کد تخفیف تا 50% خرید قلاده سگ

معتبر تا 18 ساعت بعد
قلاده سگ
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 •  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع قلاده سگ: 

  خرید انواع قلاده سگ و قلاده های طلا در سایت اینترنتی دیجی کالا و با 50% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات قلاده سگ: 

  در قوانین بسیاری از مناطق قلاده داشتن برای سگ ها ضروری می باشد. قانون وجود قلاده سگ برای سگها هم به نفع سگ هم به سود صاحبان سگ و هم به سود افراد دیگر می باشد. بستن قلاده سگ نه تنها افراد و سگ هایشان را محدود نمی کند بلکه امنیت آنها را نیز تضمین می کند. قلاده های مختلفی در بازار وجود دارد که باعث می شود سگ شما در نزدیکی شما باشد از جمله قلاده های طلا، قلاده چرمی و قلاده زنجیری. بایستی به سگ ها نحوه راه رفتن با قلاده را آموزش داد پس از آن می توان از انواع قلاده برای سگ ها استفاده کرد. سگ با آموزش راه رفتن با قلاده سگ یاد میگیرد در کنار شما حرکت کرده و قلاده را نکشد. با توجه به شرایط و محیط زندگی از قلاده سگ مختلف می توان استفاده کرد.


  در شهرهای شلوغ از قلاده سگ با بند کوتاه استفاده می شود تا سگ از شما دور نشود و کنترل شما برای عبور از شلوغیها بر روی سگ بیشتر باشد. در برخی قلاده ها، قلاده سگ به دور کمر بسته می شود و به شما کمک می کند تا دو دست خود را برای سایر امور استفاده نمایید.  در برخی قلاده ها، قلاده سگ نور را بازتاب می کند و یا دارای چراغ های کوچکی است تا دید شما برای مراقب از سگ در شب بیشتر شود. قلاده سگ مناسب دوچرخه سواری نیز گونه دیگری از قلاده است که به دوچرخه وصل می شود بدون اینکه لای چرخ گیر کند. قلاده سگ می تواند با جنس رویه چرم طبیعی و یا از جنس های دیگری باشد که انواع مختلف آن در دیجی کالا در دسترس است. تخفیف هات با ارائه ی تخفیف های ویژه خرید قلاده سگ ارزان قیمت را برای کاربران فراهم کرده است.

  نظرات کاربران:

  نقاط قوت: کیفیت خوب، جنس چرم.

  نقاط ضعف: قیمت های نسبتا گران.

  جمع بندی نظرات کاربران: 70% از کاربران از خرید لوازم نگهداری حیوانات از دیجی کالا رضایت کامل داشته اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف تا 50% خرید قلاده سگ

  50%
  1175 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع قلاده سگ را از سایت دیجی کالا تا 50% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: ساختمان, لوازم نگهداری حیوانات, دیجی کالا, 50%