کد تخفیف بیمه دات کام تا 40 هزار تومان ویژه خرید بیمه ثالث

معتبر تا 3 هفته بعد
بیمه ثالث
.

 • دیگر تخفیف های : بیمه دات کام

 • *توضیحات سایت اینترنتی بیمه ، ارائه دهنده بیمه ثالث:

  انواع بیمه شخص ثالث برای خودرو و موتورسیکلت خود را از طریق سایت بیمه بازار،بیمه دات کام،بیمه ایران و ... با تخفیف خریداری کنید.

  *خصوصیات بیمه شخص ثالث:

  بیمه شخص ثالث یکی از موارد مهم برای افرادی است که دارای وسیله نقلیه هستند. راننده وسیله نقلیه ای که در حال رانندگی است نسبت به تمامی جانداران اطراف خود مسئول است و اگر حادثه ای پیش آمد و شخصی در آن حادثه آسیب دید میتواند هزینه ی آسیب را با بیمه ایران و بیمه دات کام پرداخت کند و اگر فرد  بیمه ثالث را نداشته باشد مجبور به پرداخت ضرر و خسارت های بسیار زیادی است. بیمه ثالث برای همه رانندگان خودرو و موتور سیکلت امری اجباری است و باید این بیمه را داشته باشند.
  برای پرداخت بیمه ثالث ، بیمه ایران و بیمه دات کام بیمه دیگر نیازی رفتن به دفتر بیمه های مختلف نیست و امروزه با وجود اینترنتی تمامی کارها سریعتر و اسان تر شده است فقط کافیست به سایت بیمه مراجعه کنید و بیمه موتور سیکلت و خودرو خود را در کوتاه ترین زمان خریداری یا پرداخت کنید. سایت بیمه یکی از روش های  جدید برای خرید بیمه آنلاین و بیمه ایران با تخفیف است.شما به راحتی با سایت بیمه میتوانید انواع بیمه های مختلف را در کنار یک دیگر مقایسه کنید و پس از تصمیم یکی از این بیمه ها را خریداری کنید.شما میتوانید از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف بیمه دات کام از تخفیف های ویژه این سایت بهره مند شوید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهبیمه دات کام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف بیمه دات کام تا 40 هزار تومان ویژه خرید بیمه ثالث

  5%
  784 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : BM-e828732da0


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 40 هزار تومان تخفیف بیمه شخص ثالث اتومبیل سواری (بدون محدودیت با ارسال رایگان و صدور آنی) در بیمه دات کام بهره‌مند شوید. برای سفارش بیمه شخص ثالث در وبسایت بیمه دات کام بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, سایر خدمات اینترنتی, فروش بیمه, بیمه دات کام, 10%