لوگو تخفیف هات

کد تخفیف دیجی استایل

کد تخفیف دیجی استایل

مد و پوشاک
39 تخفیف
18884

دیجی استایل یک فروشگاه آنلاین معتبر در زمینه لباس است. جدید ترین کد تخفیف های دیجی استایل را از تخفیف هات به صورت آنلاین دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 29 رای)
کوپن و کد تخفیف
کدهای تخفیف دیجی استایل 50 هزارتومانی ویژه سفارش اول

کدهای تخفیف دیجی استایل 50 هزارتومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از این کد تخفیف ها می توانید برای خرید از وبسایت مد و پوشاک دیجی استایل از 50 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 120 هزارتومان بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد تخفیف ویژه خرید اول می باشد و برای خرید طلا اعمال نخواهد شد. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت تخفیف" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت مورد نظر اعمال شود.

120 هزارتومان حداقل سبد خرید
ویژه سفارش اول
50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید از دیجی استایل 42 درصدی

کد تخفیف اولین خرید از دیجی استایل 42 درصدی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 42% تخفیف ویژه برای اولین خرید بالای 120 هزارتومان از فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل بهره مند شوید. این کدها بر روی طلا قابل اعمال نخواهد بود. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

120 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
42% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 50 هزار تومانی دیجی استایل بدون محدودیت سفارش اول

کد تخفیف 50 هزار تومانی دیجی استایل بدون محدودیت سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف ویژه دیجی استایل برای حداقل سفارش 230 هزارتومان بهره مند شوید. این کدهای تخفیف بدون محدودیت سفارش اول و برای انواع خرید به جز طلا قابل اعمال است. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید لباس" کلیک نمایید.

230 هزارتومان حداقل خرید
50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 100 هزار تومانی دیجی استایل بدون محدودیت سفارش اول

کد تخفیف 100 هزار تومانی دیجی استایل بدون محدودیت سفارش اول

کاربران تخفیف هات میتوانند با وارد کردن کد تخفیف از 100 هزارتومان تخفیف خرید طلای محمد از فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل برای خرید بالای 800 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دیجی استایل برای شما منظور گردد.

800 هزارتومان حداقل خرید
100,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 500 هزارتومانی تخفیف دیجی استایل ویژه خرید عینک

کد 500 هزارتومانی تخفیف دیجی استایل ویژه خرید عینک

کاربران تخفیف هات میتوانید از 500 هزارتومان تخفیف خرید عینک های منتخب از فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل برای سفارش بالای 1 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت ورود به دیجی استایل و استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی " خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دیجی استایل برای شما اعمال شود.

1 میلیون تومان حداقل خرید
500,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی استایل 250 هزارتومانی

کد تخفیف دیجی استایل 250 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 250 هزارتومان تخفیف ویژه برای انواع خرید بالای 600 هزارتومان از برند ناربن بدون محدودیت سفارش اول از دیجی استایل بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

600 هزارتومان حداقل خرید
250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف دیجی استایل تا 300 هزارتومان برای انواع خرید

کدتخفیف دیجی استایل تا 300 هزارتومان برای انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 300 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید ساعت بالای 1 میلیون تومان از برند سیتیزن، گس و کیو اند کیو از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

300,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 200 هزارتومانی خرید اینترنتی لباس و اکسسوری

کد 200 هزارتومانی خرید اینترنتی لباس و اکسسوری

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 200 هزارتومان تخفیف ویژه از برند ان بی بی برای خرید لباس زیر بالای 600 هزارتومان از دیجی استایل بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید لباس" کلیک نمایید.

600 هزارتومان حداقل خرید
200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد دیجی استایل 150 هزارتومانی ویژه برند زایکن

کد دیجی استایل 150 هزارتومانی ویژه برند زایکن

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف برای خرید ساعت های منتخب برند اکسمی از فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل برای سفارش بالای 500 هزارتومان دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 70 هزار تومان دی جی استایل

کد تخفیف 70 هزار تومان دی جی استایل

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 70 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 140 هزارتومان ویژه انواع خرید بهره مند شوید. این کد تخفیف برای خرید طلا و محصولات شگفت انگیز اعمال نخواهد شد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

140 هزارتومان حداقل خرید
70,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
قرعه کشی آیفون 13 پرو با تخفیف های دیجی استایل

قرعه کشی آیفون 13 پرو با تخفیف های دیجی استایل

با خرید بالای 700 هزارتومان از محصولات منتخب دیجی استایل در قرعه کشی آیفون 13 پرو شرکت داده خواهید شد. جهت شرکت در این قرعه کشی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 60 هزار تومانی دیجی استایل بدون محدودیت

