کدام محصول نیوا طرفداران بیشتری دارد؟

0 نظرات

بررسی مختصر لوازم آرایشی  نیوآ:

کمپانی بزرگ فرانسوی نیوآ (Nivea) با 130 سال سابقه در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی توانسته به نامی قابل اعتماد تبدیل شود. این شرکت با برخورداری از فرمولاسیون اختصاصی توانسته مخاطبان گسترده ایی را از سرتاسر جهان جذب کند. از دلایل خشک شدن پوست صورت می توان به عوامل ژنیتیکی، قرار گرفتن در برابر سرما، تابش نور خورشید و فقدان ترشح غدد چربی اشاره کرد. محصول جدید این شرکت با نام AQUA Sensation با هدف مرطوب کنندگی پوست معرفی شد. این محصول با فرمولاسیون منحصر به فرد، زیبایی پوست و با طراوت هدیه می کند. در ادامه به بررسی آکوا، عضو جدید خانواده نیوآ می پردازیم. از محصولات دیگر این کمپانی می توان به افر شیو، مام و ... اشاره کرد.

بررسی کلی لوازم آرایشی نیوآ:

آکوا با برخورداری از فرمولاسیون منحصر به فرد و قدرتمند از خشک شدن پوست جلوگیری می کند. AQUA برای جلوگیری از پرتوهای مضر خورشید از فیلتر  UV و UVB بهره می برد، همچنین دارای SPF15 برای محافظت صورت در برابر شرایط جوی است. این محصول با خاصیت آبرسانی از خشک شدن پوست جلوگیری می کند، همچنین این کرم از مواد معدنی در فرمولاسیون خود بهره می برد. نیوا انتقال رطوبت به بافت های پوست را با ماده Hydra IQ موجود در ترکیبات انجام می دهد. برای جلوگیری از افتادگی پوست و سفت شدن، از عصاره خیار بهره گرفته شده است. آکوا سنسیشن با انواع پوست سازگاری دارد و ضد حساسیت است. AQUA Sensation با تولید کلاژن در لایه های زیرین پوست، فرآیندگی تولید سلول های تازه را فراهم می کند. این کرم با حجم 50 میلی لیتر در محفظه کاسه ایی از جنس شیشه عرضه می شود. 

نقاط قوت کرم پودر نیوآ:

یکی از ویژگی های مثبت این کرم، ارزش خرید بالا در برابرعملکرد بالا است و این موضوع رضایت خریداران را جلب کرده است. ماندگاری بالای آکوا سنسیشن یکی دیگر از نقاط قوت این محصول است. قدرت نفوذ پذیری و حالت متوازن رطوبت روی پوست یکی دیگر از ویژگی های AQUA Sensation است. 

نقاط ضعف کرم پودر نیوآ:

فرمولاسیون آکوا سنسیشن توانسته رضایت کامل خریداران را جلب کند و در کنار تمام مزایای این محصول، می توان به طراحی آن اشاره کرد که سبب نارضایتی خریداران را به دنبال داشته است.

نتیجه گیری کرم پودر نیوآ:

AQUA Sensation با فرمولی قدرتمند توانسته در مدت کوتاهی پس از عرضه به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. این کرم از سازمان غذا و دارو، در تمام نمایندگی های مجاز محصولات نیوآ و داروخانه های سراسر کشور به فروش می رسد. در آخر، برای خرید این محصول حتما با پزشک متخصص پوست مشاوره انجام دهید، همچنین قبل از استفاده از این کرم، پوست را شست و شو دهید و از مالیدن کرم در نواحی اطراف چشم خود داری کنید.