لوگو تخفیف هات

مواد شوینده

مواد شوینده

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
کالاهای غیر خوراکی
کالاهای غیر خوراکی
2 تخفیف
1
غذای گیاه خواران
غذای گیاه خواران
1 تخفیف
0
کیک و شیرینی
کیک و شیرینی
1 تخفیف
1
غذای حیوانات
غذای حیوانات
2 تخفیف
0
میوه و سبزیجات
میوه و سبزیجات
7 تخفیف
0
آجیل و خشکبار
آجیل و خشکبار
8 تخفیف
1
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
خرید مایع ظرفشویی تا 12% تخفیف
قیمت قدیم
31,424
سود شما
3,770
قیمت جدید
27,654
فعلا معتبر
شوینده دستشویی و ظرفشویی تا 16% تخفیف
قیمت قدیم
76,550
سود شما
12,248
قیمت جدید
64,302

خرید انواع مواد شوینده به صورت اینترنتی:

یکی از نیازهای اساسی هر خانه‌ای مواد شوینده خوب می‌باشد. امروزه طیف وسیعی از مواد های شوینده مختلف در بازار موجود می‌باشد. با توجه به این که امروزه تعداد زیادی مواد شوینده وجود دارد، انتخاب مواد های شوینده مختلف مانند وایتکس بی بو، مایع دستشویی، مایع لباسشویی، مایع ماشین ظرفشویی و... مقداری سخت شده است. اولین نوع مواد شوینده که معرفی شده است، صابون بوده است. امروزه بیشتر مواد شوینده با ترکیبات گیاهی به منظور آسیب کمتر به محیط زیست ساخته می شوند. از صابون ها و مواد شوینده برای زدودن چربی و از بین بردن آلودگی ها استفاده کرد. در تهیه و تولید ماده های شوینده مواد مختلفی مانند گلیسیربن و ... به کار می‌رود. اما مهم ترین ماده‌ای که در تمام ماده های شوینده و صابون ها مشترک می‌باشد، ماده سورفکتانت می‌باشد. این ماده برای از بین بردن آلودگی ها بسیار قوی عمل می‌کند.

ویژگی های یک ماده شوینده مناسب:

یکی از مهم ترین دغدغه های خانواده تشخیص مواد بهداشتی و شوینده اصل از قلابی می‌باشد. هم‌چنین بسیاری از خانواده ها تلاش می‌کنند که بهترین جنس موجود در بازار برای خرید انتخاب کنند. این موارد گاهی با به دست آوردن تجربه زیاد ممکن می‌شود. اما ممکن است در این بین زمان و هزینه‌ی زیادی تلف شود. اگر شما به نکات زیر دقت کنید، می‌توانید یک شوینده بسیار مناسب را تهیه کنید:

در مایع ماشین ظرفشویی چون ترکیباتی مانند سورفکتانت های آنیونیک، نانیونیک و آمفوتریک استفاده می‌شود، باید قدرت پاک کنندگی بسیار زیادی داشته باشد.

مایع های شوینده مانند مایع لباسشویی و ... باید به علت کاربرد الکترولیت ها و سورفکتانت ها و آلکانول آمیدها غلظت زیادی داشته باشند.

بخاطر کاربرد مواد پایدار کننده کف و زیاد کننده غلظت، مانند آلکانول آمیدها باید انواع مختلف ماده های شوینده مانند مایع دستشویی و ... کف پایداری را تولید کنند.

مایع ظرف شویی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اولین شرکتی که در ایران اقدام به تولید مایع ظرف شویی کرد، شرکت ریکا نام داشت. از این رو بسیاری از مردم مایع ظرفشویی را با نام ریکا می‌شناسند. از این مایع برای از بین بردن چربی های به جا مانده از طیخ غذا بر روی قابلمه ها و هم‌چنین برای شستن ظرف ها، لیوان ها و ... استفاده می‌شود. یک مایع ظرفشویی مناسب باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

مایع ظرفشویی باید به راحتی با آب کشی ظروف پاک شود. کف تولید شده روی ظروف باید به آسانی پاک گردد.

اگر مایع ظرفشویی مناسبی را انتخاب کنید، معمولاً رایحه های مختلفی دارند. این رایحه ها باعث می‌شوند که ظرف ها پس از شستشو بوی خوبی داشته باشند.

باید مایع ظرفشویی ph خنثی داشته باشد. اگر این خاصیت را نداشته باشد، ممکن است در حین شستشو باعث سوزش دست شما بشود.

وایتکس و برخی از کاربرد های آن:

امروزه استفاده از وایتکس یا همان مایع سفید کننده برای شستشو سطوح مختلف بسیار رایج شده است. وایتکس بر خلاف کلر، یک ماده کاملاً مصنوعی و ساخته دست انسان در آزمایشگاه می‌باشد. البته موادی به نام وایتکس سفیدکننده بدون کلر نیز در بازار وجود دارند، که به جای کلر از مواد دیگری استفاده می‌کنند و با آن‌ها حتی لباس‌های رنگی را هم می‌توان شست، اما قدرت ضدعفونی و سفیدکنندگی‌شان طبیعتا از وایتکس حاوی کلر بسیار کم‎‌تر است. این ماده شیمیایی از ترکیب موادی مثل سدیم، هیدروژن، اکسیژن، کلسیم و … تشکیل می‌شود. امروزه علاوه بر موارد استفاده برای سفید کردن سطوح، از وایتکس برای کاربردهایی مانند سفید کردن مو، دندان و برخی دیگر از اعضای بدن و همچنین در صنایع غذایی هم استفاده می‌شود. امروزه انواع مختلفی مانند وایتکس بی بو نیز به بازار عرضه شده است که کاربرهای خاص خودش را دارد.

مایع دستشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه مایع دست شویی یکی از پر مصرف ترین انواع مواد شوینده در خانه ها می‌باشد. استفاده از مایع های دستشویی مختلف می‌تواند به جلوگیری از بسیاری از بیماری کمک کند. رایحه های مختلفی از مایع های دستشویی در بازار وجود دارد. روز به روز به تنوع رایحه های آن نیز اضافه می‌شود. امروزه انواع مایع های دستشویی در بسته های نیم لیتری، یک لیتری و... ارائه می‌شود. این تنوع در بسته بندی باعث می‌شود که افراد با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنند و در هزینه های خود صرفه جویی کنند. هم چنین سعی می‌شود برای جلوگیری از خشک شدن پوست در مایع های دستشویی از تری گلیسیرین استفاده شود. از آنجاییکه بسیاری از بیماری عفونی از طریق ارتباط دستی منتقل می‌شود، بهتر است با خرید یک مایع دستشویی مناسب از ابتلا به بسیاری از بیماری ها جلوگیری کنید.

تخفیف خرید انواع مواد شوینده و وایتکس در تخفیف هات:

وب سایت تخفیف هات برای اینکه شما بتوانید خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه را تجربه کنید، کد های تخفیف مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما با چند کلیک ساده می‌توانید به آسانی به کد تخفیف خرید انواع مواد شوینده و وایتکس و صدها کدتخفیف دیگر دسترسی داشته باشید. در نظر داشته باشید که تمامی خدمات این وب سایت رایگان بوده و هزینه ای را برای شما در پی نخواهد داشت. اگر شما هم تمایل دارید از تخفیف لحظه آخری این وب سایت هایی مانند دیجی کالا و ... استفاده کنید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

ارسال نظرات