خرید لباس سگ و دیگر لوازم حیوانات خانگی تا 1% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
1%خرید لباس سگ و دیگر لوازم حیوانات خانگی تا 1% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید لباس سگ و دیگر لوازم حیوانات خانگی تا 1% تخفیف

  1% ( سود شما در این خرید : 845 تومان )
  7273 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 84,500 تومان
  • 83,655 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع لباس سگ و دیگر لوازم حیوانات خانگی را از سایت دیجی کالا با 1% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  خرید اینترنتی لباس سگ ارزان: 

  بیشتر افراد بر این باور هستند که حیوانات خانگی از جمله سگها نیاز به پوشیدن لباس ندارند و فکر میکنند پوشیدن لباس برای سگ صرفا یک رفتار تجملی و بیهوده و نهایتا برای تهیه فیلم سگ و عکس سگ است. با خرید لباس سگ با تخفیف از تمام مزایای لباس سگ ماده و لباس سگ پسرانه و کفش سگ قیمت ارزان با کمترین هزینه برخوردار میشوید. لباس سگ ها از پارچه هایی با جنس های مختلف تهیه شده اند. بطور مثال لباس های بارانی از سگ ها در مقابل بارندگی و وزش شدید باد محافظت میکند. کفش سگ پاکوتاه در مقابل یخ، برف و آسفالت خشن مراقبت می کند. ژاکت ها برای حفظ گرمای بدن سگ بخصوص برای سگ های مسن و مریض و سگ نگهبان مناسب هستند.   مزایای خرید لباس و کفش سگ پاکوتاه، سگ نگهبان و...

  از مزایای لباس سگ ماده و لباس سگ پسرانه برای سگ هایی که خارش و حساسیت پوستی دارند جلوگیری از دسترسی آنها به بدن برای خاراندن، لیس زدن و گاز گرفتن است. همچنین مانند محافظ جلوی تماس پوست بدن با مواد حساسیت زا را می گیرد. لباس پوشاندن سگ برای مهار آلرژی برای افرادی که به موی سگ آلرژی دارند نیز مناسب است. پوشیدن لباس برای سگ ها برای محافظت پوست بدنشان در برابر ساییدگی و زخم نیز کمک می کند و دیگر نیازی نیست نگران دویدن آنها در بین گیاهان خاردار و  غلت زدن آنها بر روی زمین باشیم.
  خرید لوازم حیوانات خانگی مانند انواع لباس سگ و قلاده سگ در طرح ها و رنگ های مختلف در فروشگاه اینترنتی دیجیکالا با تخفیف ویژه و بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا برای مشتریان فراهم شده است. لازم به ذکر است تخفیف دیگر محصولات مانند تخفیف کیف زنانه و ... در تخفیف هات برای کاربران از ارائه شده است. کد تخفیف شهرچرم و سایر برندها برای انواع کیف را می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.
  نظرات کاربران در مورد خرید لباس سگ ارزان:
  نقاط قوت: کفش سگ قیمت ارزان محافظت در برابر بارندگی و وزش باد دارد. خرید لباس سگ ارزان قیمت و کیفیت بالا از ویژگی های این نوع محصولات در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا است که کاربران اشاره کرده اند.
  نقاط ضعف: کیفیت پایین لباس سگ پاکوتاه از نقاط ضعف خرید اینترنتی لباس سگ ارزان قیمت می باشد. این ها مواردی هستند که کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در بخش نظرات کاربران ثبت کرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 1% از کاربران از خرید خود رضایت کامل داشته اند. همچنین خرید این نوع محصولات را به دیگر کاربران نیز پیشنهاد داده اند تا دیگران نیز بتوانند محصولات خوبی تهیه کنند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهآلمان

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%