خرید آدامس بایودنت با 15% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
خرید آدامس بایودنت با 15% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید آدامس بایودنت با 15% تخفیف

  15%
  1281 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع آدامس بایودنت را با تخفیف از سایت باسلام تهیه کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی ، فروشنده انواع تنقلات:

  انواع لواشک، آدامس و پاستیل نظیرآدامس بایودنت، آدامس اکشن,آدامس شیک,آدامس خرسی,آدامس خروس نشان در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.و همچنین شما می توانید این محصول را با تخفیف ویژه از اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها خریداری نمایید.

  خصوصیات آدامس بایودنت:

  امروزه بیشتر افراد جویدن آدامس را راهی برای کاهش استرس میدانند. خیلی از افراد جویدن این خوراکی خوشمزه  را برای سلامتی دندان ها مناسب نمی دانند اما استفاده از آدامس هایی که فاقد شکر هستند برای سلامتی دندان هایمان مضر نیستند. آدامس بایودنت,آدامس اکشن,آدامس شیک,آدامس خرسی,آدامس خروس نشان موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم شده است و به دلیل ترکیباتی که دارد از دندان هایمان محافظت بسیاری می کند. ساختار ترکیباتی آدامس بایودنت,آدامس اکشن,آدامس شیک,آدامس خرسی،آدامس خروس نشان به  گونه ای است که با حل شدن در بزاق دهان بسیاری از باکتری ها و میکروب هایی که باعث خراب و تخریب شدن دندان ها و بوی بد دهان میشود را نابود می کند.


  در آدامس بایودنت موجود در دیجی کالا به جای قند از ماده ای به نام زایلیتول استفاده شده است. در حقیقت این ماده همانند قند میباشد و شیرینی قند را دارد اما مضرات قند را ندارد و به دندان ها و بدنمان اسیب نمی رساند. آدامس بایودنت  موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا انتخابی مناسب برای افرادی که عادت به جویدن ادامس در مدت طولانی دارند است چرا که آدامس بایودنت,آدامس اکشن,آدامس شیک,آدامس خرسی,آدامس خروس نشان رایحه و طعم خود را در مدت های زیادی حفظ میکند.

  كنترل استرس با آدامس بایودنت

  بر اساس تحقیقاتی که دانشمندان خارجی انجام داده اند جویدن آدامس بایودنت, آدامس اکشن, آدامس شیک, آدامس خرسی, آدامس خروس نشان و... در هنگام استرس احساس بهتری به اشخاص می دهد و توصیه کرده اند که در زمان استرس و فشارهای روحی آدامس بایودنت,آدامس اکشن,آدامس شیک,آدامس خرسی,آدامس خروس نشان و... بجوید.

  نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران در مورد کیفیت و قیمت مناسب این محصول رضایت داشته اند.

  نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد این محصول و خرید سوپرمارکتی نداشته اند.

  جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش کدتخفیف را دارد.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهباسلام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%