باشد. شما در این وب سایت می‌توانید به مجموعه ای از کد های تخفیف برای خریدی ارزان قیمت دسترسی داشته باشد. کارشناسان سایت تخفیف هات پس از بررسی تمامی این کد های تخفیف و اطمینان از فعال بودن آنها این کد های تخفیف را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند. بنابراین برای دسترسی به کدتخفیف نت برگ ویژه اموزش شنا و صدها کد تخفیف دیگر مانند تخفیف های شهربازی و ... کافی است به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

 

ارسال نظرات