لوگو تخفیف هات

خرید چیپس با 34% تخفیف

34 درصد
0
77
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
34%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" چیپس را با 8% تخفیف از دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
315,680
سود شما
105,980
قیمت جدید
209,700

توضیحات سایت اینترنتی، فروشنده چیپس، پاپ کورن و ...:

برای خرید  پاپ کورن، پفک نمکی، چیپس ،پفیلا، چس فیل و دیگر تنقلات با تخفیف های ویژه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تخفیف های ویژه و یا کد تخفیف دیجیکالا بگیرید. و همچنین می توانید این تنقلات خوشمزه را از اسنپ مارکت تهران و شهرستانها و با کد تخفیف اوکالا و سوپرمارکت اینترنتی خریداری نمایید.

خصوصیات انواع تنقلات مانند چیپس، پفک نمکی  و ...: 

چیپس سیب زمینی که از خوراکی های محبوب اکثر کودکان و بزگسالان است از برش سیب زمینی ورق شده ی خیلی نازک تهیه می شود که این ورقه های نازک در روغن سرخ می شود و تبدیل به چیپس می شوند. این خوراکی دوست داشتنی برای اولین بارتوسط یک آشپیز آمریکایی آفریقایی تبار در سال 34853 که جورج کرام نام داشت تهیه شد. این ایده از آن جا در ذهن جورج شکل گرفت که یکی از مشتریان سیب زمینی ها را به دلیل ضخامت آن ها نخورد. جورج تصمیم گرفت تا سیب زمینی ها را به ورقه های نازک تر تبدیل کرده و سرخ کند. از این ورقه های نازک سرخ شده در رستوران استقبال بی نظیری صورت گرفت و از آن پس چیپس به لیست منو رستوران اضافه شد. امروز چیپس ها انواع و طعم های مختلفی دارند.           

انواع چیپس ها:

از آن جایی که چیپس ها در انواع و شکل های مختلف به بازار ارائه می شود چند نوع از آن ها را نام می بریم: چیپس نمکی، فلفلی، سرکه نمکی، تنوری، پنیری، قارچ وخامه، سیر و سبزیجات، کچاپ، پیاز و جعفری، لیمویی، پیتزایی، ماست و ریحون و ... از طعم های مختلف چیپس هستند.


طرز تهیه چیپس خانگی: 

برای تهیه ی چیپس خانگی به یک سری مواد اولیه نیاز است. این مواد شامل سیب زمینی، نمک، بکینگ پودر، سرکه ، ادویه و روغن می باشد. در ابتدا لازم است سیب زمینی ها را کامل شسته و به ورقه های نازک تبدیل کرد. بعد از ورقه ورقه کردن آن ها نیز لازم تا دوباره سیب زمینی ها را بشویید تا تمام نشاسته ی آن ها کاملا شسته شود. بکینگ پودر، نمک و سرکه را در یک کاسه ی بزرگ حاوی آب یخ بریزید و کاملا هم بزنید. ورقه های نازک سیب زمینی را به این مخلوط اضافه کنید و چند تکه یخ داخل آن بیاندازید و بگذارید یک ساعت در این حالت بماند. بعد از گذشت یک ساعت سیب زمینی ها را داخل آبکش بریزید تا آب آنها کشیده شود. سیب زمینی ها را روی دستمال پهن کنید تا آب اضافه ی آن ها کشیده شود. روغن را داخل تابه ای بریزید و بگذارید تا حد کافی و حسابی داغ شود. بعد از این که روغن حسابی داغ شد هر سه تا چهار ورق ی سیب زمینی ها را داخل روغن بیاندازید تا سرخ شود. دقت کنید که باید ورقه های سیب زمینی را به تعداد کمی داخل روغن بیاندازید تا داخل روغن شناور باشد و به خوبی ترد شود و نرم نباشد. پس از سرخ شدن ورقه های نازک سیب زمینی ان ها را روی دستمال تمیز قرار دهید تا روغنشان کشیده شود و نیز خنک شوند. در انتها می توانید نمک، ادویه، سبزیجات خشک شده و ... را برای طعم متفاوت روی چیپس ها بریزید و میل کنید.


چه نوع تنقلاتی در میان کودکان و نوجوانان دارای محبوبیت زیادی زیادی است؟

تنقلاتی مانند چس فیل، پفک نمکی، پفیلا، پاپ کورن و ... از خوراکی های بسیار محبوب در میان کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان می باشد. پفک نمکی محصولی است که نمی توان در خانه تهیه کرد و معمولا به صورت شرکتی تهیه می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. پفک نمکی را می توان در سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های آنلاین مواد غذایی و... تهیه کرد. اما چس فیل که با نام های پفیلا و پاپ کورن نیز شناخته می شود را می توان با پختن دانه های ذرت در خانه و به راتی تهیه کرد. البته پفیلا نمونه های شرکتی نیز دارد که مانند پفک نمکی در سوپر مارکت ها و ... در دسترس و قابل خریداری می باشد.                                                                                     

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: خوش مزه بودن، کیفیت خوب، خوش نمک بودن، تازگی، قیمت ارزان از ویژگی های مثبت خرید این محصولات از دیجی کالا است.
نقاط ضعف: شوری زیاد از ویژگی های منفی یکی از این محصولات است که کاربران به آن اشاره کرده اند.
جمع بندی نظزات کاربران: حدودا 60 نفر از کاربران از خرید این محصولات از دیجی کالا کاملا رضایت داشته اند وبیش از 40 نفر از آن ها کدتخفیف این محصولات را به دیگران پیشنهاد کرده اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه