لوگو تخفیف هات

تخفیف تخفیفان تا 80% ویژه آموزش اکسل پیشرفته و ساده

80% تخفیف
0
75
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 80% تخفیف سایت تخفیفان ویژه آموزش اکسل پیشرفته و ساده بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این تخفیف و سایر تخفیف های بی نظیر سایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

آموزش اکسل پیشرفته - نرم افزاری بسیار کابردی:

اکسل یکی از نرم افزار های آفیس است که بسیار زیاد در زمینه های کاری مختلف کاربرد دارد. یادگیری اکسل همچنین یک امتیاز بسیار مثبت در رزومه کاری افراد به حساب می‌آید. امزوره اکثر کسب و کار ها نیاز به محاسبه و تحلیل داده دارند. این کار به کمک نرم افزار اکسل به راحتی قابل انجام است. اگر قصد دارید برای ارتقای رزومه خود این مهارت بسیار کاربردی را یاد بگیرید، از کد تخفیف تخفیفان استفاده کنید تا از قیمت مناسب تری بهره‌مند شوید. با این کد تخفیف تخفیفان می‌توانید تا سقف ۸۰ درصد برای ثبت نام در کلاس های یادگیری اکسل پیشرفته و ساده تخفیف دریافت کنید.

 

آموزش اکسل


 

 

کاربردهای اکسل در کسب و کار:

نرم افزار اکسل یا صفحه گسترده از جمله نرم افزار های آفیس است که سهولت بسیاری در روند کسب و کارها ایجاد کرده است. با آموزش کامل اکسل در سطح مبتدی و پیشرفته یا صرفا تا مرحله مقدماتی قاد خواهید بود تا بسیاری از کارها را با این نرم افزار سریع تر و دقیق تر انجام دهید. برای مثال می‌توانید تمام وضعیت پرداخت‌ ها، هزینه ها، بدهی ها و غیره را در کنار هم مشاهده کنید. محاسبات پیچیده و طولانی را در کمتر از یک ساعت بدون خطا انجام دهید. از نتایج کارها به صورت کامل و در شکل های مختلف گزارش بگیرید و نمودار طرلحی کنید. می‌توانید با استفاده از داده های موجود و تکنیک های آماری پیش بینی وضعیت آینده را بررسی کنید.

 


انواع کلاس های آموزش اکسل:

این کلاس ها معمولا در دو سطح و به صورت آموزش اکسل مبتدی و آموزش اکسل پیشرفته وجود دارند. هر چند کلاس هایی نیز برای آموزش کامل اکسل وجود دارد. اما معمولا این دو سطح را تفکیک می‌کنند. چرا که آموزش هر دو سطح با هم طولانی تر است. علاوه بر این در چنین حالتی هر کسی می‌تواند به تناسب نیازش در این کلاس ها شرکت کند. اگر شخصی اکسل را برای پروژه های دانشجویی یا کارهای اداری سبک نیاز دارد می‌تواند در کلاس های مبتدی شرکت کند اگر کسی تا حد خوبی با اکسل آشنایی دارد و یخواهد آن را تخصصی تر یاد بگیر، میتواند کلاس آموزش اکسل پیشرفته را انتخاب کند.

 


در آموزش excel مقدماتی چه مباحثی را یاد میگیریم؟

در اکسل مقدماتی که تقریبا همان اکسلی است که آموزش آفیس و icdl تدریس می‌شود، آشنایی مختصری با نرم افزار اکسل پیدا میکنیم. این آشنایی شامل مباحث زیر است:

 

آشنایی با محیط نرم افزار اکسل (شیت ها، ریبون ها، سلول ها، ذخیره سازی و ...

 

نحوه کار با اعداد و وارد کردن داده به صورت خود کار

 

مدیریت داده ها و شیت ها

 

فرمول نویسی مبتدی و آشنایی با توابع ساه مانند میانگین، جمع، مینیمم، ماکسیمم و ...

 

نحوه قالب بندی شیت ها و سلول ها

 

تهیه نمودارها و جداول ساده

 


در آموزش excel پیشرفته چه مباحثی را یاد میگیرم؟

مطالب در آموزش اکسل پیشرفته بسیار گسترده است. به طور کلی شاید بتوان گفت که مطالب اکسل مبتدی یا آموزش آفیس بسط داده می‌شوند. تابع های بسیار متنوع تر، نمودارهای بسیار تخصصی، آشنایی با برنامه نویسی در اکسل، طراحی داشبوردها و ... نمونه‌هایی از مطالبی است که در آموزش کامل اکسل یا آموزش اکسل پیشرفته تدریس می‌شود.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد