لوگو تخفیف هات
سرشیر

سرشیر

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
شیر
شیر
0 تخفیف
0
کره حیوانی و گیاهی
کره حیوانی و گیاهی
0 تخفیف
0
دوغ
دوغ
2 تخفیف
2
ماست
ماست
1 تخفیف
1
کشک
کشک
1 تخفیف
0
خامه و خامه قنادی
خامه و خامه قنادی
1 تخفیف
1
پنیر و پنیر پیتزا
پنیر و پنیر پیتزا
2 تخفیف
0
سایر لبنیات
سایر لبنیات
0 تخفیف
0
اسنپ مارکت
مرتب سازی:
کالا
موردی یافت نشد
اسنپ فودمارکت

لبنیات و انواع فرآورده های لبنی:

لبنیات به آن دسته از مواد غذایی گفته می‌شود که از شیر به دست می‌آیند. معمولاً ماده اولیه تولید انواع لبنیات، شیر گاو است. فراورده‌های لبنی می‌تواند به صورت سنتی یا صنعتی که فرایندهای پاستوریزه شدن و هموژنیزه شدن را می‌گذراند تولید شود. این فراورده­ها شامل سرشیر،کره،ماست و ... می شوند. برای مثال خامه، چربی شیر است که از سرشیر گرفته می‌شود و یا کره، چربی شیر است که از هم زدن خامه حاصل می‌شود. سرشیر نوعی خامه است که از سطح شیر گرفته می‌شود. سرشیر بافتی منسجم و غیر هموژنیزه و طعمی قویتر از خامه دارد.

فوائد استفاده از فراورده های لبنی:

پروتئین لبنیات بسیار مرغوب و منحصربه فرد است. کلسیم موجود در فراورده های لبنی از بروز اختلالات و ضایعات استخوانی پیشگیری می‌کند. مصرف کافی آن در کودکان و نوجوانان برای رشد قدی آنها به شدت توصیه می شود. لبنیات همچنین بهترین منبع انواع ویتامین‌ها از جمله ویتامین A و ویتامین‌های گروه B به‌ویژه B2 هستند. سرشیر همراه با عسل، شیره خرما و مربا یکی از لذیذترین مواد غذایی است که می‌توان در وعده صبحانه میل کرد و طرفداران زیادی نیز دارد. البته ضروری است که از میزان کالری سرشیر قبل از اضافه کردن آن به رژیم غذایی آگاه شوید.
خرید انواع فراورده های لبنی:
فراورده های لبنی فواید بسیاری برای بدن انسان دارد. از مهم ترین آن ها تولید کلسیم مورد نیاز بدن است که باعث استحکام استخوان ها و دندان ها می شود. همچنین این فراورده ها باعث پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی نیز می شوند. علاوه بر کلسیم فراورده های لبنی باعث تامین ویتامین دی، فسفر و سایر منابع معدنی و ویتامینی بدن نیز می شود. تامین کلسیم با استفاده از فراورده های لبنی از نرمی استخوان، کندی رشد و کمبود تراکم استخوان پیشگیری می کند. برای تهیه و خریداری این محصولات با قیمت ارزان و مقرون به صرفه می توانید به تخفیف هات مراجعه نمائید.
ارائه کد تخفیف خرید لبنیات به صورت واقعی و جذاب:
برای دریافت کد تخفیف خرید انواع فراورده های لبنی نظیر سرشیر، ماست و ... می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع لبنیات مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای کاربران در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.
ارسال نظرات