خرید توپ والیبال تا 15% تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
15%خرید توپ والیبال تا 15% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده توپ والیبال:

  انواع لوازم بدن سازی نظیر توپ والیبال تا 15% تخفیف با 81 % رضایتمندی مشتریان در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات توپ والیبال:

  بازی توپ والیبال یکی از ورزش های محبوب در بین جوانان و نوجوانان به شمار می آید. همچنین بسیاری از خانواده های ایرانی برای گذراندن زمان تفریحات خود بازی توپ والیبال میکنند. همچنین بازی فوتبال نیز با توپ فوتبال در بین پسران بسیار محبوب است.
  در سایت دیجی کالا عکس توپ والیبال و توپ بدمینتون و همچنین توپ فوتبال موجود است که علاوه بر عکس توپ والیبال، توپ بدمینتون و.. خصوصیات و مشخصات این محصولات را میتوانید به طور کامل مطالعه فرمایید و با تخفیف هایی ویژه خریداری کنید. توپ والیبال موجود در دیجی کالا علاوه بر کیفیت بالا از زیبایی هم برخوردار است. این محصول از 81% رضایتمندی مشتریان برخوردار است و مشتریان از این محصول راضی بوده اند. شما میتوانید این توپ را برای استفاده از سالن ورزشی ببرید و بازی توپ هیجانی را تجربه  کنید. رنگ این توپ زرد است که رگه هایی آبی نیز دارد. جنس این توپ همچنین ازلاستیک و سایز آن 5 است.
  این توپ نه خیلی جنس محکم و سنگینی دارد که باعث دست درد و آسیب بشود و نه آن قدر سبک است که نتوان با آن بازی کرد وزن این توپ به صورت استاندارد است. کیفیت این محصول بسیار بالا است و در مدت طولانی میتوانید با آن بازی کنید و لذت ببرید فقط کافیست عکس توپ والیبال را در سایت دیجی کالا مشاهده کنید. این توپ همان طور که گفته شد دارای تخفیف است و شما میتوانید بسیار ارزان تر آن را برای خود و یا فرزند خود و... تهیه کنید و از این محصول نهایت لذت را ببرید. انواع توپ والیبال، توپ فوتبال، توپ بدمینتون و... را با تخفیف هایی ویژه از سایت دیجی کالا برای بازی توپ خود تهیه کنید. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  خرید توپ والیبال تا 15% تخفیف

  15% ( سود شما در این خرید : 25,200 تومان )
  858 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 168,000 تومان
  • 142,800 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع توپ والیبال را تا 15168% تخفیف از دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 20%