کد تخفیف اسنپ تا 8 هزار تومان جهت سفارش غذا آنلاین

منقضی شد
کد تخفیف اسنپ تا 8 هزار تومان جهت سفارش غذا آنلاین
.

 • دیگر تخفیف های :

 • توضیحات سایت اینترنتی اسنپ فود، ارائه دهنده انواع غذا:

    شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف اسنپ از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای سفارش آنلاین غذا، فست فود یا سنتی تخفیف دار از سایت اسنپ فود اقدام کنید.

  خصوصیات اسنپ فود :

  هیچ میدانستید میتوانید برای تهیه غذا به صورت شبانه روزی، غذای مورد نظر خود را انتخاب و یک سفارش غذا را به صورت آنلاین را تجربه کنید؟شرکت‏‌ اسنپ که چندین سال در قالب یک مجموعه بزرگ به فعالیت در بازار کسب و کارهای آنلاین ایران پرداخته‌است، اسنپ‌فود برند جدید اسنپ و زودفود است که در تیرماه سال ۱۳۹۶ تصمیم گرفتند که تحت یک نام تجاری مشترک به فعالیت خود ادامه دهند. سامانه سفارش آنلاین غذای زودفود فعالیت خود را از سال ۸۸ با هدف ترویج فرهنگ سفارش غذا را بصورت آنلاین در ایران شروع نمود.

  هم اکنون اسنپ‌فود به عنوان پیشگام سفارش آنلاین غذا در فضای کسب و کارهای آنلاین ایران با بیش از ۱۲۰۰۰ رستوران از معتبرترین و بهترین رستوران‌های فست فود یا سنتی ایران مشغول همکاری است.هم اکنون این سامانه سفارش غذا آنلاین در خدمت شماست. شما بابت تهیه غذا فست فود، خورشت و انواع کباب خیالتون راحت باشه. برای مجالس خود یا وثت هایی که حوصله یا وقت غذا درست کردن را ندارید برای تهیه غذا سفارش انلاین غذا یک گذینه بسیار خوب میباشد.برای دریافت انواع کد تخفیف برای سفارش غذا آنلاین از سایت اینترنتی تخفیف هات اقدام نمایید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهاسنپ فود
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف اسنپ تا 8 هزار تومان جهت سفارش غذا آنلاین

  15%
  864 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات می توانید تا 8 هزار تومان تخفیف برای سفارشهای بالای 10 هزار تومان، ویژه سفارش از ساعت ۱۲ شب تا 2 نیمه شب بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 20%