لوگو تخفیف هات

کد تخفیف دیجی کالا جت

کد تخفیف دیجی کالا جت

دیجی کالا جت سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا است. برای دریافت کد تخفیف دیجی کالا جت به صورت رایگان و معتبر به تخفیف هات مراجعه کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.1 از 120 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 40 هزارتومانی خرید اول دیجی جت کالا

کد تخفیف 40 هزارتومانی خرید اول دیجی جت کالا

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین خرید انواع محصولات سوپرمارکتی بالای 120 هزارتومان از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف شیرینی دیجی جت 35 هزارتومانی

کد تخفیف شیرینی دیجی جت 35 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای خرید شیرینی از 35 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 200 هزارتومان از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

200 هزارتومان حداقل خرید
35,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 40% خرید سوپرمارکتی آنلاین

کد تخفیف 40% خرید سوپرمارکتی آنلاین

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40% تخفیف ویژه اسنپ اکسپرس تا سقف تخفیف 40 هزارتومان برای خرید بالای 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا به سایت اسنپ اکسپرس وارد شوید.

40% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف دیجی کالا جت 40 هزارتومانی ویژه خرید میوه و سبزی

تخفیف دیجی کالا جت 40 هزارتومانی ویژه خرید میوه و سبزی

با استفاده از کد تخفیف از 40 هزارتومان تخفیف برای سفارش بالای 220 هزارتومان میوه و سبزی از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف صرفا می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در دیجی کالا جت اعمال شود.

220 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی دیجی کالا جت ویژه خرید مواد پروتئینی

کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی دیجی کالا جت ویژه خرید مواد پروتئینی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید محصولات پروتئینی از فروشگاه دیجی کالا جت برای خرید بالای 300 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و با کلیک بر روی "خرید کنید" تخفیف برای شما اعمال خواهد شد.

300 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
جدیدترین کد تخفیف دیجی جت 30 هزارتومانی ویژه آبمیوه و بستنی

جدیدترین کد تخفیف دیجی جت 30 هزارتومانی ویژه آبمیوه و بستنی

برای دریافت کد تخفیف 30 هزارتومانی ویژه خرید آبمیوه و بستنی دیجی کالا جت برای خرید بالای 200 هزارتومان میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف دیجی جت 40 هزارتومانی خرید از پت شاپ

کدتخفیف دیجی جت 40 هزارتومانی خرید از پت شاپ

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف خرید از پت شاپ از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت برای خرید بالای 300 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 37% دیجی جت ویژه محصولات آرایشی بهداشتی

کد تخفیف 37% دیجی جت ویژه محصولات آرایشی بهداشتی

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید از 37% تخفیف ویژه برای خرید محصولات آرایشی بهداشتی از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

37% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی بدون محدودیت

دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی بدون محدودیت

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه برای انواع خرید بالای 100 هزارتومان از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل خرید
20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدهای تخفیف دیجی کالا جت 40% برای انواع خرید

کدهای تخفیف دیجی کالا جت 40% برای انواع خرید

با استفاده از لینک اختصاصی میتوانید از 40% تخفیف خواروبار از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف لازم است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا بتوانید از تخفیف استفاده نمایید.

40% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد ارسال رایگان دیجی کالا جت 30 هزارتومانی

کد ارسال رایگان دیجی کالا جت 30 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف اولین خرید بالای 100 هزارتومان از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف جت دیجی کالا 80 هزارتومانی ویژه پت شاپ

کد تخفیف جت دیجی کالا 80 هزارتومانی ویژه پت شاپ

با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 80 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 300 هزارتومان برای خرید پت شاپ از دیجی کالا جت بهره مند شوید. هر کاربر میتواند از این کد 2 بار استفاده نماید.

300 هزارتومان حداقل خرید
2 بار قابل استفاده برای هر کاربر
80,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف دیجی کالا جت | معتبر، تست شده و رایگان | digikalajet

با پیشرفت تکنولوژی روش انجام کار های مختلف تغییر کرده است. از همین رو است که خرید اینترنتی این روز ها یکی از راه های محبوب خرید است. در میان فروشگاه های اینترنتی ایرانی شاید بتوان دیجی کالا را شناخته ترین و جامعترین فروشگاه دانست. دیجی کالا امکانات مختلفی دارد که یکی از این امکانات، سرویس دیجی کالا جت است. شما با کد تخفیف دیجی کالا جت، می توانید ارزان تر از قبل از این سرویس استفاده کنید.

