لوگو تخفیف هات
کارنامه
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 22% خرید سبزی آش و سبزیجات آماده
قیمت قدیم
45,000
سود شما
10,000
قیمت جدید
35,000
فعلا معتبر
تخفیف 44% خرید سبزی خشک
قیمت قدیم
80,000
سود شما
35,000
قیمت جدید
45,000
اسنپ مارکت اسنپ شاپ
توضیحات

سبزی خشک چیست؟

برخی از شرکت ها ی صنایع غذایی تهیه سبزی خشک را انجام می دهند که ابتدا انواع سبزیجات تازه را دسته بندی کرده و در آب سرد میگذارند. پس از چندین بار شستشو و سورت کردن آنها در دستگاه صنعتی مخصوص خشک کردن میوه و سبزیجات قرار می دهند. سپس دستگاه بعد از چند ساعت آنها را خشک میکند و انواع سبزیجات را بصورت بسته بندی فله و یا در بسته بندی های کوچک درآورده و عرضه می کنند.در مجموع دو نوع سبزی خشک پایه و ترکیبی موجود است. سبزی خشک شوید، جعفری و ... از انواع سبزیجات برای تهیه غذا هستند.

معرفی انواع سبزیجات مخصوص کوکو:

سبزی مخصوص کوکو سبزی از ترکیب تره، جعفری، شوید وگشنیز تشکیل شده است.کوکو سبزی غذایی است که مواد اصلی آن تخم مرغ و سبزی‌ کوکو است که این مواد همراه سیر و پیاز، نمک و ادویهٔ مناسب در تابه با روغن سرخ می‌شود.ﮐﻮﮐﻮ ﺳﺒﺰﯼ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ خوراک هایی ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﯿﭙﺴﻨﺪﻧﺪ ﻭ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﻋﺪﻩ ای برای شام و یا میان وعده مصرف می کنند. مهم ترین جزء این غذا، سبزی های کوکو سبزی است. البته برخی از افراد برای تهیه کوکو سبزی، فقط از تره و پیازچه به جای سبزی کوکو استفاده می کنند.

نکات مهم در خصوص خرید انواع سبزی ها:

یکی از غذاهای محبوب میان افراد آش است که در هنگام تهیه این غذا، به سبزی آش با تنوع بالا، برای طعم و بوی بهتر نیاز داریم. سبزی آش شامل جعفری، تره، گشنیز، اسفناج است. هر کدام از این سبزی‌ها خواص مختلفی دارند. برای مثال تره برای درمان بیماری‌هایی مثل یبوست، ترش‌کردن معده و سوءهاضمه، چربی‌سوزی و ... مفید است. بسیاری از فروشگاه اینترنتی موجود هستند که انواع سبزیجات خشک نظیر سبزی آش، سبزی کوکو و ... را جهت راحت کردن کار شما در تهیه غذا عرضه می کنند.

ارائه کد تخفیف خرید انواع سبزیجات به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف خرید انواع سبزیجات نظیر سبزی کوکو ، سبزی آش و ... به صورت بهداشتی و بسته بندی شده می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات مطلع شوید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات بهره مند شوید.

ارسال نظرات