تخفیف 30% خرید کواد کوپتر

معتبر تا 4 روز بعد
تخفیف 30% خرید کواد کوپتر
.

 •    سایر

 • تخفیف 30% خرید کواد کوپتر

  30%
  1826 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع کواد کوپتر را از سایت دیجی کالا با 30% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده کواد کوپتر:

  سایت اینترنتی دیجی کالا خرید کواد کوپتر دوربین دار و کواد کوپتر حرفه ای و معمولی را بدون نیاز به کدتخفیف دیجی کالا و با 30% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم کرده است.           

  خصوصیات کواد کوپتر:

  کواد کوپتر کنترلی مدل های مختلف و با ابعاد گوناگون به بازار عرضه شده است. این محصولات معمولا دارای 4 موتور است و قابلیت پرواز دارند. این وسیله دارای دو اهرم برای هدایت به بالا، پایین، چپ و راست می باشد. کواد کوپترها برای راه اندازی و استفاده نیازمند 4 باتری قلمی می باشند که در بسته بندی محصول هنگام خرید وجود ندارد و باید به صورت جداگانه تهیه شود. این دستگاه ها قابلیت چرخش 360 درجه دارد و سقف مدت پرواز در بهترین حالت حدود 10 تا 14 دقیقه است. از ویژگی های مثبت این دستگاه ها که منجر به خرید کواد کوپتر می شود بدنه ی سبک و مقاوم آن است. اقلام همراه کوادکوپتر 8 عدد پره اضافه، سیم شارژر و 4 عدد محافظ پره است. کواد کوپتر کنترلی می تواند کواد کوپتر دوربین دار باشد و یا یک وسیله معمولی برای سرگرمی باشد. قیمت کواد کوپتر نسبت به انواع کواد کوپتر حرفه ای بسیار ارزانتر است. خرید کواد کوپتر ها برای افراد حرفه ای مناسب است زیرا این دستگاه بدنه ی محکم و مقاومی دارد. استفاده از این محصول در فضای باز و بدون وزش باد بهترین عکس العمل را دارد و بسیار سرگرم کننده است.  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت این محصول: افرادی که خرید کواد کوپتر کنترلی را انجام داده اند از زیبایی، کنترل آسان، حمل آسان، کیفیت خوب، طراحی خوب، مصرف کم باتری مقاوم و ضد ضربه بودن محصول رضایت داشته اند.
  نقاط ضعف این محصول: برخی دیگر از افرادی که خرید کواد کوپتر را انجام داده اند از هدایت پذیری غیر دقیق و نا منظم و نداشتن دوربین ناراضی بوده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: 30% خریداران این محصول از خرید خود رضایت داشته اند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف30%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 30%