دیجی کالا جت

تحویل خرید سوپر مارکتی در سریع ترین زمان:

با رشد تکنولوژی و ورود آن به زندگی افراد، بسیار از امور به وسیله اینترنت و به صورت آنلاین امکان پذیر است. از جمله آن ها می توان به خرید سوپرمارکتی اشاره کرد. شما به صورت آنلاین می توانید مواد غذایی، میوه جات و حتی سبزیجات و… از کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود را سفارش دهید و درب منزل با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

هزینه ارسال کالا در دیجی کالا جت به چه صورت است؟

هزینه ارسال پیک در دیجی کالا جت بستگی به نوع فروشگاه انتخابی و مسافت مقصد دارد. در حال حاضر دیجی کالا جت در شهرهای تهران، کرج، شیراز، قم، مشهد و اصفهان آماده خدمت رسانی است.

 

 

چه کالاهایی را می توان از دیجی کالا جت خریداری کرد؟

با استفاده از سایت و اپلیکیشن دیجی کالا جت می توانید به سوپر مارکت های اطراف محل کار یا زندگی خود دسترسی داشته باشید. بسته به نوع فروشگاه خدمات و کالاهای ارائه شده متفاوت می باشد. اما دسته بندی اصلی دیجی کالا جت شامل اقلام زیر می باشد:

 • پروتئینی مانند مرغ، ماهی، تخم مرغ و...
 • لبنیات مانند شیر، بستنی، ماست و...
 • تنقلات مانند پفک، بستنی، کیک و...
 • انواع نان مانند نان همبرگر، جودوسر، لواش و...
 • میوه و صیفی جات مانند هندوانه، گوجه، میوه های فصل و...
 • شیرینی و آجیل
 • قهوه و کافی شاپ 
 • رستوران سنتی و فست فود
 • آب میوه و بستنی
 • فرهنگ و هنر شامل کالای اداری، بازی فکری، نوشت ابزار  و...
 • گل و گیاه
 • خانه و آشپزخانه شامل اکسسوری منزل 
 • زیبایی و سلامت شامل مکمل، لوازم بهداشتی و مراقبتی، شیر خشک و...


چرا از دیجی کالا جت خرید کنیم؟


دیجی کالا جت، ارسال رایگان و سریع خرید های سوپر مارکتی:

مطمئنا دیجی کالا را می شناسید و تجربه خرید از آن را دارید. حال دیجی کالا سرویس جدیدی را برای تسهیل خرید سوپرمارکتی راه اندازی کرده است. شما با استفاده از سرویس دیجی کالا جت در کمتر از 30 دقیقه و از نزدیک ترین فروشگاه های معتبر محل زندگی خود، سفارش سوپر مارکتی خود را با بالاترین کیفیت دریافت می کنید. همچنین می توانید از کد تخفیف دیجی کالا جت و سایر کد تخفیف ها مانند کد تخفیف دیجیکالا و… در تخفیف هات استفاده کنید.

 

فروشگاه دیجی کالا جت، امکان جدید دیجی کالا با ارسال سریع

دیجی کالا فروشگاهی است که دسته های مختلفی از محصولات را به فروش می رساند. برخی از این دسته ها، کالا ها و محصولاتی هستند که نیاز داریم تا در زمان کم تری به آن ها دسترسی داشته باشیم. مثل محصولات سوپر مارکتی. برای همین است که دیجی کالا یک سرویس برای تامین و رفع نیاز های لحظه ای طراحی کرده است. این سرویس دیجی کالا جت نام دارد که خریدهای شما را در کمتر از ۳۰ دقیقه به دستتان می رساند. یکی دیگر ویژگی های مهم این سرویس این است که شما ملزم به پرداخت هزینه ارسال نیستید و ارسال دیجی کالا جت رایگان است. این سرویس به تازگی شکل گرفته است و قصد دارد تا سال ۱۴۰۱ شهر های زیادی را تحت پوشش قرار دهد.

فروشگاه دیجی کالا جت

جت مارت ها، ویژگی منحصر به فرد دیجی کالا جت

از ویژگی های خاص دیجی کالا جت، همکاری با دارک استور ها است. برای اطلاع بیشتر شما به توضیح دارک استور ها می پردازیم. دارک استور ها در واقع مراکز یا انبار های بزرگی هستند که انواع محصولات در آن ها دسته بندی شده اند، اما دسترسی به این محصولات به صورت عمومی برای افراد امکان پذیر نیست و فقط سفارش های به صورت آنلاین از این انبار ها تامین می شود. دیجی کالا جت با همکاری این جت مارت ها قدم بزرگی را در جهت تامین سریعتر نیاز های مشتریان خود برداشته است.

 

گسترش سریع دیجی کالا جت در شهرهای دیگر

دیجی کالا جت در ابتدا فقط در تهران و کرج قادر به سرویس دهی بود اما اکنون در مشهد، اصفهان، شیراز و قم نیز حضور دارد و به زودی به سایر شهرستانها نیز ورود خواهد کرد.


ارائه خدمات جدید

دیجی کالا جت تنها منحصر به کالای مصرفی روزانه نبوده و علاوه بر سوپر مارکت خدماتی مانند خرید نان، میوه و سبزیجات، شیرینی، آجیل، مواد پروتئینی، گل و گیاه و... را هم ارائه می دهد.

تنوع محصولات و فروشگاه ها

با توجه به مکان انتخابی شما برای ارسال خرید، تعداد فروشگاه های سرویس دهنده دیجی کالا جت متفاوت خواهند بود. همچنین این امکان برای خریداران وجود دارد که بتوانند امتیاز و نظرات سایر خریداران از فروشگاه مورد نظر را ببینند.

 

ویژگی های فروشگاه دیجی کالا جت چیست؟

ویژگی های دیجی کالا جت عبارتند از:

 •  ارسال رایگان
 •  ارسال سریع 
 •  وجود دارک استور ها یا جت مارت ها در شهر های مختلف
 •  مدل کسب و کار غیر متمرکز و مقیاس پذیر که گسترش پلتفرم به شهرستان ها را سرعت می بخشد.

 

کالاهای دیجی کالا جت از کجا تامین می شود؟

تامین کنندگان دیجی کالا جت به دو گروه تقسیم می شوند. گروه اول صاحبان فروشگاه های زنجیره ای و مال های بزرگ همچون دیلی مارکت، سورنا، هایمارکت و... می باشد که در سراسر کشور امکان همکاری با آنها وجود دارد.
 

گروه دوم فروشگاه های اختصاصی خود دیجی کالا جت با نام دارک استور (dark store) یا جت مارت می باشد. جت مارت ها در واقع انبارهای بزرگی از کالاها هستند که در نقاط پر تقاضای شهر دایر می شوند تا در سریعترین زمان ممکن سفارشات مشتریان آنلاین را جمع آوری و ارسال کنند.
ویژگی اصلی جت مارت ها علاوه بر تنوع بالای کالاها، امکان ارسال سریع اقلام خریداری شده به دست مشتریان است. در سایت تخفیف هات می توانید انواع کد تخفیف جت، کد تخفیف جت مارکت، کد تخفیف نان دیجی جت و... را به رایگان دریافت کنید.

تعیین قیمت کالاها در دیجی کالا جت چگونه انجام می شود؟

قیمت کالاها در دیجی کالا جت با توجه به قیمت ثبت شده روی بسته بندی تعیین می شود. اما برخی از فروشگاه ها به صورت روزانه برخی از کالاهای خود را باتخفیف و قیمت پایینتری می فروشند. همچنین خود دیجی کالا جت با ارائه کد تخفیف های جذاب سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. این کد تخفیف ها بصورت روزانه یا در مناسبتهای خاص به کاربران اهدا می شود. در سایت تخفیف هات می توانید آخرین کد تخفیف های دیجی کالاجت را مشاهده کنید.


آیا دیجی کالاجت فروش انبوه دارد؟

خیر، تعداد محصولات خریداری شده از دیجی کالا جت محدود بوده و سقف مشخصی دارد. در صورت سفارش کالا بیش از سقف معین شده، سفارش مورد نظر لغو و ارسال نخواهد شد.

 

چطور در سایت دیجی کالاجت ثبت سفارش کنیم؟

در ابتدا وارد سایت دیجی کالا جت شوید. در مرحله بعد محله خودتان را انتخاب کنید. بعد از آن فروشگاه های محله شما به نمایش در می آید. یک مورد را انتخاب میکنید و وارد میشوید. به کمک دسته بندی ها و لیست ها، سفارش خودتان را کامل میکنید. بعد از انتخاب همه اقدام از صفحه ای که در سمت چپ باز شده است، تکمیل سفارش را کلیک کنید. 
سپس باید شماره تلفن همراهتان را وارد کنید. کد تایید را وارد کنید. شما وارد حساب کاربریتان شده اید. به سبد خرید بروید. محصولات را بازبینی کنید و ادامه را کلیک کنید. در این صفحه فاکتور به شما نشان داده میشود. پرداخت را بزنید و در درگاه مطمئن و امن پرداخت کنید. حالا سفارشتان ثبت شده و در کمتر از ۳۰ دقیقه به دستتان میرسد. در سایت تخفیف هات می توانید کد تخفیف دیجی کالا را نیز برای خرید سوپرمارکتی بیابید.

 

راهنمای خرید از اپلیکیشن دیجی کالا جت

ثبت سفارش کالاها در اپلیکیشن دیجی کالا جت مشابه خرید از سایت می باشد. ابتدا اپلیکیشن دیجی کالا جت را از بازار یا گوگل پلی دانلود کنید. سپس با شماره موبایل خود ثبت نام کنید و کد ارسال شده را وارد کنید. اکنون وارد صفحه پروفایل خود شده و دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن آدرس خود فروشگاهای اطراف شما نمایش داده خواهند شد و می توانید از آنها خرید کنید. اگر کد تخفیف دیجی کالا جت نیز دارید در انتهای خرید خود و در قسمت تسویه حساب در قسمت مشخص شده آن را وارد نمایید تا هزینه  خرید شما کاهش یابد.


چطور از دیجی کالا جت ارزان تر خرید کنیم؟- کدتخفیف دیجی کالا جت

برای خرید ارزان تر از این مجموعه کافی است کد تخفیف دیجی کالا جت تهیه کنید. کد تخفیف دیجی کالا جت را این کسب و کار آنلاین برای جلب رضایت مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید بیشتر در نظر میگیرد. شما برای با خبر شدن از تخفیف های جدید موجود میتوانید به تخفیف هات بروید. در این سایت تخفیف های فعال و جدید برند ها و کالا های مختلف را مشاهده خواهیدکرد. پس قبل از خرید از دیجی کالا جت و فروشگاه های دیگر، حتما به تخفیف هات بروید.

خرید با دیجی کالا جت

 

انواع کد تخفیف دیجی کالا جت

تجربه خریداران از کد تخفیف به وضوح مثبت است. زمانی که مشتریان از یک کد تخفیف استفاده می‌کنند و قیمت محصولات یا خدمات به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد، آنها احساس می‌کنند که معامله‌ای خوب انجام داده‌اند. این تجربه مثبت باعث می‌شود که مشتریان به فروشگاه بازگردند و به صورت مکرر از خدمات آن استفاده کنند. سوپرمارکت آنلاین دی جی جت نیز به همین دلیل کد تخفیف های مختلفی مانند کد تخفیف جت مارکت، کد تخفیف نان دیجی جت و... را برای استفاده مشتریان خود فراهم آورده است.

کد تخفیف خرید اول

این کد تنها برای مشتریانی که برای اولین بار می خواهند از دیجی کالا جت خرید کنند اعمال می شود. در سایت تخفیف هات می توانید انواع تخفیف های دیجی کالا جت را بیابید.

کد تخفیف غیر اول

کد تخفیف دیجی جت غیر اول برای مشتریانی که قبلا از دیجی کالا جت خرید کرده اند و مشتریانی که برای اولین بار قصد خرید دارند اعمال می شود. این کد ها معمولا دارای محدودیت ریالی و سقف خرید هستند که موقع استفاده باید به آنها توجه کرد.

کد تخفیف دسته بندی

برخی مواقع کد تخفیف های دیجی کالا جت تنها به دسته خاصی از اجناس یا گروه خاص تعلق میگیرد و بر روی همه اجناس قابل اجرا نیست. مانند کد تخفیف شیرینی و آجیل دیجی کالا جت که تنها برای خرید شیرینی و آجیل اعمال می شود.

چطور از كد تخفيف ديجي كالا جت استفاده کنیم؟

برای استفاده از کدتخفیف دیجی کالا جت ابتدا به تخفیف هات بروید و صفحه دیجی کالا جت را پیدا کنید. در این صفحه از میان تخفیف های موجود بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید و آن را کپی کنید. به سایت سایت دیجی کالاجت برگردید. مراحل خرید را مثل قبل طی کنید. تا زمانی مراحل را انجام دهید که به صفحه انتخاب شیوه پرداخت برسید. در این صفحه باکسی را با نام (کد تخفیف دارید؟) مشاهده خواهیدکرد. بر روی علامت + کلیک کنید. كد تخفيف ديجي كالا جت خودتان را وارد کنید و ثبت را بزنید. حالا با فاکتور ارزانتر پرداخت را انجام دهید.