کد تخفیف 60 هزار تومانی دیجی استایل بدون محدودیت

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 60 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل برای خرید بالای 120 هزارتومان بهره مند شوید. این کد برای کالاهای شگفت آویز و طلا قابل استفاده نخواهد بود. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

120 هزارتومان حداقل خرید
60,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف دیجی استایل:

digistyle، یک فروشگاه خرید آنلاین پوشاک است که خرید لباس را برای شما تبدیل به یک سرگرمی و تفریح کرده است و در کنار این تفریح ما با کد تخفیف دیجی استایل این تفریح را برای شما اقتصادی‎تر می‎کنیم. شما از میان بیش از 300 برند مختلف پوشاک مقایسه و انتخاب می‎کنید؛ انتخابی که اورجینال بودن محصول توسط این سامانه اینترنتی ضمانت شده است و شما نگران تقلبی بودن لباس خریداری شده نمی‎ باشید. علاوه بر ضمانت اورجینال بودن؛ این فروشگاه ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز را در اختیار شما قرار می‎ دهد. تحویل کالا به صورت رایگان برای خریدهای بیش از 100 هزار تومان در تهران و 200 هزار تومان در شهرستان‎ها نیز از خدمات دیگر این فروشگاه اینترنتی می‎ باشد. در این سامانه هر آنچه شما برای شیک پوشی لازم دارید در اختیار شماست و با کدتخفیف دیجی استایل، کد تخفیف اولین خرید دیجی استایل و کد تخفیف 60 هزار تومانی دیجی استایل این شیک پوشی برای شما ارزان‎تر از همیشه خواهد بود. 

سایت دیجی استایل

ویژگی های سایت دیجی استایل:

خرید آنلاین لباس شاید سخت به نظر برسد ولی این فروشگاه اینترنتی با دقت و صداقت به معرفی انواع لباس پسرانه جدید، مردانه، زنانه و دخترانه می‎ پردازد؛ که شامل معرفی ظاهر لباس، سایز، جنس و … می‎ باشد. این وب سایت با تصاویر واضح و باکیفیت و کدتخفیف دیجی استایل به شما کمک می‎ کند تا انتخابی درست داشته باشید. در صورتی که سایز لباس برای شما مناسب نباشد؛ اصلا نگران نباشید به دلیل اینکه این مجموعه آن را برای شما تعویض می‎ کند، پس بدون نگرانی سفارش خود را ثبت کنید. لباس‎های برند معمولا بدون تخفیف به فروش می‎ رسند چون کالای با کیفیت همیشه خریدار خود را دارد ولی از نظر ما هیچ خریدی بدون تخفیف جذاب نخواهد بود. با استفاده از کد تخفیف ديجي استايل، کد تخفیف 60 هزار تومانی دیجی استایل، کد تخفیف خرید اول دیجی استایل و كد تخفيف ديجي استايل خرید لباس با تخفیف ‎های هیجان انگیز بر روی بهترین برندها را تجربه کنید. از لباس‎های مردانه و زنانه تا اکسسوری‎های مختلف از برندهای گوناگون؛ همه و همه در اختیار شماست تا تجربه لذت را احساس کنید.

دستاورد های خرید اینترنتی:

امروزه خرید اینترنتی بسیار محبوب شده است، در همین راستا به بیان چند مورد از ویژگی های خرید اینترنتی می پردازیم:

 • خرید آسان
 • پس انداز کردن پول
 • متنوع بودن محصولات
 • صرفه جویی در وقت و هزینه ها
 • دور بودن از شلوغی شهر و ترافیک ها
 • خرید بدون خستگی
 • آف ویژه و متنوع با داشتن کد تخفیف(برای مثال کدتخفیف بانی مد)

مزایای خرید از دی جی استایل:

زندگی با ارزش تر از آن است که زمان خود را در شلوغی خیابان‎ ها و ترافیک هدر دهید. زمان خود را در کنار خانواده خود بگذرانید و در آرامش از یک خرید آنلاین با گارانتی بازگشت و اطمینان از اورجینال بودن کالا لذت ببرید. همچنین هر لباسی در این فروشگاه اینترنتی امکان به اشتراک گذاری دارد تا نظرات عزیزان خود را جویا شوید. digistyle بیست و چهار ساعته باز می ‎باشد و شما در هر ساعتی از شبانه روز می ‎توانید از خرید لباس زنانه، مردانه و بچه گانه با کد تخفیف اولین خرید دیجی استایل، كد تخفيف ديجي استايل، و دریافت کد تخفیف سایر برندها مثل جین وست، برنس مد، ارشاکو ، مه استایل و… از وب سایت تخفیف هات لذت ببرید. همچنین digistyle را می‎‎ توانید هم از طریق وب سایت و هم به صورت اپلیکیشن بر روی موبایل در اختیار داشته باشید. در نتیجه در این مجموعه تمامی کالاهای مرتبط با پوشش، با کیفیتی بسیار مطلوب و مناسب و همچنین با قیمتی مناسب با کد تخفیف خرید اول دیجی استایل ارائه می گردد.

کد تخفیف ویژه دیجی استایل

علت برتری دیجی استایل از سایر فروشگاه ها:

 • خرید انواع پوشاک تولید داخلی و خارجی با ضمانت اصل
 • نماینده مستقیم اکثر برند های داخلی
 • تنوع زیاد محصولات مثل لباس ورزشی زنانه و مردانه
 • امکان تعویض و مرجوع کردن سفارش
 • ارسال سریع با بسته بندی مناسب
 • و…
دیجی استایل

ضمانت بازگشت کالا:

رضایت و آسودگی خاطر مشتریان همیشه یکی از الویت‏‌های این سایت بوده و هست. در این راستا، این سایت همواره در تلاش است تا هر سفارش در شرایط مناسب و مطلوب به دست مشتری برسد. با وجود اینکه این امکان وجود دارد که کاربران این وب سایت پس از خرید، با مسایلی مواجه شوند؛ در اینچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. به این ترتیب که برای بسیاری از کالاهای موجود در سایت دیجی ‌استایل ۷ روز فرصت برای بازگشت در نظر گرفته است. در نتیجه اگر کالای مورد نظر برای شما مناسب نباشد تا هفت روز می توانید با یک تماس آن را تعویض نمائید. 

 

اپلیکیشن دیجی استایل، خرید آسان تر پوشاک

اپلیکیشن دیجی استایل راهکاری آسان برای خرید لباس و… در کمترین  زمان ممکن است. با نصب این اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود، دسترسی به این فروشگاه برای شما آسانتر می شود. برای دریافت آن می توانید به بازار، پلی استور و… مراجعه کنید و به صورت رایگان به نصب آن بپردازید. تمامی تنوع محصولاتی که در سایت دیجی استایل وجود دارد در اپلیکیشن آن نیز وجود دارد و می توانید محصولات را در دسته بندی های مختلف مشاهده  و به راحتی به ثبت سفارش خود بپردازید.

چگونه می توانید سفارشاتتان را پیگیری کنید؟

فروشگاه اینترنتی دی جی استایل با فرستادن پیامک، قدم به قدم شما را در جریان مراحل سفارشتان قرار خواهد داد. بنابراین می‌توانید وارد حساب کاربری خودتان شوید و دربخش ” سفارشات من” از مراحل ارسال انها مطلع شوید. خوب است بدانید که کلیه پیام هایي که از طرف این فروشگاه دریافت خواهید کرد با عدد هاي این مجموعه ارسال می شود و هر گونه دریافت پیامک با اعدادی دیگر معتبر نمی باشند. در این فروشگاه شما به سهولت مراحل خرید خودرا پیگیری کنید و سوابق خرید خود را مشاهده کنید. در نتیجه، پس از ثبت سفارش تمام مراحل از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود و در صورت نیاز کارشناسان تیم پشتیبانی و خدمات پس از فروش با شما در ارتباط هستند .

 

ارائه کد تخفیف دیجی استایل:

digistyle نماینده رسمی بسیاری از برندهای معتبر است. در این فروشگاه شما می توانید با خیال آسوده از اصل بودن کالا، خرید نمائید. وجود جدید ترین انواع لباس ها با تنوع در انتخاب و تخصص در زمینه زیبایی، مد و پوشاک اولین موردی است که در آن به چشم می ­خورد. یکی از روش های پیدا کردن کد تخفیف دیجی استایل به صورت روزانه مراجعه به سایت های ارائه دهنده کد تخفیف است. با مراجعه روزانه به این سایت ها می توانید کدهای تخفیف لحظه آخری و جدید این فروشگاه مانند کد تخفیف جین وست را دریافت نمائید. شما می توانید با کپی کردن کد تخفیف این فروشگاه از سایت تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن به صورت تخفیف دار اقدام کنید. در نظر داشته باشید علاوه بر این تخفیف می توانید کد تخفیف شیکسون، بانی مد و سایر فروشگاه های اینترنتی را نیز از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات