لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کوپن تخفیف بیمه دات کام تا 10% ویژه بیمه مسافرتی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
104
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف بیمه دات کام
راهکار اول: منقضی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10% تخفیف ویژه بیمه مسافرتی تا سقف 800 هزار تومان از سایت بیمه دات کام بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید بیمه" کلیک نمایید.

bim10
خرید بیمه
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10% تخفیف ویژه بیمه مسافرتی بدون سقف خرید از سایت بیمه دات کام بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید بیمه" کلیک نمایید.

h-03f15
خرید بیمه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات خرید بیمه مسافرتی و..:

امروزه خیلی از افراد نمیدانند بیمه های مختلف مانند بیمه مسافرتی چیست و چه کاربردی در دنیای پر مشغله و هیاهو امروز دارد.بیمه همانند قراردادی بین دو شخص است درواقع قراردادی که به موجب آن یک شخص متعهد میشود در ازای پرداخت وجه از طرف دیگر در صورت وقوع یا بروز حادثه خسارت وارده مانند تصادف و.. بر او را جبران نموده یا وجه معینی را بپردازد.در دنیای پر حادثه امروزه بیمه ها مانند بیمه مسافرتی، با ایجاد آرامش، اطمینان و امید به زندگی برای شهروندان و فعالان اقتصادی از یک سو و تجهیز منابع سرمایه‌گذاری از سوی دیگر، نقش بسیار زیادی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ها ایفا میکند.اما پیداکردن وب سایتی که بتوان به ان در خرید بیمه یا پرداخت بیمه هایمان اطمینان کنیم کمی سخت است.
 

معرفی سایت بیمه دات کام:

وب سایت بیمه دات کام یک وب سایت برای خرید بیمه های مختلف شامل بیمه خودرو، بیمه مسافرتی، بیمه اموال، بیمه تجهیزات، بیمه خودرو و ... است. بیمه اموال شامل بیمه آتش سوزی، بیمه زلزله و بیمه تجهیزات الکترونیک است که راهنمای خرید بیمه های مختلف هر کدام درخود وب سایت بیمه دات کام با کوپن تخفیف بیمه دات کام موجود است. بیمه اشخاص در وب سایت بیمه دات کام شامل بیمه مسافرتی، بیمه مسافرتی ویژه و بیمه درمان تکمیلی می باشد. بیمه خودرو شامل بیمه شخص ثالث سواری، شخص ثالث موتور سیکلت و بیمه بدنه است. در ادامه انواع بیمه را برای افرادی که به انواع ان ها برای خرید بیمه اشنایی ندارند معرفی مکینیم تا بیمه مورد نظر خود را از وب سایت بیمه دات کام به راحتی تهیه کنند.

سایت بیمه دات کام

خرید بیمه مسافرتی از بیمه دات کام

در این بخش میخواهیم به معرفی بیمه مسافرتی بپردازیم تا اشکالات مردم برای خرید این بیمه حل شود. همه ما میدانیم که برای یک سفر خوب لازم است برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم و در صورت نداشتن برنامه ریزی خوب به مشکلات زیادی برمیخوریم. تمامی افراد معمولا قبل از مسافرت برای سفرشان برنامه ریزی میکنند از رزرو هتل گرفته تا برنامه های داخل سفر، اما همیشه همه چیز طبق برنامه‌ریزی های ما پیش‌ نمی‌رود؛ ممکن است به هر دلیلی برنامه سفرمان بهم بریزد؛از کنسل شدن پرواز به علت تغییر شرایط آب و هوایی گرفته تا بیماری یکی از اعضای خانواده در واقع ما هیچ چیز را نمیتونیم برای اینده پیش بینی کنیم. برای دریافت کد تخفیف جدیدترین بیمه ها و سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف کد تخفیف ایرانیکارت به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

با بیمه مسافرتی بیمه دات کام، با خیال راحت سفر کنید.

وقتی ساعت های طولانی نشستبم و برنامه ریزی کرده ایم و تغییر ناگهانی در برنامه سفرمان، هزینه‌های بسیار زیادی را در بر دارد.در واقع شما مجبور‌ می‌شوید مقدار زیادی از پولی که به سختی و هزار زحمت با کارکردن به دست آورده اید را به راحتی با یک تغییر ناگهانی از دست بدهید. فکر کنید شما یا یکی از اعضای خانواده شما به درمان فوری نیاز پیدا کنید و مجبور به مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستانی شوید، با توجه به اینکه معمولا مسافران پول نقد زیادی را همراه خود جابه‌جا‌ نمی‌کنند و با توجه به هزینه‌های درمان در کشورهای خارجی و ارزش پایین پول کشور ما، طبیعی است که شما پول کافی به همراه نداشته باشید، در آن شرایط تهیه پول نقد در کشور غریب کاری بسیار پیچیده است. با توجه به مشکلاتی که گفتیم سفر کردن بدون بیمه مانند بیمه مسافرتی، مخصوصا به کشورهای خارجی ریسک بزرگی است بیمه مسافرتی برای افرادی که راهی سفر به خارج از کشور‌ می‌باشند، کاربرد دارد.بیمه‌گذاران بیمه مسافرتی تحت پوشش تمام هزینه‌های درمانی و بیمارستانی از جمله ویزیت پزشک، جراحی، پانسمان، انواع آزمایش‌‌های پزشکی، مخارج بیهوشی، هزینه‌های اتاق عمل و جابه‌جایی به بیمارستان، هزینه‌های دارو، دندانپزشکی، بلایای طبیعی، تروریسم، زایمان و هر حادثه دیگری است که ‌‌بیمه‌گر بیمه مسافرتی براساس شرایط قرارداد و با رعایت فرانشیز توافق کرده‌اند، قرار‌ می‌گیرند.

