لوگو تخفیف هات

کد تخفیف دیجی کالا جت

کد تخفیف دیجی کالا جت

دیجی کالا جت سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا است. برای دریافت کد تخفیف دیجی کالا جت به صورت رایگان و معتبر به تخفیف هات مراجعه کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.2 از 91 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی دیجی کالا جت ویژه سفارش اول

کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی دیجی کالا جت ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه برای انواع خرید از فروشگاه دیجی کالا جت برای اولین خرید بالای 150 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و با کلیک بر روی "خرید کنید" تخفیف برای شما اعمال خواهد شد.

150 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف نان دیجی کالا جت 50 درصدی

کد تخفیف نان دیجی کالا جت 50 درصدی

با استفاده از کد تخفیف 50 درصدی برای خرید نان، از دیجی کالا جت تا سقف 15 هزار تومان تخفیف بگیرید. این کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول میباشد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید نان" کلیک نمایید.

30 هزارتومان حداقل خرید
15 هزارتومان حداکثر تخفیف
50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی کالا جت بدون محدودیت خرید اول 12 هزارتومانی

کد تخفیف دیجی کالا جت بدون محدودیت خرید اول 12 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 12 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید سوپرمارکتی از دیجی کالا جت برای خرید بالای 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل خرید
12,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ۳۰ هزار تومانی دیجی کالا جت ویژه غذا

کد تخفیف ۳۰ هزار تومانی دیجی کالا جت ویژه غذا

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید غذا از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید غذا" کلیک نمایید.

30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف سوپرمارکتی 30% ویژه خرید اول

کد تخفیف سوپرمارکتی 30% ویژه خرید اول

برای دریافت کد تخفیف 30% خرید اول افق کوروش میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت و اپلیکیشن اکالا برای شما اعمال شود. این تخفیف برای سفارش بالای 100 هزارتومان است.

100 هزارتومان حداقل خرید
30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدهای تخفیف دیجی کالا جت 40% برای انواع خرید

کدهای تخفیف دیجی کالا جت 40% برای انواع خرید

با استفاده از لینک اختصاصی میتوانید از 40% تخفیف خواروبار از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف لازم است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا بتوانید از تخفیف استفاده نمایید.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 37% دیجی جت ویژه محصولات آرایشی بهداشتی

کد تخفیف 37% دیجی جت ویژه محصولات آرایشی بهداشتی

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید از 37% تخفیف ویژه برای خرید محصولات آرایشی بهداشتی از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

37% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف دیجی کالا جت تا 16% ویژه خرید میوه و سبزی

تخفیف دیجی کالا جت تا 16% ویژه خرید میوه و سبزی

با استفاده از کد تخفیف از 16% تخفیف تا سقف 20 هزارتومان برای سفارش بالای 80 هزارتومان میوه و سبزی ارگانیک، صرفا می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در دیجی کالا جت اعمال شود.

20 هزارتومان حداکثر تخفیف
80 هزارتومان حداقل خرید
16% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف نان دیجی جت 8 هزارتومانی

کد تخفیف نان دیجی جت 8 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 8 هزارتومان تخفیف ویژه خرید نان برای سفارش بالای 30 هزارتومان از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

8,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
بیشترین کد تخفیف دیجی جت 38% ویژه داروخانه ها

بیشترین کد تخفیف دیجی جت 38% ویژه داروخانه ها

داروها و لوازم داروخانه وبسایت دیجی کالا جت تا 38% تخفیف دارند برای خرید لازم است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

38% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی سفارش اول

دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 60 هزارتومان برای اولین خرید سوپرمارکتی از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

60 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی کالا جت 15 هزارتومانی بدون محدودیت

کد تخفیف دیجی کالا جت 15 هزارتومانی بدون محدودیت

با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 15 هزارتومان تخفیف ویژه برای انواع خرید و بدون محدودیت خرید اول از فروشگاه دیجی کالا جت دریافت نمایید. برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40 هزار تومان
15,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف دیجی کالا جت | معتبر، تست شده و رایگان | digikalajet

با پیشرفت تکنولوژی روش انجام کار های مختلف تغییر کرده است. از همین رو است که خرید اینترنتی این روز ها یکی از راه های محبوب خرید است. در میان فروشگاه های اینترنتی ایرانی شاید بتوان دیجی کالا را شناخته ترین و جامعترین فروشگاه دانست. دیجی کالا امکانات مختلفی دارد که یکی از این امکانات، سرویس دیجی کالا جت است. شما با کد تخفیف دیجی کالا جت، می توانید ارزان تر از قبل از این سرویس استفاده کنید.

دیجی کالا جت

تحویل خرید سوپر مارکتی در سریع ترین زمان:

با رشد تکنولوژی و ورود آن به زندگی افراد، بسیار از امور به وسیله اینترنت و به صورت آنلاین امکان پذیر است. از جمله آن ها می توان به خرید سوپرمارکتی اشاره کرد. شما به صورت آنلاین می توانید مواد غذایی، میوه جات و حتی سبزیجات و… از کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود را سفارش دهید و درب منزل با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

 

چرا از دیجی کالا جت خرید کنیم؟


دیجی کالا جت، ارسال رایگان و سریع خرید های سوپر مارکتی:

مطمئنا دیجی کالا را می شناسید و تجربه خرید از آن را دارید. حال دیجی کالا سرویس جدیدی را برای تسهیل خرید سوپرمارکتی راه اندازی کرده است. شما با استفاده از سرویس دیجی کالا جت در کمتر از 30 دقیقه و از نزدیک ترین فروشگاه های معتبر محل زندگی خود، سفارش سوپر مارکتی خود را با بالاترین کیفیت دریافت می کنید. همچنین می توانید از کد تخفیف دیجی کالا جت و سایر کد تخفیف ها مانند کد تخفیف دیجیکالا و… در تخفیف هات استفاده کنید.

 

فروشگاه دیجی کالا جت، امکان جدید دیجی کالا با ارسال سریع

دیجی کالا فروشگاهی است که دسته های مختلفی از محصولات را به فروش می رساند. برخی از این دسته ها، کالا ها و محصولاتی هستند که نیاز داریم تا در زمان کم تری به آن ها دسترسی داشته باشیم. مثل محصولات سوپر مارکتی. برای همین است که دیجی کالا یک سرویس برای تامین و رفع نیاز های لحظه ای طراحی کرده است. این سرویس دیجی کالا جت نام دارد که خریدهای شما را در کمتر از ۳۰ دقیقه به دستتان می رساند. یکی دیگر ویژگی های مهم این سرویس این است که شما ملزم به پرداخت هزینه ارسال نیستید و ارسال دیجی کالا جت رایگان است. 
این سرویس به تازگی شکل گرفته است و قصد دارد تا سال ۱۴۰۱ شهر های زیادی را تحت پوشش قرار دهد.

فروشگاه دیجی کالا جت

جت مارت ها، ویژگی منحصر به فرد دیجی کالا جت

از ویژگی های خاص دیجی کالا جت، همکاری با دارک استور ها است. برای اطلاع بیشتر شما به توضیح دارک استور ها می پردازیم. دارک استور ها در واقع مراکز یا انبار های بزرگی هستند که انواع محصولات در آن ها دسته بندی شده اند، اما دسترسی به این محصولات به صورت عمومی برای افراد امکان پذیر نیست و فقط سفارش های به صورت آنلاین از این انبار ها تامین می شود. دیجی کالا جت با همکاری این جت مارت ها قدم بزرگی را در جهت تامین سریعتر نیاز های مشتریان خود برداشته است.

 

گسترش سریع دیجی کالا جت در شهرهای دیگر

دیجی کالا جت در ابتدا فقط در تهران و کرج قادر به سرویس دهی بود اما اکنون در مشهد، اصفهان، شیراز و قم نیز حضور دارد و به زودی به سایر شهرستانها نیز ورود خواهد کرد.


ارائه خدمات جدید

دیجی کالا جت تنها منحصر به کالای مصرفی روزانه نبوده و علاوه بر سوپر مارکت خدماتی مانند خرید نان، میوه و سبزیجات، شیرینی، آجیل، مواد پروتئینی، گل و گیاه و... را هم ارائه می دهد.

 

تنوع محصولات و فروشگاه ها

با توجه به مکان انتخابی شما برای ارسال خرید، تعداد فروشگاه های سرویس دهنده دیجی کالا جت متفاوت خواهند بود. همچنین این امکان برای خریداران وجود دارد که بتوانند امتیاز و نظرات سایر خریداران از فروشگاه مورد نظر را ببینند.

 

ویژگی های فروشگاه دیجی کالا جت چیست؟

ویژگی های دیجی کالا جت عبارتند از:

  •  ارسال رایگان
  •  ارسال سریع 
  •  وجود دارک استور ها یا جت مارت ها در شهر های مختلف
  •  مدل کسب و کار غیر متمرکز و مقیاس پذیر که گسترش پلتفرم به شهرستان ها را سرعت می بخشد.

