خرید دستگیره کابینت و درب تا 5% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
5%خرید دستگیره کابینت و درب تا 5% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های :

 • *توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده دستگیره کابینت:

  انواع مدل دستگیره و قفل  کابینت، دستگیره درب، دستگیره آشپزخانه، دستگیره مخفی کابینت و ... را از سایت دیجی کالا با تخفیف ویژه تهیه کنید.

  *خصوصیات دستگیره کابینت:

  انواع دستگیره کابینت سایز 92 در بسته شش عددی و... در دیجی کالا موجود است. این محصول با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا در فروشگاه اینترنتی دیجی موجود است. این دستگیره درب کابینت آشپزخانه دارای ابعاد 20*192 میلی متر است و وزن آن 140 گرم است. جنس دستگیره آشپزخانه از زاماک است. زاماک آلیاژ روی، آلومینیوم و مس است. حدودا 95% این آلیاژ را روی تشکیل داده است و و 4% آلومینیوم و 1 درصد باقی مانده را مس تشکیل داده است.
  دمای ذوب  زاماک حدود 450 درجه سانتی گراد است. این محصول آبکاری شده نیز می باشد. این دستگیره درب قابل نصب بر در های با ضخامت 7 سانتی متر، 8 سانتی متر، 9 سانتی متر،10 سانتی متر، 11 سانتی متر، 12 سانتی متر و 6 سانتی متر می باشد.امروزه کابینت های چوبی در اکثر منازل دیده می شود و به خوبی جای کابینت های فلزی را گرفته است. دستگیره درب کابینت یکی از ابزار های مهم است که در جلوه و زیبایی کابینت های چوبی نقش بسیار مهمی دارد از این رو طراحی زیبای دستگیره کابینت ارزش بسیار زیادی پیدا می کند و بسیار پر اهمیت می شود.
  دستگیره کابینت موجود در سایت دیجی کالا از طراحی و زیبایی فوق العاده ای برخوردار است که به زیبایی آشپزخانه شما می افزاید. دستگیره های کابینت دارای جنس های متفاوت هستند برخی از جنس فلز و برخی دیگر از جنس سرامیک می باشند.  همچنیَن دستگیره ها دارای سایز های مختلف و متفاوت هستند که برای درب های کبینت با سایز و ضخامت متفاوت باید انتخاب شوند. مدل دستگیره کابینت می تواند روکار باشد یا اینکه دستگیره مخفی کابینت باشد که بنا به سلیقه ی خود می توانید مدل را انتخاب کنید. در دیجی کالا می توانید انواع مدل دستگیره برای درهای ورودی و کابینت را با تخفیف ویژه خریداری کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  خرید دستگیره کابینت و درب تا 5% تخفیف

  5% ( سود شما در این خرید : 7,000 تومان )
  1014 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 140,000 تومان
  • 133,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع دستگیره کابینت را از سایت دیجی کالا با 5% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 10%