معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف دارا فود تا 15% برای خرید کباب

جدیدترین و معتبرترین کد تخفیف دارافود تا 15% تخفیف برای خرید کباب را تضمین شده از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف دارا فود جهت ارسال رایگان خرید گوشت مرغ و...

محصولات پروتئینی خود را از سایت دارفود با کد تخفیف های سایت تخفیف هات به راحتی سفارش دهید و رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف دارا فود تا 12% برای خرید کراکت مرغ و انواع برگر

شما میتوانید باکدتخفیف سایت تخفیف هات از12%تخفیف خرید کراکت مرغ و انواع برگر از دارا فود برخوردار شوید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف دارا فود تا 5% برای خرید گوشت قرمز، مرغ و ماهی

برای خرید محصولات پروتئینی خود از دارافود از سایت تخفیف هات کد تخفیف های ویژه بگیرید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

خرید با 15% تخفیف انواع گوشت ، مرغ و برگر با کد تخفیف دارافود

درباره دارا فود

دارافود پروتئین فعالیت خود را از سال 1377 در زمینه  تولید، تامین و بسته بندی گوشت و مرغ و ماهی آغاز کرد و با توسعه دادن مجموعه در زمینه فرآورده های پروتئینی توانست در صنعت پروتئین جایگاهش را محکم کند و با استفاده از تجارب مدیران و پرسنل آموزش دیده خود توانست محصولات با کیفیت و متنوعی به بازار عرضه کند. دارا فود دراوایل سال 1380 با تاسیس یک فروشگاه، کالاهای خود را به صورت مستقیم عرضه کرد. در سال 1383 خط تولید دارا فود مجموعه با عرضه محصولات فرآورده های گوشتی 95 درصد به کار خود رونق بخشید. 

خدمات دارا فود

مجتمع پروتئینی دارافود تنها واحد  تولید محصولات پروتئینی می باشد که دارای واحد تحقیق و توسعه توانسته چندین میباشد و توانسته چندین محصول انحصاری را تولید کند . از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده ، کنسرو سوسیس و گوشت های  و مرغ و ماهی اشاره نمود.همچنین دارافود پروتئین در تولید اکثر محصولاتش پیشرو بوده و در بیشتر این محصولات اولین پروانه ساخت این محصولات به نام مجتمع پروتئینی دارا فود ثبت شده است . لازم به ذکر است که خیلی از این محصولات توسط واحد دیگری تولید نمیشوند و دارا فود پروتئین تنها تولید کننده این محصولات در ایران می باشد ،از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده با 97 درصد مرغ و یا گوشت اشاره نمود.
این مجتمع پروتئینی از چندین متخصص دام پزشک و مهندس صنایع غذایی برای رعایت تمام اصول استاندارد بهره گرفته است و در پی تلاش های مستمر مدیران و متخصصان حاضر در این مجموعه با در نظر داشتن تمام حساسیت های خط تولید فرآورده های گوشتی ، موفق شد اولین پروانه استاندارد بین المللی در تولید فرآورده های گوشتی را اخذ کند و تنها دارنده این پروانه در ایران باشد و به دنبال آن ، 4 سال متوالی تندیس کیفیت واحد نمونه را از اداره استاندارد استان تهران دریافت کند.

نظر مشتریان در خصوص خدمات دارا فود

در حال حاضر مجتمع صنعتی دارافود با بهره گیری از دستگاه های مجهز فرآوری و بسته بندی و انجام کلیه مراحل از پرورش دام تا عرضه و رعایت نکات بهداشتی با همکاری و نظارت کارشناسان دام پزشکی و مهندسین صنایع غذایی ، اولین تولید کننده محصولات عمل آوری شده در ایران است که قادر به تولید متنوع ترین محصولات فرآورده های پروتئینی با بالاترین کیفت است و مشتریان از کیفیت محصولات دارافود بسیار راضی بوده اند. و در حال حاضر دارافود با تولید بیش از 180 نوع فرآورده پروتئینی بیشترین تنوع تولید را دارد.
مدیریت و کارکنان دارا فود مجموعه، خود را ملزم به رعایت کلیه الزامات قانونی، الزامات مشتریان و همچنین بهبود مستمر اثر بخشی فرآیند های خود می دانند و این یکی دیگر از ویژگی های دارافود میباشد که مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است..

 ارائه کد تخفیف های ویژه دارا فود در سایت تخفیف هات

با توجه به قیمت محصولات پروتئینی دارافود و کیفیت عالی آن سایت تخفیف هات کدتخفیف های ویژه این سایت را به راحتی در دسترس مشتریان قرار داده است.