لوگو تخفیف هات

خرید بازی های فکری با 71% تخفیف

71 درصد
0
299
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
71%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید انواع بازی های فکری را با تخفیف 71% از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری نمایید.

قیمت قدیم
95,000
سود شما
67,000
قیمت جدید
28,000

خصوصیات بازی دخترانه و بازی پسرانه:

دنیای بازی های فکری و رومیزی هر روز گسترده تر و جذاب تر می شود و آمار فروش جهانی و تعداد بازی ها به شکل هفتگی افزایش می یابد. اما چه سری در این گونه از سرگرمی نهفته است که آنرا برای بازی پسرانه و بازی دخترانه که آنرا تجربه می کنند خاطره انگیز و لذت بخش می کند؟ بازی رومیزی تجربه ای با خود به همره می آورد که با سرگرمی های دیگر متفاوت است. بازی های رومیزی می توانند دوستان، اعضای خانواده و حتی غریبه ها را دورهم جمع کنند. به این شکل و درحالیکه همه مشغول یک سرگرمی واحد هستند، بابی برای ارتباط کلامی همه افراد باز می شود. این ارتباط به عنوان مثال در بازی "استوژیت" می تواند از جنس خنده و شوخی باشد و یا در بازی "پایاپای" از بخش های اصلی روش بازی.

 

بازی های رومیزی، مناسب برای همه سنین

بازی های رومیزی یکی از بهترین روش ها برای وقت گذرانی و سرگرمی اعضای یک گروه (خانواده، دوستان و غیره) با یکدیگر است.گستره بازی های فکری بسیار زیاد است. برای هر سن، سلیقه، جنسیت و جمعی بازی های زیادی طراحی شده است: برای افرادی که بازی های پرهیجان دوست دارند (پاتک)، برای علاقمندان بازی های فکری سَبک (دالیز)، برای علاقمندان بازی های خیال انگیز و رویایی (استوژیت)، برای علاقمندان داستان های اسرارآمیز (اجی مجی...بوم) و برای علاقمندان بازی های فکری استراتژیک (چینتانو) و ... .در واقع دوستان امروز بچه ها مون شده موبایل و تبلت، بازی های فکری آنلاین، دانلود بازی و ... حتی آدم بزرگا هم این دوستان عزیز تر ازجان رو میپرستن!!حالا فرض کنین رفتین به یک فروشگاه و میخواین یه بازی فکری جدید یا بازی فکری کودکانه خریداری کنید.

 

اسباب بازی


 

خرید اسباب بازی باید مناسب سن کودکان باشد

در خريد اينترنتى اسباب بازى و بازی های فکری، بازی هوش و بازی فکری جدید باید به کیفیت و جذابیت آنها توجه کرد، چونکه بازی هوش یا بازی فکری جدید اگر زیبایی و جذابیت ظاهری وجود نداشته باشد کودکان، چه دختر، چه پسر را جذب نخواهد کرد و آن بازی دخترانه یا بازی پسرانه دیگر هیجانی ندارد و علاوه براین به سن بازی های فکری و بازی هوش برای بازی دخترانه و بازی پسرانه خود نیز توجه ویژه فرمایید وببینید آیا مناسب سن کودک شما هست یا خیر؟ هرگز یک بازی فکری جدید که بزرگتر از سن کودک شماست را برایش توصیه نکنید، اکثر والدین فکر میکنند که بچه ی اونها استثنایی است ولی شما باز هم سن مناسب را در خرید بازی های فکری نظر بگیرید.

 

اسباب بازی فرزندان خود را با تخفیف ویژه بخرید

اگر فکر می کنید کودکان فقط برای سرگرم شدن باید بازی فکری جدید کنند، دوباره فکر کنید.  در واقع از لحظه ای که نوزاد به دنیای کنونی چشم باز می کند بازی کردن او هم آغاز میشود که در واقع نوع بازی نقش مهمی در کمک به رشد مهارت های اجتماعی، زبانی، فیزیکی و شناختی کودک دارد. بازی کردن یک راه عالی برای رشد و توسعه ذهن کودکان است و آنها را برای مواجه شدن با جهان اطراف خود آماده می کند.بکار انداختن استدلال منطقی کودکان در سنین پایین، به تقویت هوش و افزایش ظرفیت یادگیری کودکان کمک می کند بازیهایی مانند پازل،بلوک های ساختمانی و بازی های فکری جدید از جمله این بازیها هستند که انواع بازی فکری کودکان و ... در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا همراه با کد های تخفیف دیجی کالا با 71% تخفیف برای مشتریان وجود دارد و میتوانید انواع بازی پسرانه و بازی دخترانه را با کدتخفیف ویژه سایت تخفیف هات به راحتی خریداری کنید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه