کد تخفیف مکتبخونه تا 30 درصد

کد تخفیف مکتبخونه تا 30 درصد

*توضیحات سایت اینترنتی مکتبخونه، آموزش صوتی:

با سایت مکتب خونه تا 30 درصد از آموزش صوتی بهرمند شوید. 

*خصوصیات سایت مکتبخونه:

حتما برایتان پیش آمده که بخواهید چیزی را آموزش ببینید اما با چندین مشکل فراوان روبه رو شده باشید.اول از همه اینکه سرتا سر هفته از صبح تا عصر به خاطر شغلی که دارید وقتتان مشغول است، شاید حتی دانشجو نیز باشید یا یک خانم خانه دار، بالاخره هرچه که هست وقت شما بسیار اندک است و تنها زمان های آزادتان روزهای تعطیل و شب است. خب در نتیجه عملا نمی‌توانید چیزی را برای آموزش دیدن فرا بگیرید مگر اینکه هزینه های بسیار بالای معلم خصوصی را بدهید یا ریسک این را بکنید که به کارفرما یااستادهایتان بگویید من میخواهم مدتی از وقتم را آموزش ببینم تا آن ها با کلی من من کردن بالاخره با شما چند هفته راه بیایند و بگذارند وقت آزاد اندکی برای یادگیری داشته باشید ولی در نهایت هم خیلی زود نظرشان عوض میشود و قضیه‌ی یادگیری کنسل می‌شود و باز باید در حسرت یاد گرفتن بسوزید.

اما تا به حال فکر کرده اید که اگر آنلاین آموزش ببینید چه می‌شود؟ خب مکتبخونه همین جاست که وارد کارمی‌شود. سایت مکتبخونه یک سایت آموزش آنلاین جامع است با کلی امکانات شگفت انگیز مثلا می‌توانید با استفاده از آموزش آنلاین سایت مکتبخونه سر کلاس های استاد شفیعی کدکنی در دانشگاه نیز حاضر شوید.بله این سایت با دوربینش سر کلاس های بزرگترین استادهای دانشگاهی ایران می رود و امکان اینکه شماغیرحضوری چیزی یاد بگیرید فقط با این سایت فراهم می‌شود. گذشته از اینکه در این سایت می‌توانید به کلاس های دانشگاهی دسترسی داشته باشید بر روی سایت مکتبخونه راجع به هر چیزی که بخواهید یاد بگیرید نیز کتاب های صوتی بسیار زیاد و متنوعی نیز وجود دارد.

کتاب های صوتی برای کسانی که محدودیت زمانی و فراغت دارند یک گزینه بی نظیر است شما می‌توانید هندزفیری هایتان را در گوشتان بگذارید و به سایت مکتبخونه بروید و برای آموزش از کتاب های صوتی استفاده کنید در حالی که مشغول خواباندن نوزادتان نیز هستید. اگر مشتاقید تا همین الان به این سایت سر بزنید واگر نگران قیمت استفاده از این سایت هستید هم جای نگرانی نیست با استفاده از کد تخفیف آن به سادگی می‌توانید از سرویس های این سایت استفاده کنید. کافیست کد تخفیف مکتب خونه را بردارید و موقع خرید از این سایت از کد تخفیف آن استفاده کنید.


تخفیف هات
درصد تخفیف30
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهمکتب خونه
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 هفته بعد

کد تخفیف : Maktabdgkala

نحوه استفاده : از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف تا 30% تخفیف ویژه دروس پر طرفدار بهره مند شوید برای مشاهده تخفیف های امروز بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

از این تخفیف 466 بار استفاده شده

30% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خدمات اینترنتی, هنر،فرهنگ و اموزشی, آموزش آنلاین, مکتب خونه, 30%