لوگو تخفیف هات

ترخینه

ترخینه

درباره ترخینهترخینه از زمانی شروع کرد که کسب و کارها به شدت سنتی اداره می شدند اما از آن زمان یعنی سال 1336 بیشترین تلاشش را در استفاده از به روز ترین روش ها تاکنون انجام داده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کارت ناموجودی تخفیف

در حال حاضر تخفیف معتبری برای این برند وجود ندارد

کالا
موردی یافت نشد

 

درباره ترخینه

ترخینه از زمانی شروع کرد که کسب و کارها به شدت سنتی اداره می شدند اما از آن زمان یعنی سال 1336 بیشترین تلاشش را در استفاده از به روز ترین روش ها تاکنون انجام داده است. پوست گیری غلات و بسته بندی آن محصولات در بهترین شکل فعالیتی است که در این شرکت بزرگ و قدیمی سالیان سال است که اتفاق می افتد.

 

محصولات ترخینه

آش ترخینه یکی از آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که با حبوبات، سبزی آش، بلغور، دوغ پخته می شود که از غذاهای خوشمزه کرد و لرها می باشد. آش ترخینه بسیار خوشمزه است شاید علت نام گذاری این کمپانی از ابتدا بخاطر طعم خوب محصولات ترخینه و آش ترخینه باشد. در کنار آش تریخنه آش رشته نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است و با اینکه پختن آن سخت و زمان بر است اما باز هم در هر خانه ایی پخته می شود. رشته آش و سبزی آش از مواد اولیه بسیار مهم این غذا هستند که در طعم آن بسیار نقش زیادی دارد. رشته آش دارای کربوهیدرات است که برای بدن بسیار مفید و مهم می باشد. در هنگام پخت رشته آش زمانی که رشته آش را به غذا اضافه می کنید حرارت آن را کم کنید تا به هم نچسبد.

 

رشته سوپ در هنگام پخت سوپ به آن اضافه می شود و طعم لذت بخشی اضافه می کند که باعث می شود بسیار خوشمزه باشد. رشته سوپ با اینکه در تنوع غذایی کمتری حضور دارد اما مصرف بالایی دارد. یک رشته سوپ خود در حین پخت غذا فرم خود را از دست نمی دهد.سبزی آش خشک نیز از محصولات خوب این برند معروف است. سبزی آش در نوع ها مختلف می تواند پخت غذای شما را راحت کند.

 

نظر کاربران و مشتریان در خصوص محصولات ترخینه

از نقاط قوت آن می توان به کیفیت خوب آن اشاره کرد مخصوصا در مورد رشته ها مثل رشته سوپ و رشته آش که فرم خود را از دست نمی دهد و از نقاط ضعف آن باید گاها به مقدار کم آن اشاره کرد.

 

ارائه تخفیف های ویژه محصولات ترخینه در تخفیف هات

تخیفیف هات برای خرید محصولات ترخینه تخفیف های مناسبی قرار داده است که میتوانید از آن بهره ببرید و برای پختن انواع غذاها از ادویه، رشته ها و دیگر محصولاتش استفاده کنید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد