فروش لوازم ماشین بصورت فوری، شرایطی و اقساطی

معتبر تا 4 روز بعد
56%فروش لوازم ماشین بصورت فوری، شرایطی و اقساطی
.

 •    سایر

 • فروش لوازم ماشین بصورت فوری، شرایطی و اقساطی

  56% ( سود شما در این خرید : 92,400 تومان )
  1663 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 165,000 تومان
  • 72,600 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید ماشین را از سایت ایسام با 56% تخفیف ویژه انجام دهید.

  خرید کنید

  خصوصیات خرید ماشین : 

  انواع ماشین های سبک در سایت های مختلف که پرتال جامع خوردو کشور است خرید و فروش می شود. در این سایت فروش ماشین می توانید اطلاعات مربوط به خودرو ها مانند کارخانه سازنده, سبک خودرو و کشور سازنده را به دست آورید و بر اساس این ویژگی های کلی برند ماشین مورد نیاز خود را انتخاب کنید. قیمت ها برای خرید ماشین در این سامانه به روز است و انواع ویژگی برند ها و مدل های ایرانی و خارجی خودرو مانند ایران خودرو، ایسوزو، ام جی، آلفا رمئو، آکورا، آستون مارتین، ب ام و، بوگاتی، پژو، پارس خودرو، تسلا، پورشه، تویوتا، سایپا، اشکودا، اوپل، اینفینیتی، بایک، بنتلی، تسلا، جگوار، رنو، زامیاد، ریگان خودرو، زاگرس خودرو، سانگ یانگ، شورولت، سوزوکی، بنز، کرمان خودرو، هامر و ... را می توانید مورد بررسی قرار دهید. سبک خودرو ها در این سامانه شامل تجاری، بدون صندوق، استیشن واگن، دو در، سقف تاشو، شاسی بلند، صندوق دار، وانت و ون است.  در این سایت های اینترنتی فروش ماشین از کشور های آلمان، آمریکا، اسپانیا، انگلیس، ایتالیا، ایران، چک، چین، ژاپن، سوئد، فرانسه و کره وجود دارد. فروش ماشین شامل ماشین های صفر و کارکرده است. همچنین شما می توانید ماشین مورد نیازخود را بر اساس سبک خودرو، رنگ ماشین، نوع سوخت و ... انتخاب کنید  و تمامی نتایج را در سایت ببینید. سایت های مختلف فروش ماشین برای شما این امکان را فراهم می کند که ماشین صفر یا کار کرده خود را قیمت گذاری کنید و خرید و فروش ماشین خود را انجام دهید.
  همچنین قیمت ماشین در این سامانه می تواند بین طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار ماشین به صورت توافقی باشد و نسبت به قیمت تعیین شده برای خریدار تخفیف در نظر گرفته شده باشد. فروش ماشین اقساطی، فروش فوری و شرایطی نیز در این سامانه با توافق طرفین معامله امکان پذیر است. خرید دوچرخه آنلاین با این شرایط از سایت های معتبری مانند فروشگاه با سلام و ...بسیار مفید خواهد بود.
  نظرات کاربران: 
  نقاط قوت: امکان مقایسه ی قیمت ماشین ها و ویژگی های آن ها.
  نقاط ضعف: بالا بودن قیمت خودرو.
  جمع بندی نظرات کاربران: حدودا 56% از کاربران از این وب سایت با کدتخفیف های ویژه رضایت دارند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهایسام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 60%