تخفیف خرید گوشواره طلا و بدل تا 82% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
82% تخفیف خرید گوشواره طلا و بدل تا 82% تخفیف
.

 •    سایر

 • تخفیف خرید گوشواره طلا و بدل تا 82% تخفیف

  82% ( سود شما در این خرید : 270,600 تومان )
  6164 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 330,000 تومان
  • 59,400 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید خرید انواع گوشواره طلا و بدل را تا 82% تخفیف از فروشگاه دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع گوشواره طلا  و بدل: 


  خرید طلا اینترنتی مانند گوشواره حلقه ای تا 82% تخفیف برای اکسسوری فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 
  خصوصیات گوشواره طلا و بدل:

  طلا و بدلیجات زینت زن است. یکی از زیبا ترین مدل گوشواره است اگر این گوشواره به صورت مدل گوشواره طلا باشد این زینت جلوه ای زیباتر به خود میگیرد. یکی از خاصیت های طلا این است که باعث حساسیت نمیشود و درصد خیلی  کمی هستند که به طلا حساسیت دارند برای همین تمامی خانم ها میتوانند از آن به عنوان زیور آلات استفاده کنند. طلا را خانم ها میتوانند در مهمانی استفاده کنند و حتی با خرید طلا برای آینده خود یا زمانی که به پول نیاز داشتند کمک هزینه ای داشته باشند. طلا و گوشواره مدل های مختلفی دارند البته گوشواره ها مدل های زیادی دارند که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند مثلا گوشواره حلقه ای طلا یا به صورت بلند و رشته ای مدل های مختلف گوشواره ها هستند.

  هر چند که قیمت طلا به یک باره تغییر کرد و کمی گران شد اما شما میتوانید با تخفیف های ویژه جشنواره دیجی کالا بسیار ارزان تر از بازار طلا  گوشواره طلا یا دستنبد و النگوی طلا را خریداری کنید. انواع گوشواره حلقه ای  با زیبایی بسیار خاص و تا 82% تخفیف را میتوانید از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید. مدل گوشواره های موجود در دیجی کالا دارای گارانتی اصالت کالا که شما میتوانید به اصل بودن این محصول پی ببرید. همچنین گارانتی سلامت فیزیکی کالا نیز دارد.  مدل های مختلف گوشواره طلا از قبیل مدل گوشواره حلقه ای طلا، مدل به صورت آویزی و به شکل های مختلف مانند قلبی، ماه، ستاره، را در سایت دیجی کالا میتوانید خریداری کنید که هر کدام از این محصول ها دارای تخفیف هایی ویژه هستند. همچنین النگو و دستبند و گردنبند را از سایت دیجی کالا میتوانید خریداری کنید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%