کد تخفیف بلیط هواپیما آپ تا 30 هزار تومان ویژه خرید بلیط اینترنتی هواپیما

منقضی شد
کد تخفیف بلیط هواپیما آپ تا 30 هزار تومان ویژه خرید بلیط اینترنتی هواپیما
.


 • کد تخفیف بلیط هواپیما آپ تا 30 هزار تومان ویژه خرید بلیط اینترنتی هواپیما

  10%
  11029 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید بلیط اینترنتی تمامی پرواز های داخلی هواپیما از مبدا تهران را از اپلیکیشن آپ با 30 هزار تومان تخفیف همراه با سفر رایگان با اسنپ تا فرودگاه انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت و اپلیکیشن آپ،فروشنده بلیط اینترنتی هواپیما:

  با کد تخفیف آپ برای خرید بلیط اینترنتی هواپیما برای پرواز های داخلی و خارجی از طریق سایت و اپلیکیشن آپ اقدام کنید و تا 30 هزار تومان تخفیف بگیرید.

  خصوصیات خرید بلیط اینترنتی هواپیما: 

  آپ یک سامانه بسیار کاربردی و رایگان می باشد که با استفاده از آپ می توانید مشاهده موجودی، پرداخت قبض موبایل، کارت به کارت، خرید بلیط  هواپیما، خرید شارژ اینترنت، نیکوکاری، پرداخت قبض خدماتی، خرید بیمه، خرید از پایانه های فروشگاهی و ... را به آسانی انجام دهید. برای خرید بلیط اینترنتی هواپیما ازآپ و انجام دیگر کارها در آپ نیاز به داشتن رمز اینترنتی نیست و همه ی امور را با ورود رمز دوم بانکی می توانید انجام دهید. در آپ نیز مانند علی بابا بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را می توانید به صورت آنلاین تهیه کنید.
  آپ نیز یک سامانه ی قوی است که به راحتی امکان خرید بلیط اینترنتی هواپیما را با کد تخفیف آپ به صورت آنلاین برای کاربر فراهم کرده است و با استفاده از آپ می توانید خرید ارزان بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را برای رفتن به سفر را به صورت آنلاین و به راحتی و گاها با تخفیف های ویژه تهیه کنید. برای تهیه ی بلیط هواپیما ارزان  داخلی و خارجی بدون نیاز به مراجعه به آژانس های هواپیمایی به راحتی می توانید از آپ اقدام به خرید بلیط پرواز بکنید و البته خرید ارزانتر و با تخفیف های باور نکردنی را انجام دهید و همچنین سفر ارزانتری داشته باشید. علاوه بر خرید بلیط هواپیما چارتر از این سامانه می توانید سایر کارهای بانکی مانند کارت به کارت، خرید شارژ و حتی خرید از پایانه های فروشگاهی، خرید بیمه و ... را سایت و اپلیکیشن آپ انجام دهید.لازم به ذکر است بعد از دانلود اپلیکشن تنها با وارد کردن شماره موبایل خود و وارد کردن کد فعالسایی که با پیامک برایتان ارسال می شود وارد اپلیکشن آپ شوید و از هر گونه امکانات آن که شامل خرید بلیط اینترنتی هواپیما هم می باشد بهره مند شوید.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهآپ
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %10