تخفیف 51% خرید لوازم و عینک شنا

معتبر تا 3 روز بعد
51%تخفیف 51% خرید لوازم و عینک شنا
.

 •    سایر

 • تخفیف 51% خرید لوازم و عینک شنا

  51% ( سود شما در این خرید : 10,200 تومان )
  1248 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 20,000 تومان
  • 9,800 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید عینک شنا را از سایت دیجی کالا با 51% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده عینک شنا:

  امکان خرید انواع لوازم ورزش واترپلو و سایر ورزش های آبی نظیرمدل عینک شنا برای شنا سوئدی و ... تا 51% تخفیف از جشنواره دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات عینک شنا:

  ورزش شنا یکی از ورزش های آبی است که به شما کمک می کند تا به خوبی به بدنتان شکل دهید. شنا از نظر آسیب پذیری یکی از کم خطر ترین ورزش هاست و نسبت به بدن سازی یا ورزش های قدرتی خیلی امن تر است و فشار را از ستون فقرات بر می دارد. اگر شما فرد استرسی هستید آموزش شنا انرژی مثبت شما را افزایش می دهد و استرس را از شما دور می کند. اکثر عضلات بدن را به حرکت می اندازد و نتایج سلامتی بسیار خوبی برایتان دارد. از انواع مدل شنا می توان شنا قورباغه، پروانه، کرال پشت و کرال سینه و شنا سوئدی را نام برد. یکی از وسایل مورد نیاز برای شنا سوئدی کردن ، یادگیری و آموزش شنا عینک شنا می باشد.

  عینک شنا بیشتر برای دیدن دیوار استخر و انجام برگشت سالتو مورد استفاده است. در ضمن به دلیل وجود کلر در آب و آسیب ندیدن چشم استفاده از عینک مفید است. عینک شنا برندهای مختلف دارای رنگبندی آبی،مشکی و ... موجود است که برای آموزش شنا و همچنین شنای حرفه ای مناسب است. این عینک ها معمولا ضد مه است و فیلتر UV دارد و جنس لنز آن از پلاستیک است. همچنین این عینک ها دارای پل عینک منعطف می باشند. این عینک ها برای افراد مبتدی که به تازگی آموزش شنا سوئدی  می بینند و همه ی افرادی که به شنا علاقه مند هستند مناسب می باشد. همچنین برخی عینک شنا به همراه خود قاب و یک جفت گوشگیر دارند. بند عینک های شنا قابل تنظیم شدن است و جنس بند معمولا از سیلیکون است. این عینک ها برای شنا سوئدی و ورزش هایی که در خارج از آب انجام می شود کارایی ندارد. 
  نظرات کاربران در مورد این محصول:
  نقاط قوت: خریداران این محصول اشاره کرده اند که این عینک بخار نمیگیرد و در برابر نفوذ آب مقاوت خوبی دارد و در کل ارزش خرید دارد.
  نقاط ضعف: بعضی از خریدارن محصول اشاره داشته اند که به حلقه دور چشم فشار می آورد.
  جمع بندی نظرات کاربران: 51% خریداران این کالا ازخرید خود راضی بوده اند و خرید کالا را به دیگران پیشنهاد داده اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 60%