تب سنج و لوازم مراقبت کودک تا 17% تخفیف

معتبر تا 1 هفته بعد
17%تب سنج و لوازم مراقبت کودک تا 17% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده تب سنج: 

  امکان خرید تب سنج و دیگر لوازم سلامت کودک نوزاد با 17% تخفیف از دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات تب سنج: 

  سلامت نوزاد برای پدر و مادر بسیار مهم است. یکی از وسایل مورد نیاز برای چک کردن سلامت نوزاد تب سنج نوزاد است که برای هر کودکی داشتن این وسیله الزامی است. دما سنج بدن برای کودکان به مدل پستانکی نیز وجود دارد که با گستره ی دمایی 35 تا 40 درجه و دقت بسیار بالا و دقیق 0.05 درجه سانتی گراد است. این محصولات در دیجی کالا با تخفیف به صورت آنلاین قابل تهیه است.معمولا تب سنج دیجیتالی برای کودک و نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد که این دستگاه ها قابلیت خاموش و روشن شدن را دارند. تب سنج دیجیتالی ضد آب است و قابلیت شستشو و قابلیت ضد عفونی دارد. مدت زمان برای اندازه گیری دقیق با این نوع تب سنج نوزاد 30 تا 45 ثانیه است.   این دما سنج های ضد آب به گونه ای طراحی شده اند که استفاده از آن ها به راحتی انجام می شود. این وسیله برای چک کرن دمای بدن نوزاد جهت پیشگیری از بیماری و چک کردن دمای بدن کودک در هنگام بیماری پر کاربرد است. در میان انواع دماسنج های بدن، تب سنج دیجیتالی دارای طرفداران بیشتری است. این وسیله که مورد نیاز تمام کودکان است و از وسایل ضروری آن ها به شمار می آید از بدو تولد نوزاد برای او کارایی دارد. این تب سنج های دیجیتالی که قابلیت های مختلفی دارند در انواع مختلف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا قابل تهیه است. برای مشاهده پیشنهادها روی دکمه "خرید کنید" در صفحه ی محصول کلیک نمایید.
  نظرات کاربران در مورد این محصول:
  نقاط قوت: خریداران  تب سنج از دقت بسیار بالا، کیفیت خوب، قیمت مناسب و تخفیف ویژه و طراحی جالب به شکل پستانک رضایت داشته اند. 
  نقاط ضعف: برای کودکانی که از پستانک استفاده نمی کنند خیلی کارایی ندارد.
  جمع بندی نظرات کاربران: 78% خریداران این کالا از خرید خود رضایت داشته اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهکانادا

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  تب سنج و لوازم مراقبت کودک تا 17% تخفیف

  17% ( سود شما در این خرید : 7,000 تومان )
  1004 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 42,000 تومان
  • 35,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع تب سنج را از سایت دیجی کالا با 17% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 20%