کد تخفیف بیمه دات کام تا 25% برای تجهیزات الکترونیک

معتبر تا 3 هفته بعد
کد تخفیف بیمه دات کام تا 25% برای تجهیزات الکترونیک
.

 • دیگر تخفیف های :

 • *توضیحات وب سایت بیمه دات کام، سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه: 
  وب سایت بیمه دات کام سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه است و از طریق این وب سایت می توانید خرید بیمه تجهیزات الکترونیک و بیمه لوازم برقی را با کد تخفیف بیمه دات کام  با 25% تخفیف انجام دهید.
  *خصوصیات استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه تجهیزات الکترونیک از وب سایت بیمه دات کام:
  وب سایت بیمه دات کام یک وب سایت برای خرید و مقایسه آنلاین انواع بیمه ها شامل بیمه وسایل نقلیه، بیمه اشخاص، بیمه اموال و ... است. بیمه اشخاص در این وب سایت شامل بیمه مسافرتی، بیمه مسافرتی ویژه و بیمه درمان تکمیلی می باشد. بیمه وسایل نقلیه شامل بیمه ثالث سواری، بیمه ثالث موتور سیکلت و بیمه بدنه است. بیمه اموال شامل بیمه آتش سوزی، بیمه زلزله و بیمه تجهیزات الکترونیک است که راهنمای خرید هر کدام در وب سایت بیمه دات کام موجود است.

  بیمه تجهیزات الکترونیک خسارت های فیزیکی، ناگهانی و غیر قابل پیش بینی وارد شده به کلیه تجهیزات و دستگاه هایی را تحت پوشش قرار می دهد که ارزش قیمتی قطعه های الکترونیکی آن ها از ارزش قیمتی قطعات مکانیکی بیشتر باشد. از این گونه وسایل می توان به موبایل، تبلت، لپ تاپ، کنسول های بازی، کامپیوتر های رومیزی، تجهیزات الکترونیک و ... اشاره کرد. اگر دستگاه الکترونیکی بر اثر شکستگی، آبخوردگی، سوختگی بر اثر نوسانات ولتاژ برق آسیب دیده باشد یا به سرقت رفته باشد با بیمه لوازم برقی شرایط به قبل از حادثه بر می گردد و ضررهای مالی وارده جبران می شود.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهبیمه دات کام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف بیمه دات کام تا 25% برای تجهیزات الکترونیک

  25%
  490 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : BM-1b8fd8f370


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن می‌توانید از 25 %تخفیف بیمه تجهیزات الکترونیک شامل:لپ تاپ، کنسول بازی، ساعت هوشمند و ... (بدون محدودیت با ارسال رایگان و صدور آنی) در بیمه دات کام بهره‌مند شوید. برای سفارش بیمه روی "خریدکنید"کلیک کنید

  خرید کنید

  برچسب ها: 30%