کد تخفیف 50 هزار تومانی باسلام!
 

خرید شیر دوش دستی با 1% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
1%خرید شیر دوش دستی با 1% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید شیر دوش دستی با 1% تخفیف

  1% ( سود شما در این خرید : 174 تومان )
  560 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 17,400 تومان
  • 17,226 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید شیر دوش دستی را از سایت دیجی کالا با 1% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  دستگاه شیر دوش چیست؟

  دستگاه شیر دوش، دستگاهی است که به وسیله ی آن شیر مادر دوشیده می شود و نوزاد از آن تغذیه می کند. در مواقعی که سینه ی مادر زخم و یا حساس است، مادر شاغل است و حضور ندارد و یا علل دیگر از دستگاه شیر دوش استفاده می شود. همچنین برای ارتباط گرفتن بهتر نوزاد با پدر نیز توصیه می شود که شیر مادر با دستگاه شیر دوش، دوشیده و توسط پدر به نوزاد داده شود.

  شیر دوش  برقی یا دستی؟

  شیردوش ها در انواع برقی و دستی موجود هستند که خود شیر دوش برقی چندین مدل دارد. شیردوش دستی ارزانتر است اما همه ی مراحلش را باید خودتان انجام دهید. بسیاری از خانم ها معتقدند که کار با آنها راحتتر است.
  شیر دوش برقی به طور خودکار و به کامل شیر را از سینه ی مادر تخلیه می کند. یک نوع شیر دوش برقی به طور مستقیم به پریز برق وصل می شود، یک نوع آن باتری¬خور است و نوع دیگری از شیر دوش برقی وجود دارد که هم به طور برقی و هم دستی قابل استفاده می باشد.

  ویژگی یک شیردوش مناسب

  1- داشتن سایز مناسب: اگر بزرگ باشد شیر دوشیدن انجام نمی گیرد و در صورت کوچک بودن، به سینه ی مادر آسیب می زند.
  2- متصل به شیشه شیر: انواع شیردوش که مستقیم به شیشه شیر متصل می شوند، کارایی بیشتری دارند و باعث تازه ماندن شیر می شوند.
  3- دارای قابلیت تنظیم: بسیاری از شیردوش ها قابلیت تنظیم قدرت مکش و زمان آن را دارند. 

  سوالات رایج

  1- آیا استفاده از شیردوش باعث افزایش شیر مادر می شود؟
  باید بگوییم بله؛ تخلیه ی کامل پستان چه توسط مکیدن کودک چه به وسیله ی شیردوش، باعث ازدیاد شیر مادر می شود.

  2- عوارض شیر دوش چیست؟
  اوایل روز هایی که شیردوش را خریداری کرده اید، ممکن است سینه ی شما اذیت شود اما بعد از مدتی آن درد های اولیه را ندارد. در صورت ادامه داشتن درد شیردوش مصرفی خود را عوض کنید.
  به جز این استفاده از شیردوش، عارضه ای ایجاد نمی کند. 

  3- استفاده از شیردوش ممکن است که باعث سرطان سینه شود؟
  خارج شدن شیر از سینه ی مادر نه تنها باعث سرطان نمی شود، بلکه بسیار برای خانم ها مفید است و باعث سلامت پستانهایشان می شود.
  قیمت شیر دوش
  قیمت شیر دوش ها از حداقل قیمت یعنی 10000 تومان شروع می شود و به قیمت های میلیونی می رسد. مسلما هر چقدر قیمت شیر دوش بالاتر برود، قابلیت های آن نیز بیشتر شده و بهتر می تواند کار خود را انجام دهد.
  به طور کلی شیردوش های دستی قیمت های پایین تری نسبت به انواع برقی دارند؛ یکی از علت های محبوبیت این شیردوش ها نیز قیمت مناسب تر آنهاست اما شکی نیست که نمونه های برقی از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند.
  نمونه های شیر دوش تولید داخل نیز، از کیفیت بالایی برخوردارند و می توانند با انواع خارجی آن رقابت کنند.
  هنگام خرید اینترنتی، اگر قیمت شیر دوش های مختلف یکسان بود، می توانید با استفاده از گزینه ی مقایسه آنها را با هم مقایسه کنید و قابلیت های مختلفشان را ارزیابی کنید.

  خرید شیر دوش از فروشگاه های آنلاین

  به دلیل ساعات کاری بالا، شلوغی و دود و¬ دم، بسیاری از افراد خرید از فروشگاه های آنلاین را ترجیح می دهند. در حالیکه در منزل و یا محل کار هستید می توانید با ورق زدن صفحه ها و پیج ها در فروشگاه های مختلف پرسه بزنید و کالای مورد نظر خود را در رنگ ها و طرح های مختلف مشاهده و ارزیابی کنید.
  خرید شیر دوش از آن دسته کالاهایی است که بیشتر توسط والدینی که کودک دارند و یا به دنیا آمدن کودکی را انتظار می کشند، خریداری می شود. برای همین خرید شیر دوش به صورت آنلاین دیگر دردسر های خرید حضوری را خصوصا برای دسته ی نامبرده ندارد. 
  از معتبرترین فروشگاه های آنلاین می توان به دیجی کالا اشاره کرد که تا الان در عرضه ی محصولات اصل و باکیفیت با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا موفق بوده است.
  این بار تخفیف هات به کمک دیجی کالا آمده است که با  کد تخفیف های ارائه شده می توانید کاملا مقرون به صرفه شیر دوش مورد نظرتان را خریداری کنید. 
  همچنین می توانید از کد تخفیف هایی مانند خرید لباس دختر بچه ، اسباب بازی تخفیفی و... استفاده کنید.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%