لوگو تخفیف هات

زهرا

زهرا

درباره زهراسال ۱۳۵۶ بود که نخستین پاجوشها از کاشان وارد منطقه لاله زار و پس از به بار نشستن گلهای محمدی و نصب چند دیگ تقطیر سنتی فعالیت گلاب شرکت زهرا آغاز شد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کارت ناموجودی تخفیف

در حال حاضر تخفیف معتبری برای این برند وجود ندارد

کالا
موردی یافت نشد

 

درباره زهرا

سال ۱۳۵۶ بود که نخستین پاجوشها از کاشان وارد منطقه لاله زار و پس از به بار نشستن گلهای محمدی و نصب چند دیگ تقطیر سنتی فعالیت گلاب شرکت زهرا آغاز شد. اکنون پس از سه دهه، به همت بنیانگذاران و پرسنل دلسوز شرکت گلاب زهرا بزرگترین واحد تولید گلاب گیری کشور است.این چنین بود که بنیان گذاران شرکت زهرا، ابتدا به کشاورزان منطقه گل کاری را آموختند و با پرداخت وامهای قرض الحسنه و قول خرید تمامی گلهای حاصله، به تشویق توسعه کشت گل محمدی پرداختند.

 

در حقیقت شرکت زهرا یکی از مجهزترین واحد های تولید عرقیات گیاهی مانند عرق بیدمشک، عرق نعناع، عرق بومادران و... می باشد که در شهر کرمان تولید می شود .این شرکت توانسته در سال 1387 به عنوان نخستین واحد تولید گلاب ، کارنامه ارگانیک را از انجمن خاک انگلستان که معتبر ترین نهاد بین المللی در زمینه کشاورزی است دریافت نماید.

 

محصولات زهرا

چند سالي است كه دامنه فعاليت این شركت از لاله زار فراتر رفته و گلستان وسيع گلاب زهرا در منطقه مهدي آباد ،قریه و در دامنه هاي كوه سربه فلك كشيده هراز ايجاد شده است.به علت لطافت و رقت هوا و ارتفاع زياد ،گل و گلاب توليد شده در لاله زار كرمان بهترين و خالص ترين گلاب دنيا شناخته شده است.البته محصولات زهر ا به عطر محدود نمي شود، بلكه بيش از سي نوع عرقيات گياهي مانند عرق نعناع، عرق بیدمشک، عرق بومادران و... نيز توسط اين شركت توليد و عرضه مي شود.

 

گلاب زهرا براي اطمينان از كيفيت محصولات خود مانند عرق نعناع، عرق بیدمشک، عرق بومادران به انجمن خاك انگلستان ماموريت داده است از مزارع گل محمدي اين شركت بازرسي به عمل آورده تا محصولات بدست آمده مانند عرق نعناع، عرق بیدمشک و عرق بومادران مطابق با استانداردهاي جهاني بهداشتي باشد و اطمينان حاصل شود كه در تهيه آنها هيچ گونه مواد شيميايي كه براي بهداشت و سلامتي انسان زيان آور است به كار نرود.

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات زهرا

تمامی مشتریان از سراسر دنیا و حتی محصولات صادر شده این شرکت در اروپا از کیفیت و عطر این محصولات رضایت کامل داشته اند و خرید محصولات این شرکت را به بقیه دوستان خود پیشنهاد کرده اند.

 

ارائه تخفیف های ویژه فروش محصولات زهرا در سایت تخفیف هات

انواع گلاب های مورد نیاز خود، عرق نعناع، عرق بیدمشک، عرق بومادران و...را میتوانید از سایت اینترنتی تخفیف هات با تخفیف های ویژه تهیه کنید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد