معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

تخفیف 35% خرید غذای سگ پیکنیز

غذای سگ پیکنیز فلامینکو مدل 516833 با طعمی عالی برای حیوان خانگی شما تا 35% تخفیف در سایت دیجی کالا به فروش میرسد.

60,000 تومان 39,000 تومان قیمت بدون مالیات: 39,000 تومان

تخفیف خرید لوازم حیوانات فلامینگو

درباره فلامینگو

پت شاپ فلامینگو فعالیت خود را در سال 1396، با هدف حمایت از حیوانات خانگی و ارائه بهترین محصولات از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی مانند غذای سگ،شامپو سگ و... آغاز کرد .برای استفاده از خدمات و محصولات  پت شاپ سایت فلامینگو ، اپلیکشن های فروشگاه موجود می باشد که می توانید از سیپ اپ و بازار دانلود کنید و از خدمات خوب این فروشگاه اینترنتی بهره مند شوید . فلامینگو بلژیک بزرگترین، خلاق ترین، با کیفیت ترین و اقتصادی ترین برند اکسسوری حیوانات خانگی در سطح بین المللی، می باشد . 

خدمات فلامینگو

خدمات و محصولات فلامینگو مجموعه ای از لوازم حیوانات خانگی،نظیر غذای سگ، شامپو سگ، اسپری بوگیر، مداد و ... می باشد. غذای سگ شامل غذای خشک یا کروکت مخصوص سگ در سایز و طعم های گونا گون می باشد همچنین در دسته بندی غذای سگ ،خوراک پروتئین با مزه های مختلف و همچنین کنسروهای زیادی موجود می باشد که قیمت آن با توجه به نوع انتخاب شده متفاوت می باشد . شامپو سگ فلامینگو  نیز شامل شامپو مناسب موهای مشکی،شامپو مخصوص نژاد های مو بلند، شامپوو نرم کننده فلامینگو و ... درمدل های بسیار با رایحه های گوناگون ،می باشد . برای تهیه کد تخفیف خرید لوازم حیوانات فلامینگو مانند غذای سگ،شامپو سگ و اسپری بوگیر ،می توانید به وب سایت تخفیف هات ، مراجعه کنید و از خدمات ارزان و تخفیف دار خدمات این وب سایت ، بهره مند شوید . اسپری بو گیر ،یکی از ضروری ترین اقلامی است برای افرادی که حیوان خانگی دارند ، به ویژه آن هایی که در آپارتمان زندگی می کنند . خوب است بدانیم که اقلام مورد نیاز برای حیوان خانگی بسیار متنوع می باشد و کاربرد آن با توجه به نیاز هر شخص متفاوت می باشد . 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص فلامینگو:

بسیاری از کاربران از فروشگاه  اینترنتی فلامینگو در ارائه محصولات ارجینال مخصوص حیوانات خانگی ،مثل غذای سگ، مداد و شامپوسگ، از لحاظ کیفیت ،عملکرد و تاثیر گذاری و همچنین قیمت آن رضایت کافی داشته اند و استفاده از این محصولات را به افرادی که حیوان خانگی دارند و طرفدار محصولات مرغوب هستند ،پیشنهاد داده اند . 

ارائه کد تخفیف خرید لوازم حیوانات فلامینگو:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید لوازم حیوانات فلامینگو مثل غذای سگ،اسپری بوگیر، مداد، شامپو سگ و... از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات جهت خرید ارزان محصولات مرغوب و با کیفیت فروشگاه فلامینگو به صورت تخفیف دار ،اقدام نمائید .