چرا باید چرم مارال بخریم؟

0 نظرات

بررسی مختصر چرم مارال:

کمپانی مارال چرم (MARAL LEATHER) با تاسیس 35 شعبه در سراسر نقاط ایران و همچنین چندین شعبه بین الملل، در کشور های نظیر ایتالیا و قزاقستان مشغول به فعالیت است. کفش چرم زنانه بند دار Black-2220010125 در تک رنگ مشکی برای بانوان طراحی شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت. برای آشنایی بیشتر با این محصول چرم مارال ویژگی های آن را مطالعه فرمایید. این کمپانی کیف چرم نیز تولید می کند.

بررسی کامل چرم مارال:

کتانی بند دار زنانه چرم مارال تهیه شده از چرم طبیعی در بهار 1397 به بازار عرضه گردید. این کفش با کد Black-2220010125 از رویه چرم مشکی با زیره، بند و دوخت ها سفید تشکیل شده است. زیره آن از لژ سفید رنگ لاستیکی با ضخامت 4 سانتی متر و همچنین پنجه پهن و نوک گرد در قالب سبب می شود این کتانی را در دسته کفش ها اسپرت و راحتی قرار دهد. زیره آجدار Black-2220010125 کمک می کند که از سرخوردن در محیط های لغزنده جلوگیری شود.

نقاط قوت کفش زنانه چرم مارال:

از نقاط بسیار مثبت این کفش چرم زنانه لژ 4 سانتی متری آن است که باعث راحتی پا شما، زمانی که در داخل کفش است، می گردد. کفی نرم و قالب ارگونومیک Black-2220010125 باعث شد استفاده از آن در طولانی مدت شما را خسته نکند. این کالا با قابلیت تعویض کفی کفش امکان آن که به راحتی خارج شود، شستشو گردد و باز به جایگاه خود بازگردد را دارد.

نقاط ضعف کفش زنانه چرم مارال:

می توان گفت ظاهر بسیار شیک این مدل کفش چرم زنانه نیز شاید مورد پسند همه واقع نگردد، ترکیب دو رنگ سفید و مشکی به طوری که رویه چرمی کفش مشکی، اما لژ، بند و دوخت کتانی سفید است، برای بعضی افراد توجیهی ندارد. البته همان طور که بیان شد سلایق بسیار متفاوت است.

نتیجه گیری کفش زنانه چرم مارال:

کتانی بند دار Black-2220010125 از کمپانی مارال چرم با کیفیت و دوام بالا به بازار عرضه شد. دوخت ها سفید رنگ بر روی کفش، از جلوه تزیینی و زیبایی برای این مدل برخوردار است. پنجه پهن و قالب ارگونومیک آن برای استفاده روزمره، مناسب طراحی شده است. زیره آجدار و قالب نرم و طبی، این کفش را مناسب تمام فصول قرار می دهد. و در آخر باید گفت اگر به دنبال کفش کتانی راحت و با دوام هستید Black-2220010125 پیشنهاد خوبی برای شما خواهد بود. کیف چرم نیز برای ست کردن با کفش زنانه از همین شرکت موجود است.

 

برچسب ها: وبلاگ

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد