خرید وایتکس و کالاهای غیر خوراکی با تخفیف واقعی و جذاب

معتبر همه
نمایش:

خرید مایع ظرفشویی تا 30% تخفیف

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع مایع برای ظرفشویی:انواع مواد شوینده نظیر مایع ظرف ..

30,670 تومان 24,500 تومان قیمت بدون مالیات: 24,500 تومان

شوینده دستشویی و ظرفشویی تا 55% تخفیف

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده مایع دستشویی: انواع مایع دستشویی برای استفاده درسرویس دس..

0 تومان 19,000 تومان قیمت بدون مالیات: 19,000 تومان

وایتکس, دستمال کاغذی, مایع ظرفشویی, مایع دستشویی, شیشه شورخرید وایتکس و کالاهای غیر خوراکی با تخفیف واقعی و جذاب

مشخصات مایع سفید کننده وایتکس:

مایع سفیدکننده وایتکس امروزه با رایحه‌های خوش مختلف تولید می‌شود که می‌تواند از نشر بوی گاز کلر جلوگیری کند. این رایحه‌ها سبب راحت کار کردن شما در منزل خواهد شده و دچار مشکل نخواهید شد. مایع ظرفشویی و تمیزکننده علاوه بر شستن سرامیک، سنگ‌ها، سرویس‌های بهداشتی برای لباس، ملحفه و پارچه‌های سفید نیز می‌توانید استفاده کنید. وایتکس قادر است تمام ميکروب‌ها اعم از قارچ، ويروس و باکتری را نابود کند و محیط پیرامون را تمیز تر کند. استفاده از ضدعفونی‌کننده وایتکس سبب دفع بو در مکان‌های مختلف نیز خواهید شد.

انواع تمیز کننده ها:

دستمال کاغذی،مایع ظرفشویی، وایتکس،مایع دستشویی و... از جمله محصولات ضروری در هر خانه می باشد. موادغذایی چرب به‌راحتی با مایع ظرفشویی مناسب از بین می‌روند و لکه‌ها را محو می کند. با استفاده از مایع ظرفشویی ظروف تمیز و براق خواهد شد. مایع دستشویی علاوه‌بر پاک کنندگی موجب خوش‌بوکردن دست‌های شما نرم و لطیف‌شدن آن‌ها نیز می‌شود. برای جلوگیری از انتقال میکروب‌ها،  شست‌وشوی مرتب دست‌ها با مایع دستشویی مناسب بسیار حائز اهمیت است. کیفیت مواد اولیه و الیاف استفاده شده در دستمال کاغذی، همچنین رنگ به کار رفته در ساخت دستمال کاغذی هم باید از رنگ‌های مجاز و ثابت باشد.

کاربرد ها و ویژگی های شیشه پاک کن:

شیشه شور لکه های موجود روی شیشه را پاک کرده و شیشه را شفاف می سازد. بخاطر کاربرد فراوان لوازم و سطوح شیشه ای، مانند ویترینهای شیشه ای، درب و پنجره های شیشه ای، مانیتور و تلویزیون، این روزها استفاده از شیشه شور اجتناب ناپذیر شده است. شیشه شور باعث پاک شدن و جلای سریع و عالی سطوح شیشه ای می گردد.خشک شدن سریع مایع شیشه شور از روی سطح شیشه بدون بر جا ماندن لکه از مزایای یک شیشه پاک کن خوب است. هنگام استفاده از آن دقت شود چراکه مصرف نادرست آن باعث سوزش شدید چشم می شود.

ارائه کد تخفیف خرید وایتکس و کالاهای غیر خوراکی:

برای استفاده از کد تخفیف کالاهای غیر خوراکی و بهداشتی می توانید به وبسایت تخیفیف هات به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان در این زمینه مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین وایتکس،مایع دستشویی، دستمال کاغذی و... مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.