 

خرید بیمه تکمیلی از بیمه دات کام

بیمه ھای درمانی مثل تامین اجتماعی بیشتر به درد بیماری هایی مثل سرماخوردگی می خورند و پوشش هایی که این بیمه دربرمیگرد با این وضعیت و ھزینه ھای درمانی جامعه که برای تمام افراد سنگین است شوخی به نظر می رسد درواقع تعداد کمی از بیماری ها را پوشش می دهند. بنابراین وجود یک بیمه کامل مثل بیمه مسافرتی و بیمه تکمیلی برای درمان بیماری هایمان در کنار بیمه ھای پایه کاملا ضروری است. بیمه های تکمیلی نیز مانند بیمه مسافرتی و ... پوشش ھایی برای بستری، جراحی، شیمی درمانی، رایمان، سونو و ماموگرافی، دندانپزشکی، عینک، سمعک و... را دارند.

 

خرید بیمه آتش سوزی از بیمه دات کام

این بیمه که میخواهیم در موردش صحبت کنیم از اسمش معلوم است که چه کاری را انجام می دھد. با داشتن این بیمه می توانید واحد مسکونی یا تجاری خودتان را در برابر انواع حوادث مثل حریق و انفجار بیمه کنید. بیمه آتش سوزی معمولا ھمه چیز به جز انسان را در بر می گیرد؛ تا حدی که حتی گوسفند و حیوانات دیگر هم تحت پوشش این بیمه میتوانند باشند اما انسان ها را نه. به جز حوادثی که گفته شد در دسته خطرات تبعی می گویند و شامل مواردی مثل سرقت اموال، زلزله، سیل، ترکیدگی لوله آب، سقوط ھواپیما و ... می شوند. اگر شرایط ساختمانتان به گونه ای است که خطرات تبعی را احساس می کنید، برای مثال خانه تان نزدیک فرودگاه هواپیمایی است، روی گسل بنا شده یا به خاطر ویلای بودن خوراک دزدھاست بھتر است پوشش مورد نظر را ھم ضمیمه کنید. بیمه آتش سوزس را می توان با کوپن تخفیف بیمه دات کام تهیه کرد. برای دریافت کد تخفیف بیمه دات کام و… به تخفیف هات مراجعه کنید.
 

خرید بیمه حوادث از بیمه دات کام

این بیمه ھایی که مدرسه برایمان زحمتش را می کشید و ما ھیچ وقت نمی فھمیدیم دقیقا به چه کاری می آید و بدون سوال و پرسش هزینه ان را پرداخت میکنیم ، ھمین بیمه حوادث بود که وظیفه داشت دانش آموز را در برابر خطراتی که او را تھدید می کند، بیمه کند خطراتی مثل شکستگی دست و پاها و.... علاوه بر این بیمه که اسمش حوادث تحصیلی هم است، بیمه ھای دیگری ھم مثل حوادث ورزشی، توریستی و مسافرتی، کار و حرفه ای و 24 ساعته ھم وجوددارد. درواقع با داشتن این بیمه نامه می توانید خودتان را در برابر ھرچیزی که بتواند به شما صدمه بزند، ھزینه درمانی بتراشد و یا نھایتا بکشد، بیمه کنید.بیمه حوادث را حتی می توانید انفرادی یا گروھی تھیه کنید و خسارت خطراتی مثل غرق شدن، مسمومیت، گزیدگی، کزاز، تاثیر گاز بخار یا مواد خورنده مثل اسید، برق گرفتگی ... را به گردن شرکت بیمه بیندازید.

 

خرید بیمه خودرو از بیمه دات کام

اگر در این جامعه ای که زندگی میکنیم و قیمت همه چیز روبه رشد است و خدا خواست و ماشین دار شدید، باید قبل از ھرکاری دو نوع بیمه برای ماشین هایمان تھیه کنید. اولی بیمه بدنه برای اتومبیل است که به وسیله آن ماشینتان را در برابر حوادثی که اتفاق می فاتد بیمه می کنید. این حوادث می تواند آتش سوزی، سرقت کلی اتومبیل و انواع تصادفات مثل برخورد با اجسام ثابت و متحرک و واژگونی و سقوط اتومبیل باشد. بیمه بدنه معمولا یک پوشش تکمیلی ھم دارد که ماشین را در برابر بقیه اتفاقات با کوپن تخفیف بیمه می کند. مثل سرقت لوازم صوتی و رینگ و آینه بغل، خط افتادن یا اسید ریختن روی بدنه ماشین، خسارت ناشی از آتشفشان و سیل و ...نوع دوم بیمه که اجباری ھم ھست بیمه شخص ثالث نام دارد. با داشتن این بیمه خودرو اگر تصادف کنید و مقصر شناخته شوید، می توانید طرف مقابلتان را به اداره بیمه خودرو حواله دھید تا با استفاده از بیمه شخص ثالث شما خسارتش را بگیرد.

 

ارسال نظرات