تخفیف مکتب خونه تا 70% ویژه روز مهندس و آموزش الکترونیک و ....

معتبر تا 1 هفته بعد
 تخفیف مکتب خونه تا 70% ویژه روز مهندس و آموزش الکترونیک و ....
.


 • تخفیف مکتب خونه تا 70% ویژه روز مهندس و آموزش الکترونیک و ....

  70%
  1271 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 70% تخفیف آموزش های مختلف سایت مکتب خونه ویژه روز مهندس بهره مند شوید. برای دسترسی به این دوره ها در سایت مکتبخونه میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا آموزش ها را دریافت کنید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی مکتبخونه، ارائه دهنده آموزش الکترونیک:

    شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف مکتب خونه از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای دریافت انواع کتاب و آموزش الکترونیک در سایت مکتبخونه اقدام کنید.
  خصوصیات مکتبخونه:
  سایت مکتب‌خانه شش سال پیش شروع به کار کرد؛ این سایت کارش را با فیلم‌برداری از کلاس‌های درس دانشگاهی و ارائه‌ی رایگان شروع کرد.آموزش الکترونیکی شیوه‌ای برای ارائه آموزش است که از قابلیت‌ها و امکانات الکترونیکی برای کمک به یادگیری افراد در هر سن و سالی استفاده میشود. آموزش الکترونیک روش آموزشی که از زمان پیدایش اینترنت و گسترش آن ایجاد گردیده‌ و در حقیقت مکتب خانه تکامل یافته شیوه آموزش از راه دور و برطرف‌ کننده نیاز انسان‌های کاوشگر و خواهان یادگیری است خصوصاً اینکه مکتب خانه با اپشن اموزش مجازی زمان و مکان در این شیوه آموزش اختیار دارد.  مکتب خانه با آموزش مجازی اطلاعات را آسان تر و راحت‌ تر به انسان می‌رساند. که استفاده از اموزش مجازی در سایت مکتب خونه به اسانی امکان پذیر است
  آموزش الکترونیک امروزه توجه بسیاری را جلب نموده .آموزش مجازی قبلا به عنوان یک ارزو بیان میشد اما امروزه با مکتب خانه و اموزش الکترونیک می‌ توانیم به سادگی سر کلاس هر دانشگاهی که دوست داشته باشیم بنشینیم! یکی از آموزشی مجازی های سایت مکتب‌ خونه‌ نوشت ابزار ها و کتاب های معروف اساتید مختلف است شما میتوانید با سایت مکتب خونه سر کلاس اساتید مهم دنیا بشینید . در سایت مکتب‌خانه بیش از سیصد عنوان درس دانشگاهی موجود است
  اصلی‌ ترین مخاطبای مکتب‌ خونه دانشجوها هستند؛ مخصوصا دانشجوهایی که می‌خواهند بر مباحث درسی مسلط بشوند. برای این کار چی بهتر از اینکه همپای کلاس خود انها، پای درس بهترین اساتید کشور هم بنشینند. یه گروه دیگه از مخاطب های مکتب‌خونه، کسایی هستند که می‌خواهند رشته‌ ی دانشگاهیشان را انتخاب کنند چون یکی از راه‌هایی که  کمک می‌ کند بفهمیم چه رشته‌ای مناسب است این هست که با محتوای دروس ان آشنا بشویم و برای این کار، مکتب‌خونه بهترین انتخاب است .شما میتوانید از طریق سایت تخفیف هات  کد تخفیف استفاده از اموزش الکترونیک  سایت مکتب خونه را دریافت کنید و از اموزش های خوب این سایت استفاده کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهمکتب خونه
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%