کد اینترنت رایگان و مکالمه مدار فیروزه ای همراه اول

معتبر تا 2 روز بعد
کد اینترنت رایگان و مکالمه مدار فیروزه ای همراه اول
.

 • دیگر تخفیف های : همراه اول • خصوصیات کد اینترنت رایگان:


  شاید خیلی از افراد ندانند ولی بهتر است قبل از انتقال دادن شارژ رایگان همراه اول، زدن کد اینترنت رایگان یا بسته اینترنت همراه اول از روشن بودن گوشی طرف مقابلتان اطمینان حاصل کنید. هر روزه برای دریافت کد اینترنت رایگان و وارد کردن در گوشی یا برای شارژ رایگان محدودیتی وجود ندارد. در اصل شما میتوانید از طریق کارت بانکی خود اقدام به خرید بسته اینترنت همراه اول، شارژ رایگان یا از طریق دوستانتان اقدام به دریافت کد اینترنت رایگان بکنید همچنین نرم افزار و سایت هایی هستند که میتوانند عمل شارژ رایگان همراه اول، خرید بسته اینترنت همراه اول یا حتی دادن کد اینترنت رایگان را برای شما اسان کنند یکی از این سایت ها سایت اینترنتی تخفیف هات همراه با کد تخفیف است.
   شما با مراجعه به سایت اینترنتی تخفیف هات میتوانید کد اینترنت رایگان را به راحتی برای خود و دوستانتان دریافت کنید. در حقیقت دریافت کد شارژ رایگان همراه اول یا کد اینترنت رایگان در گذشته از کار های دشوار بود و با روش کد خرید شارژ همراه اول بود اما اکنون با پیشرفته شدن وسایل ارتباطی خرید شارژ رایگان همراه اول را با ارزان ترین و راحت ترین روش های می توان انجام داد .اما امروزه دریافت شارژ رایگان را میتوانید با وارد کردن کد تخفیف های مختلف  از طریق فروشگاه اینترنتی تخفیف هات به همراه کدهای همراه اول وارد کرده و از شارژ های ویژه همراه اول برخوردار شوید.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف60
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندههمراه اول
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد اینترنت رایگان و مکالمه مدار فیروزه ای همراه اول

  60%
  998 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : # 121*


  نحوه استفاده :
  همراه اول در طرح مدار فیروزه ای خود بسته های مکالمه و اینترنت ساعتی و کوتاه مدت را برای مشترکین دائمی و اعتباری خود در نظر گرفته است که در هر ساعت و مکان های مختلف شبکه قیمت متفاوتی دارد که یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماره گیری کد # 121* این بسته ها را می توان استفاده نمود. این بسته ها از نظر تعداد محدودیتی نداشته و بعد از اتمام بسته اول بلافاصله می توانید از بسته بعدی استفاده نمایید، و همچنین می توانید از بسته مکالمه و اینترنت مدار فیروزه ای به طور هم زمان استفاده نمایید.ضمنا این بسته ها قابلیت رزرو نداشته و مشترکین توجه داشته باشند که بعد از اتمام بسته مدار فیروزه ای مصرف آنها با تعرفه عادی محاسبه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %60