تخفیف 34% خرید انواع پوشک بچه

34%تخفیف 34% خرید انواع پوشک بچه

*خصوصیات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده پوشک:

پوشک بارلی تا 34% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 

*خصوصیات پوشک بارلی:

یکی از ملزومات برای خانواده هایی که نوزاد دارند خریداری پوشک برای بچه است. اگر یک سال پیش بچه دار شده باشید و برای نوزادتان پوشک خریده باشید و حالا هم هنوز برای او از پوشک استفاده کنید متوجه رشد قیمت سرسام‌آور پوشک های خوب و با کیفیت موجود در بازار شده اید گاهی قیمت پوشک در بازار پس از فقط یک هفته چندین درصد برای دو یا سه بار افزایش یافته است. در این شرایط خرید یک پوشک با کیفیت که به کودک نیز آسیبی نرساند و شما را در خرج های سرسام آور نیندازد غیرممکن است.

از معتبرترین برندهای پوشک موجود در بازار مولفیکس است اما قیمت پوشک مولفیکس آن قدر زیاد است که اگر بخواهید از آن به طور مداوم برای کودکتان بخرید و استفاده کنید بایستی هزینه زیادی را متقبل شوید. اما به هر حال کیفیت بالای پوشک مولفیکس و اهمیت این پوشک به ظرافت و لطافت نوزاد و استفاده از بهترین مواد برای تهیه پوشک توسط مولفیکس باعث می شود خانواده ها برای داشتن جنش با کیفیت برای نوزاد خود به قیمت پوشک مولفیکس توجه نکنند. آنچه اهمیت بسزایی در انتخاب خانواده ها دارد نه قیمت پوشک مولفیکس بلکه کیفیت پوشک مولفیکس می باشد. اما آیا راهی هم هست که پوشک بچه را ارزانتر و آسان تر نیز خریداری کرد؟ بله هم اکنون می‌توانید در دیجی کالا با حداکثر تخفیف دست به خرید پوشک نوزاد مرغوب و با کیفیت همراه با تخفیف ۳۴٪ درصدی بزنید. پوشک بارلی یکی از انواع این پوشک ها است. در یک بسته از این پوشک حدود ۷۲ عدد پوشک جای میگیرد که برای استفاده ی نوزاد تازه متولد شده بی نظیر است. در ساخت این پوشک از پودر جاذب استفاده شده،همچنین این پوشک مجهز به منفذ در لایه‌ی بیرونی خود، و لایه های توزیع کننده نیز هست. جذب رطوبت در این پوشک به خوبی و با سرعت و کیفیتی بالا انجام می‌پذیرد که آن را از کیفیت بسیار بالایی بهره مند می‌کند.


تخفیف هات
درصد تخفیف40
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 ماه بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع پوشک بچه را تا 34% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

از این تخفیف 360 بار استفاده شده

  • 99,000 تومان
  • 64,900 تومان
34% تخفیف( سود شما در این خرید : 34,100 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: مادرو نوزاد, بهداشت و حمام, دیجی کالا, 40%