لوگو تخفیف هات

تخفیف 13% خرید انواع پوشک بچه

13 درصد
0
223
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
13%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: مای بیبی

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع پوشک بچه مای بیبی را تا 13% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
64,200
سود شما
8,400
قیمت جدید
55,800

خصوصیات پوشک بچه:

یکی از ملزومات برای خانواده هایی که نوزاد دارند خریداری پوشک و خرید سیسمونی نوزاد است. اگر یک سال پیش بچه دار شده باشید و برای نوزادتان پوشک خریده باشید و حالا هم هنوز برای او از پوشک استفاده کنید متوجه رشد قیمت سرسام‌آور پوشک های خوب و با کیفیت موجود در بازار شده اید گاهی قیمت پوشک در بازار پس از فقط یک هفته چندین درصد برای دو یا سه بار افزایش یافته است. در این شرایط خرید یک پوشک با کیفیت که به کودک نیز آسیبی نرساند و شما را در خرج های سرسام آور نیندازد غیرممکن است.

پوشک


از معتبرترین برندهای پوشک موجود در بازار مولفیکس است اما قیمت پوشک مولفیکس آن قدر زیاد است که اگر بخواهید از آن به طور مداوم برای کودکتان بخرید و استفاده کنید بایستی هزینه زیادی را متقبل شوید. اما به هر حال کیفیت بالای پوشک مولفیکس و اهمیت این پوشک به ظرافت و لطافت نوزاد و استفاده از بهترین مواد برای تهیه پوشک توسط مولفیکس باعث می شود خانواده ها برای داشتن جنش با کیفیت برای نوزاد خود به قیمت پوشک مولفیکس توجه نکنند. آنچه اهمیت بسزایی در انتخاب خانواده ها دارد نه قیمت پوشک مولفیکس بلکه کیفیت پوشک مولفیکس می باشد. اما آیا راهی هم هست که پوشک بچه را ارزانتر و آسان تر نیز خریداری کرد؟ بله هم اکنون می‌توانید در دیجی کالا با حداکثر تخفیف دست به خرید پوشک نوزاد مرغوب و با کیفیت همراه با تخفیف 26٪ درصدی بزنید. پوشک  های دیگر برندها در دیجی کالا موجود است. در یک بسته از این پوشک ها حدود ۷۲ عدد پوشک جای میگیرد که برای استفاده ی نوزاد تازه متولد شده بی نظیر است. در ساخت این پوشک ها از پودر جاذب استفاده شده،همچنین این پوشک مجهز به منفذ در لایه‌ی بیرونی خود، و لایه های توزیع کننده نیز هست. جذب رطوبت در این پوشک به خوبی و با سرعت و کیفیتی بالا انجام می‌پذیرد که آن را از کیفیت بسیار بالایی بهره مند می‌کند.
 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: کیفیت خوب، جذب بالا،عدم ایجاد حساسیت.

نقاط ضعف: قیمت بالای برخی از برندها مانند مولفیکس.

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 13% از کاربران ا ز خرید آنلاین این محصول رضایت دارند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه