هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

تخفیف خرید لوازم شبکه سیسکو

درباره سیسکو

لن بزاک و سندی زوجی هستند که در بخش کامپیوتر دانشگاه استنفورد کار میکنند، این شرکت را در سال ۱۹۸۴ تأسیس کردند. بزاک نرم‌افزار روتر های چند پروتکل را که توسط فردی به نام ویلیام نوشته شده بود تکمیل کرد.با وجود اینکه Cisco اولین شرکتی نبود که Router طراحی و تولید می‌کرد، ولی اولین شرکتی بود که یکRouter چند پروتکل موفق یا Multi Porotocol تولید می‌کرد که اجازه ارتباط بین پروتکل ‌های مختلف شبکه را می‌دهد.
این شرکت قطعاً یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه در دنیا می باشد.این شرکت محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات مانند مودم,کابل شبکه,سوئیچ,روتر  را طراحی تولید کرده است. 


محصولات سیسکو

شرکت Cisco گستره وسیعی از تلفن های IP، مودم,کابل شبکه,سوئیچ,روتر را تولید می نماید که به جرعت می توان گفت که هر نیازی را می تواند پاسخگو باشد. از گوشی های ساده یک خط گرفته تا گوشی های ۶ خط و تصویری. کیفیت ساخت تلفن های سیسکو از لحاظ سخت افزاری بسیار بالا بوده و در عین حال ظاهر زیبای آن گوشی ها هر کاربر را وسوسه می نماید که از این تلفن ها استفاده نماید.


نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات سیسکو

تعداد زیادی از خریداران محصولات این سایت اینترنتی فروش لوازم تجهیزاتی شبکه  از کیفیت و مناسب بودن این محصولات راضی بوده اند و محصولات این شرکت مانند مودم,کابل شبکه,سوئیچ,روتر را به سایر دوستان و اشنایان خود نیز معرفی کرده اند و ان ها را ترغیب به خرید لوازم  مورد نظرشان مانند روتر و... از این سایت اینترنتی کرده اند.


ارائه تخفیف های ویژه فروش محصولات سیسکو در سایت تخفیف هات

سایت تخفیف هات انواع لوازم دیجیتالی و تجهیزاتی شبکه مانند مودم,کابل شبکه,سوئیچ,روتر های مختلف از سایت سیسکو و دیگر شرکت ها را با تخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم کرده است.