راهنمای کد تخفیف دیجی کالاجت

 

چرا کدتخفیف دیجی کالا جت من اعمال نمی شود؟

در هنگام وارد کردن کد تخفیف دیجی کالا جت ممکن است با خطاهایی مانند کد منقضی می باشد یا سقف خرید رعایت نشده است، روبرو شوید. این خطاها احتمالا به یکی از دلایل زیر بوجود می آیند:

 • حداقل و حداکثر سقف خرید را رعایت نکرده اید
 • کد تخفیف ویژه خرید اول می باشد
 • کد تخفیف مختص به یک فروشگاه خاص بوده و شما از فروشگاه دیگری خرید کرده اید.
 • کد تخفیف برای دسته بندی خاص و یا تنها برای استفاده در شهر خاصی تعریف شده است
 • املای کد وارد شده صحیح نیست

درخواست مرجوعی در دیجی کالا جت چگونه است؟

 امکان مرجوعی کالای خریداری شده در دیجی کالا جت وجود دارد. اما شرایطی مرجوع کردن کالا باید رعایت شود. اصل فاکتور را باید تحویل دیجی کالا جت دهید. بسته بندی کالاها باید باز نشده و سالم بوده و برای اقلامی همچون کالای پروتئینی (گوشت و...) برچسب محصول حتما باید سالم باشد. کالاهای بهداشت و سلامت در صورت سالم بودن بسته بندی هم امکان مرجوعی ندارند. اقلام سوپر مارکتی که یخچالی و قابلیت فساد سریع را دارند غیر قابل مرجوع می باشند.
در صورتی که کالای خود را تحویل گرفتید و پس از بررسی متوجه ناقص بودن سفارش، منقضی بودن اقلام، بسته بندی نامناسب، عدم ارسال کالای سفارش داده شده و... شدید تا 3 ساعت بعد از تحویل توسط مامور ارسال زمان دارید تا آن را مرجوع کنید.
برای مرجوع کردن کالای خریداری شده ابتدا با پشتیبانی دیجی کالا جت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. پس از بررسی کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت و هزینه کالاها عودت به پنل کاربری و یا کیف پول دیجی پی شما واریز خواهد شد.
 

تفاوت دیجی کالا جت و سوپر مارکت دیجی کالا در چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که هر دو این پلتفرم ها متعلق به دیجی کالا می باشند. و در واقع دیجی کالا جت به منظور تکمیل و بهبود سوپر مارکت دیجی کالا طراحی شده است.

در مقایسه این دو سرویس می توانیم به سه مورد تنوع کالایی، قیمت و سرعت ارسال اشاره کنیم. همچنین مدل خدمات سوپر مارکت دیجی کالا براساس تجارت کلاسیک بوده، اما دیجی کالا جت نوع جدیدی از تجارت به نام quick commerce می باشد.

بطور خلاصه پلتفرم دیجی کالا جت ارسال سریعتری دارد و برای خرید های لحظه ای و روزانه مناسب تر است. سوپر مارکت دیجی کالا در حال حاضر فقط امکان سرویس دهی در شهر تهران و کرج را دارد، اما همانطور که گفته شد دیجی کالا جت هم اکنون در سایر شهرستانها نیز شروع به کار کرده است.

چگونه در دیجی کالا جت فروشنده شویم؟

صاحبان کسب و کارهای مختلف از قبیل سوپرمارکت، پت شاپ، فروشگاه پروتئینی و... می توانید برای افزایش درآمد خود و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود در دیجی کالا جت ثبت نام کنند.
برای ثبت فروشگاه فقط کافی است که به سایت دیجی کالا جت مراجعه کرده و گزینه پیوستن به فروشندگان در پایین صفحه را انتخاب نمایید. سپس اطلاعات مورد نیاز از قبیل نام، شماره تمای و نوع فروشگاه را در فرم باز شده وارد کنید. کارشناسان دیجی کالا جت اطلاعات شما را بررسی و با شما تماس خواهند گرفت.

پشتیبانی digikalajet

تلفن پشتیبانی دیجی کالا جت :۶۱۹۳۰۵۰۰ – ۰۲۱
پاسخگویی از ساعت ۸ الی ۲۴

دفتر مرکزی دیجی کالا جت: شهر تهران، خیابان گاندی جنوبی، نبش خیابان ۲۱، پلاک ۲۸

ارسال نظرات
عکس-کاربر
. admin .
/
دوشنبه , ۲ بهمن ۱۴۰۲
سلام کد تخفیف اولین خرید میخواستم
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد