معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد هدیه اتاقک تا 25 هزار تومان ویژه رزرو اقامتگاه

آخرین و معتبرترین کد هدیه اتاقک تا 25 هزار تومان تخفیف را تست شده و تضمین شده از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اتاقک تا 50 هزار تومان ویژه اجاره سوئیت

آخرین و جدیدترین کد تخفیف اتاقک برای اجاره سوئیت تا 50 هزار تومان تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کدتخفیف اتاقک تا 35 هزار تومان

آخرین و جدیدترین کدتخفیف اتاقک تا 35 هزار تومان تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اتاقک تا 15 هزار تومان ویژه رزرو آنلاین بومگردی

جدیدترین و آخرین کد تخفیف اتاقک تا 15 هزار تومان تخفیف راتست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف اتاقک تست شده و رایگان

درباره اتاقک

 اتاقک یک سایت اجاره محل اقامت برای مسافرانی که علاقه به بومگردی دارند است و در بیشتر از 250 شهر کشور فعالیت دارد. اتاقک، هدف خود را بهبود سفرهای ارزان قیمت و مناسب برای همه اقشار جامعه اعلام کرده است. با استفاده از این سایت و اپلیکیشن آن، می توانید در سفرهای مختلف از امکانات بوم گردی مقصد و رزرو هتل استفاده کنید.
مثلا در سفر به مشهد، می توانید از امکان رزرو هتل مشهد استفاده نمایید. یا در سفر به کیش خیالتان از بابت رزرو هتل کیش آسوده باشد. اتاقک، به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت مشتریان خود است و می توان از روش های متعددی برای برقراری ارتباط با همکاران این سایت رزرو محل اقامت استفاده کرد. 

خدمات اتاقک

خدمات این شرکت، مربوط به یافتن محل اقامت اعم از بوم گردی یا ررزو هتل و دیگر اماکن اقامتی است که افراد می توانند با توجه به میزان بودجه مورد نظر و سبک سفر خود یکی از این گزینه ها را انتخاب کنند. مثلا برخی از افراد ترجیح می دهند محل اقامت خود را در مراکز بوم گردی انتخاب کنند تا به آنها فرصت زندگی محلی و آشنایی با رسوم و آداب مقصد مسافرت شان نیز در کنار دیگر امکانات سفر داده شود. با استفاده از خدمات اتاقک می توانید سفر ارزان قیمت یا مناسبی از نظر اقتصادی تجربه کنید. همچنین یافتن هتل و مرکز اقامتی را در شهرهای خاص مانند یافتن هتل مشهد یا هتل کیش تسهیل بخشیده است.

نظر مشتریان در خصوص خدمات اتاقک

رزرو هتل مخصوصا هتل مشهد یا هتل کیش که از شهرهایی هستند که مقصد بسیاری از ایرانیان به شمار می روند به خصوص در ایام پیک مسافرت کار مشکلی است. اما اتاقک توانسته است به میزان مطلوبی، رضایت مشتریان را در این قسمت جلب کرده و نیاز آنها به رزرو هتل یا یافتن مکان های اقامتی دیگر مانند رزرو مرکز بوم گردی را با قیمت های مناسب و متنوع مرتفع سازد. 

ارائه کد تخفیف های ویژه اتاقک در سایت تخفیف هات

با استفاده از سایت تخفیف هات می توانید از امکان تخفیف و یا استفاده از کد تخفیف، هنگام رزرو هتل یا مرکز بوم گردی و سایر اماکن اقامتی بهره مند شوید.