چطور در سایت دیجی کالاجت ثبت سفارش کنیم؟

در ابتدا وارد سایت دیجی کالا جت شوید. در مرحله بعد محله خودتان را انتخاب کنید. بعد از آن فروشگاه های محله شما به نمایش در می آید. یک مورد را انتخاب میکنید و وارد میشوید. به کمک دسته بندی ها و لیست ها، سفارش خودتان را کامل میکنید. بعد از انتخاب همه اقدام از صفحه ای که در سمت چپ باز شده است، تکمیل سفارش را کلیک کنید. 
سپس باید شماره تلفن همراهتان را وارد کنید. کد تایید را وارد کنید. شما وارد حساب کاربریتان شده اید. به سبد خرید بروید. محصولات را بازبینی کنید و ادامه را کلیک کنید. در این صفحه فاکتور به شما نشان داده میشود. پرداخت را بزنید و در درگاه مطمئن و امن پرداخت کنید. حالا سفارشتان ثبت شده و در کمتر از ۳۰ دقیقه به دستتان میرسد.

چطور از دیجی کالا جت ارزان تر خرید کنیم؟- کدتخفیف دیجی کالا جت

برای خرید ارزان تر از این مجموعه کافی است کد تخفیف دیجی کالا جت تهیه کنید. کد تخفیف دیجی کالا جت را این کسب و کار آنلاین برای جلب رضایت مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید بیشتر در نظر میگیرد. شما برای با خبر شدن از تخفیف های جدید موجود میتوانید به تخفیف هات بروید. در این سایت تخفیف های فعال و جدید برند ها و کالا های مختلف را مشاهده خواهیدکرد. پس قبل از خرید از دیجی کالا جت و فروشگاه های دیگر، حتما به تخفیف هات بروید.

خرید با دیجی کالا جت

 

انواع کد تخفیف دیجی کالا جت

کد تخفیف خرید اول

این کد تنها برای مشتریانی که برای اولین بار می خواهند از دیجی کالا جت خرید کنند اعمال می شود. در سایت تخفیف هات می توانید انواع تخفیف های دیجی کالا جت را بیابید.

کد تخفیف غیر اول

کد تخفیف غیر اول برای مشتریانی که قبلا از دیجی کالا جت خرید کرده اند و مشتریانی که برای اولین بار قصد خرید دارند اعمال می شود. این کد ها معمولا دارای محدودیت ریالی و سقف خرید هستند که موقع استفاده باید به آنها توجه کرد.

کد تخفیف دسته بندی

برخی مواقع کد تخفیف های دیجی کالا جت تنها به دسته خاصی از اجناس یا گروه خاص تعلق میگیرد و بر روی همه اجناس قابل اجرا نیست. مانند کد تخفیف شیرینی و آجیل دیجی کالا جت که تنها برای خرید شیرینی و آجیل اعمال می شود.

چطور از كد تخفيف ديجي كالا جت استفاده کنیم؟

برای استفاده از کدتخفیف دیجی کالا جت ابتدا به تخفیف هات بروید و صفحه دیجی کالا جت را پیدا کنید. در این صفحه از میان تخفیف های موجود بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید و آن را کپی کنید. به سایت سایت دیجی کالاجت برگردید. مراحل خرید را مثل قبل طی کنید. تا زمانی مراحل را انجام دهید که به صفحه انتخاب شیوه پرداخت برسید. در این صفحه باکسی را با نام (کد تخفیف دارید؟) مشاهده خواهیدکرد. بر روی علامت + کلیک کنید. كد تخفيف ديجي كالا جت خودتان را وارد کنید و ثبت را بزنید. حالا با فاکتور ارزانتر پرداخت را انجام دهید.

 

تفاوت دیجی کالا جت و سوپر مارکت دیجی کالا در چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که هر دو این پلتفرم ها متعلق به دیجی کالا می باشند. و در واقع دیجی کالا جت به منظور تکمیل و بهبود سوپر مارکت دیجی کالا طراحی شده است.

در مقایسه این دو سرویس می توانیم به سه مورد تنوع کالایی، قیمت و سرعت ارسال اشاره کنیم. همچنین مدل خدمات سوپر مارکت دیجی کالا براساس تجارت کلاسیک بوده، اما دیجی کالا جت نوع جدیدی از تجارت به نام quick commerce می باشد.

بطور خلاصه پلتفرم دیجی کالا جت ارسال سریعتری دارد و برای خرید های لحظه ای و روزانه مناسب تر است. سوپر مارکت دیجی کالا در حال حاضر فقط امکان سرویس دهی در شهر تهران و کرج را دارد، اما همانطور که گفته شد دیجی کالا جت هم اکنون در سایر شهرستانها نیز شروع به کار کرده است.

 

 

پشتیبانی digikalajet

تلفن پشتیبانی دیجی کالا جت :۶۱۹۳۰۵۰۰ – ۰۲۱
پاسخگویی از ساعت ۸ الی ۲۴

ارسال نظرات