لوگو تخفیف هات
کارنامه
مرتب سازی:
کالا
موردی یافت نشد
اسنپ مارکت اسنپ شاپ
توضیحات

انواع شیر خوراکی:

شیر یکی از مقوی‌ترین نوشیدنی‌های مورد مصرف مردم جهان است که انواع مختلفی دارد. از انواع این محصول می‌توان به شیر گاو، بز و شتر اشاره کرد. گرم کردن شیر در مدت زمان و دمای مشخص برای از بین بردن میکروب‌های بیماری‌زا را پاستوریزاسیون می‌گویند. اولین قدم برای داشتن شیر محلی سالم، رعایت نکات بهداشتی توسط افرادی است که شیر را از گاو می‌گیرند. بنابراین شیر سنتی را باید از فروشگاه‌های مطمئنی تهیه کرد که تحت نظارت سازمان‌های بهداشتی هستند. همچنین قیمت شیر محلی و شیر پاستوریزه می تواند متفاوت باشد.

فرآورده های مختلف شیر و فواید آن ها:

از شیر فراورده های غذایی مختلفی مانند پنیر، خامه، کره و ماست تهیه می شود. این فراورده ها را محصولات لبنی می گویند که می تواند بخش مهمی از رژیم غذایی مدرن یک فرد باشد. ترکیب شیر سنتی بسیار پیچیده است و می توان گفت تمامی مواد مورد نیاز بدن انسان را در خود دارد. یکی از خواص شیرسنتی و همچنین شیر پاستوریزه بهبود رشد استخوان و تراکم آن است. همچنین میزان کلسیم، پتاسیم و منیزیم موجود در شیر محلی و شیر پاستوریزه سبب کاهش فشار خون می باشند. لذا پروتئین موجود در آن در بهبود رشد عضلات موثر است.

خرید شیر و انواع فراورده های لبنی:

شیر حاوی بسیاری از مواد مغذی از جمله انواع پروتئین، لاکتوز، چربی و انواع ویتامین‌ها است. قیمت شیر پاستوریزه در انواع کم چرب و پر چرب نیز متفاوت می باشد. خرید شیر به صورت اینترنتی امکان پذیر است و همچنین قیمت شیر نظیر شیر سنتی پرچرب، شیر شتر، پاستوریزه پر چرب، شیر استریل پاکتی و ... در فروشگاه اینترنتی قابل مشاهده است. در خرید شیر به صورت اینترنتی امکان مقایسه قیمت خرید شیر در انواع برند ها و در مدلهای گوناگون موجود می باشد. همچنین خرید شیر هم به صورت پاکتی هم به صورت بطری در حجم های مختلفی عرضه می شود.

ارائه کد تخفیف خرید شیر به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف خرید شیر و سایر فراورده های لبنی نظیر سرشیر، کره و... می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع لبنیات همچون قیمت شیر در انواع متنوع مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات