لوگو تخفیف هات

تخفیف 31% خرید کیف دخترانه

31 درصد
0
36
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
31%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید کیف دخترانه را از سایت دیجی کالا با 31% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
320,000
سود شما
100,000
قیمت جدید
220,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده کیف دخترانه:

 انواع مدل کیف دخترانه در جشنواره دیجی کالا موجود می باشد که تا 31% تخفیف به فروش می رسد.

خصوصیات کیف دخترانه:

 کیف اسپرت دخترانه در مدل های مختلف موجود است. رنگبندی کیف دخترانه شیک بسیار متفاوت و متنوع است. مدل کیف دخترانه در رنگ هایی مانند قرمز، سفید، آبی، نسکافه ای، کالباسی، کرم و زرد لیمویی موجود است. مدل کیف دخترانه جدید در مدل های رو دوشی، دستی و کوله ای است. ابعاد این کیف دخترانه اسپرت با توجه به مدل آن متفاوت است. کیف دخترانه شیک طرح فانتزی دارد و مناسب برای استفاده ی روزمره کودکان و بانوان می باشد. این کیف ها معمولا به وسیله ی زیپ بسته می شود. مواد به کار رفته در تهیه کیف دخترانه شیک از کیفیت بالایی برخوردار است و دوام بالایی دارد. کیف اسپرت دخترانه از کیفیت دوخت عالی برخوردار است. کیف دخترانه جدید همچنین طراحی بسیار خوبی دارد که برای سنین مختلف قابل استفاده می باشد. 


نظرات کاربران در مورد این محصول:

نقاط قوت: خریداران این کیف دخترانه به طراحی شیک و جنس عالی محصول اشاره کرده اند.
نقاط ضعف: در بخش کیف و کفش دخترانه نقطه ضعفی برای این محصولات ثبت نشده است.
جمع بندی نظرات کاربران: از میان خریداران این محصول 31% از خرید خود راضی بوده اند و به قیمت مناسب کالا نسبت به کیفیت اشاره داشته اند و اکثر کاربران دیجی کالا خرید این محصول را پیشنهاد کرده اند.


ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه