تخفیف 1% خرید عینک آفتابی زنانه

معتبر تا 4 روز بعد
1%تخفیف 1% خرید عینک آفتابی زنانه
.

 •    سایر

 • تخفیف 1% خرید عینک آفتابی زنانه

  1% ( سود شما در این خرید : 14,400 تومان )
  1390 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 1,440,000 تومان
  • 1,425,600 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" عینک آفتابی زنانه را از سایت دیجی کالا با تخفیف 1% تهیه کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده عینک آفتابی زنانه:

  خرید عینک آفتابی دخترانه و عینک آفتابی زنانه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه امکان پذیر است. برای بهره مندی از تخفیف بدون داشتن کد تخفیف دیجی کالا از سایت تخفیف هات اقدام به خرید نمایید.

  خصوصیات عینک آفتابی زنانه:

  از اکسسوری های زنانه و پرکاربرد قطعا باید به عینک افتابی زنانه اشاره کنیم. خرید عینک آفتابی دخترانه و زنانه برای بانوانی که چشم های حساسی دارند و به سلامت چشم های خود اهمیت می دهند بسیار توصیه می شود. مدل عینک آفتابی انواع گوناگونی دارد که برای صورت های مختلف طراحی شده است. هر شخصی با توجه به مدل صورت خود می تواند مدل عینک آفتابی مناسب را برای خرید انتخاب نماید. شکل صورت می تواند مثلثی، بیضی، لوزی، کشیده، قلبی، گرد، مربعی و مستطیلی باشد. 
  خرید عینک افتابی زنانه با توجه به فرم صورت:
  مدل عینک آفتابی شامل مواردی مانند هندسی، مستطیل، مربع، گربه ای، خلبانی، ویفرر، بیضی، گرد، پروانه ای و ... است. عینک آفتابی خلبانی برا تمامی فرم های صورت مناسب است. مدل عینک آفتابی ویفرر مخصوص صورت های مستطیلی مربعی، بیضی و قلبی شکل است. عینک های گرد برای صورت های مستطیلی، مربعی، مثلثی و بیضی شکل مناسب می باشد. عینک های بیضی شکل برای صورت های مستطیلی، مربعی، لوزی و قلبی شکل مناسب هستند. مدل عینک آفتابی پروانه ای برای فرم صورت های گرد، مربع، بیضی و قلبی شکل بهترین انتخاب است. عینک های گربه ای برای صورت های مستطیلی، مربعی و لوزی گزینه ی مناسبی می باشد. عینک آفتابی زنانه مربع مخصوص صورت های گرد، بیضی و قلبی شکل است. عینک هایی با شیشه های مستطیلی برای صورت های گرد، قلبی، مستطیل و بیضی شکل بهترین پیشنهاد است. 

  قیمت عینک آفتابی زنانه و عینک آفتابی دخترانه در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا دارای تخفیف های ویژه می باشد. کاربران می توانند با خرید عینک آفتابی زنانه و دخترانه از این وب سایت از تخفیف های ویژه بهره مند شوند. همچنین برای بهره مندی از تخفیف به هیچ کد تخفیف دیجی کالا نیاز نیست و تنها با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید مشاهده پیشنهادها را انجام دهید.
  نظرات کاربران در مورد خرید عینک آفتابی:
  نقاط قوت: کیفیت عالی، دسته های زیبا و خود تنظیم شونده، قیمت عینک آفتابی با تخفیف ویژه از ویژگی های مثبت خرید عینک آفتابی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا است.
  نقاط ضعف: برخی از کاربران اشاره کرده اند که با یک دست نمی توان عینک را بر روی صورت گذاشت.
  جمع بندی نظرات کاربران: با توجه به نظرات کاربران قیمت عینک افتابی در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از تخفیف های خوبی بهره مند است و ارزش خرید را  دارد. بنابراین خرید عینک آفتابی دخترانه و زنانه را به دیگر کاربران پیشنهاد کرده اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایتالیا

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%