لوگو تخفیف هات

باربری

باربری

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
پیک و تاکسی اینترنتی
پیک و تاکسی اینترنتی
35 تخفیف
11
خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس
خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس
86 تخفیف
19
هتل و بومگردی
هتل و بومگردی
90 تخفیف
2
تور و سفر
تور و سفر
7 تخفیف
0
حمل بار
حمل بار
5 تخفیف
0
کوپن و کد تخفیف
 کد تخفیف اسنپ باکس و وانت بار اسنپ تا 20% ویژه کسب و کارها

کد تخفیف اسنپ باکس و وانت بار اسنپ تا 20% ویژه کسب و کارها

کسب‌ و‌ کارهای خانگی و یا شرکت ها می توانند با تکمیل فرم ثبت‌نام در پنل اسنپ‌باکس و پس از تایید اطلاعات، کد تخفیف اختصاصی خود را دریافت کرده و برای تمام درخواست‌های ارسال بسته خود از ۲۰٪ تخفیف بهره مند شوند.لازم به توضیح است کسب و کار ها برای استفاده از این تخفیف، روزانه حداقل باید 2 سفر موفق ثبت کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
كد تخفيف اسنپ باكس تا 12000 هزار تومان ویژه وانت بار

كد تخفيف اسنپ باكس تا 12000 هزار تومان ویژه وانت بار

شما میتوانید جهت استفاده از وانت برای حمل بار با وارد کردن کد تخفیف از 12000 هزارتومان تخفیف برای اولین سفارش خود دریافت کنید. به منظور استفاده از تخفیف کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا وارد وبسایت اسنپ باکس شوید.

12,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف وانت اسنپ 50 هزارتومانی

کد تخفیف وانت اسنپ 50 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف برای درخواست وانت از اسنپ بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "درخواست وانت" کلیک نمایید.

2 بار قابل استفاده برای هر کاربر
50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
 کد تخفیف اسنپ تا 10% تخفیف ویژه حمل بار

کد تخفیف اسنپ تا 10% تخفیف ویژه حمل بار

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 10% تا سقف 12 هزارتومان تخفیف اسنپ ویژه حمل بار توسط وانت بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

12 هزارتومان حداکثر تخفیف
10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف الو پیک تا 30 هزارتومان ویژه وانت بار

کد تخفیف الو پیک تا 30 هزارتومان ویژه وانت بار

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزارتومان تخفیف سفارش الو وانت بهره‌مند شوید. این کد دوبار قابل استفاده خواهد بود. برای استفاده از تخفیف میبایست بر روی "ثبت سفارش" کلیک نمایید.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

 

مزایای استفاده از شرکت های باربری:

نقل مکان به محل جدید یکی از دغدغه های کسانی است که قصد دارند به مکان دیگری اسباب و اثاثیه خود را جهت زندگی و یا کار منتقل کنند. به همین دلیل چند مسئله در این میان اهمیت دارند که باید به آنها قبل از شروع اثاث کشی و حمل بار توجه کرد. برای مثال استفاده از متخصص اثاث کشی جهت بسته بندی بار است. همچنین در اختیار داشتن خودروهای باربری مانند وانت بار ها، اتو بارها و... جهت ارسال لوازم بسته بندی شده به مقصد ضروری هستند.تا حد امکان کلیه مراحل باید زیر نظر مدیران شرکت صورت بگیرد.

 

ویژگی یک شرکت حمل بار خوب:

یک شرکت باربری خوب، راهنمایی و بهترین مشاوره در زمینه خدمات باربری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این مشاوره ها بصورت تلفنی است که شامل راهنمایی و پاسخگویی در زمینه بسته بندی وسایل و لوازم، هزینه و تعرفه ها و... است. این اطلاعات و راهنمایی ها امکان رزرو خدمات اثاث کشی را برای مشتریان را رحت تر می کند. در حقیقت مشتریان حق دارند که درباره جزئیات خدمات یک شرکت اتوبار یا وانت بار و نحوه عملکرد آنها آگاه باشند . در هر یک از این مراحل کارگران حمل بار باید دقت کافی را داشته باشند تا به وسایل شرکت یا موسسه هیچ گونه آسیب یا خسارتی وارد نشود.

 

کیفیت بسته بندی وسایل در باربری:

هرچه وسایل و لوازم شما بهتر بسته بندی شوند، ایمنی آنها در طول حمل و جابجایی بار بیشتر خواهد بود. به خصوص برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد. در اختیار داشتن خودروهای حمل بار یکی دیگر از ویژگی ها و خصوصیات شرکت های مناسب اتوبار است. امروزه در سراسر جهان، از خودروهایی مانند وانت بار بطور وسیعی در امور باربری استفاده می شود. حتی برخی از شرکتهای اتوبار، خدماتی مانند خدمات وانت بار تلفنی را نیز ارائه می دهند.

 

ارائه کد تخفیف باربری و حمل بار:

اگر به دنبال رزرو خدمات اثاث کشی هستید تخفیف هات به عنوان فروشگاه اینترنتی یک انتخاب عالی و ایمن است. این وب سایت همواره با کیفیت‌ترین و معتبر ترین اتوبارها را معرفی می کند که توانسته بیشترین رضایت کاربر را جلب کند. برای دریافت بهترین خدمات بار بری به صورت مقرون به صرفه و ارزان تر می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید.

 

ارسال نظرات