خرید لباس سگ تا 50% تخفیف

50%خرید لباس سگ تا 50% تخفیف

* توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع لباس سگ: 

خرید انواع لباس سگ در طرح ها و رنگ های مختلف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 50% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

*خصوصیات لباس سگ: 

بیشتر افراد بر این باور هستند که حیوانات خانگی از جمله سگها نیاز به پوشیدن لباس ندارند و فکر میکنند پوشیدن لباس به سگ صرفا یک رفتار تجملی و بیهوده نهایتا برای تهیه فیلم سگ و عکس سگ است. با خرید لباس سگ با 50% تخفیف از تمام مزایای لباس سگ با قیمت ارزان و کمترین هزینه برخوردار میشوید. لباس سگ ها از پارچه هایی با جنس های مختلف تهیه شده اند. بطور مثال لباس های بارانی از سگ ها در مقابل بارندگی و وزش شدید باد محافظت میکند. کفش از پای سگ در مقابل یخ، برف و آسفالت خشن مراقبت می کند.ژاکت ها برای حفظ گرمای بدن سگ بخصوص برای سگ های مسن و مریض و سگ نگهبان مناسب هستند. از دیگر مزایای لباس سگ برای سگ هایی که خارش و حساسیت پوستی دارند جلوگیری از دسترسی آنها به بدن برای خاراندن، لیس زدن و گاز گرفتن است و مانند محافظ جلوی تماس پوست بدن با مواد حساسیت زا را می گیرد. لباس پوشاندن سگ برای مهار آلرژی برای افرادی که به موی سگ آلرژی دارند نیز مناسب است. پوشیدن لباس سگ برای سگ ها برای محافظت پوست بدنشان در برابر ساییدگی و زخم نیز کمک می کند و دیگر نیازی نیست نگران دویدن آنها در بین گیاهان خاردار و غلت زدن آنها بر روی زمین باشیم.

تخفیف هات
درصد تخفیف50
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهآلمان

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 2 هفته بعد

کد تخفیف : تعیین نشده

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع لباس سگ را از سایت دیجی کالا با 50% تخفیف انجام دهید.

از این تخفیف 1239 بار استفاده شده

  • 309,000 تومان
  • 155,500 تومان
50% تخفیف( سود شما در این خرید : 153,500 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: ساختمان, لوازم نگهداری حیوانات, دیجی کالا, 50%